לא פלשתיני לא מעניין
רב חרדי החדיר לתינוקת בת 4.

tgranot1

New member
לא פלשתיני לא מעניין
רב חרדי החדיר לתינוקת בת 4.

רב חרדי ממודיעין עלית נעצר היום ע"י משטרת בנימין בחשד שבעל את בתו בת ה-4 בלבד, החשד התעורר לאחר שהבחינו בסימנים אדומים בפות של בת הרב, ע"פ יוסי אלי, הכתב לענייני פלילים של חדשות 10 הצדיק אף חשוד שביצע גילוי עריות באחותו בת ה-15, בשלב זה, שמו ותמונתו אסורים לפרסום.

הגיע הזמן להפסיק לשתוק. כל חוקרי המין במשטרת ישראל יודעים היטיב על הקטסטרופה המתחוללת מעבר להרי החושך!!!!! מתוך ידיעה!!!!!!!
בואו ביחד נמשיך לחשוף בפני מדינה שלמה את הזוועות המושתקות של כתות החרדאעש המרוסקות.
שתפו!! שתפו!! שתפו!! שתפו!! שתפו!! שתפו!!

אנו כאן ב"שיקצע במרפסת" קבוצה מייצגת של 100,000 חרדים לשעבר (מסורתיים / קונסרבטיבים / דתיים / רפורמים / חילונים / אורתודוקסים לייט מודרניים / רקונסטרוקטיבים / בהווה) קוראים לאזרחי ישראל להפציץ את הפוסט הזה בשיתופים , לא ניתן לכת האברכים להטיף לנו על שמירת שבת וצניעות, ולהנדס מדינה שלמה להיות העבדים שלהם. לא ניתן לכם להפוך את מדינת ישראל ממדינת הייטק למדינה של קבצנים, וקופות צדקה.

tgranot1

New member
הכותרת: לא פלשתיני לא מעניין
רב חרדי ה חדיר לתינוקת בת 4.

katomish

New member
אם היה עושה את זה לילדה פלסטינית עם עוד 2 חברים שלו

אז זה היה יוצר הד הרבה יותר גדול ממקרה קטוסה, והנשיא היה מספר שבני עמו בחרו בפדופיליה.
וזו ההקבלה שצריך לעשות, לא את ההקבלות המטופשות שאתה עושה פה.
לפעמים זה נדמה שאתם עושים את עצמכם טיפשים בכוונה.
&nbsp

tgranot1

New member
אתה זה הממשיך בשטויות של נבחריך.

לא הספיק לך הטימטום של ארדן ? גם אתה בוחר לבצע טימטום משל עצמך ע"י זילות הן בנשיא מדינתך והן במושג הטרור?

אם לא הבנת, הפוסט שלי בא להראות שלסטייה פדופילית לשם סיפוק היצר קשר קלוש בלבד לפשע לשם מטרה פוליטית בהתאם להגדרה של טרור.

katomish

New member
אז אתה לא חושב שיהיה בלגאן בתקשורת במקרה שציינתי ?

אתה חושב שהתקשורת תתעלם ממקרה כזה ?
אל תטמון את הראש בחול, אני באמת מקווה שאתם רק משחקים אותה טיפשים.

tgranot1

New member
פדופיליה היא סטיה על רקע מיני.

זאת הסיבה שיכול לעשות את הפשע כל אחד מכל שכבה באוכלוסיה וכלפי כל ילד.
אז גם אם מקרה כמו שציינת היה עולה לכותרות, זה עדיין די מטומטם להתייחס לכך כפשע לאומני.

אין לי טענות על כך שהתיקשורת מתייחסת לעניין, כי כך עשתה למעשה בשני המקרים. הטענה שלי היא כלפי הממשלה שרק ניפחה את העניין במקרה מאוד ספציפי למטרת ליבוי יצרים. תשאל עצמך קודם מדוע אינך דורש מהממשלה שלך להתנהל באחריות במקום על תקן סניף של להב"ה.

katomish

New member
אז אין לך טענות כלפי התקשורת ותקשורת ההמונים

זה דווקא נראה שאלו היו בדיוק הטענות שלך בהודעה הפותחת.
בוא ונראה באיזה מילים השתמשת - "לא פלסטיני לא מעניין".
ואז עשית קופי פייסט מפוסט של עמותה שסוגדת ליאיר לפיד.
בוא ונזכור שלאורך כל הדרך ביקורת השמאל הייתה על אנשי התקשורת בימין שפמפמו את המקרה, וזו הביקורת שנשמעה בכלי התקשורת בכל מקום בו האזנתי או קראתי.
ולומר שהתקשורת התיחסה באופן זהה לשני המקרים זה קצת לחטוא למציאות, מהסיבה הפשוט שזה פשוט שקר.

וכפי שאני בטוח שבמקרה ההפוך מנהיגי הפלסטינים היו מזדעדעים ומדרבנים אינתיפאדה ספונטנית, אני גם בטוח שהפוליטיקאים מהשמאל ובוודאי התקשורת משמאל היו הופכים זאת לפשע לאומני יהודי.

לצערנו מיקרים של פדופיליה בתוך המשפחה ובתוך הקהילה הם מקרים שקורים בשכיחות לא קטנה (יש בשמאל הפרוגרסיבי העולמי מגמה לחבק ולהכיר בפדופילים ויש דיון שלם שאפשר לפתח על זוועות הוליווד, אבל זה נושא אחר).
ואילו המקרה בו מעשי פדופילי מבוצע בילדה יהודית חרדית על ידי אדם השייך לציבור מוסת ביחד עם 2 מחבריו לכאורה, שגם הם שייכים לאותו ציבור המוסת נגד יהודים, הוא מקרה חריג בעוצמתו ובזוועתו וכך גם בהד התקשורתי ובהתייחסות הפוליטית שייצר.

עצוב שגורמים בשמאל חגגו את שיחרורו של החשוד היחידי בתיק בעיקר מסיבות טכניות, כאילו נעשה פה צדק עליון, יותר עצוב שהם ממשיכים למצוא דרכים לתרץ את עמדתם.
לי אין מושג לגבי האשם האמיתי או הסיפור האמיתי, אבל ההתייצבות האוטומטית של השמאל לצד מי שהם רואים קורבן בסיפור הזה וכל המאמצים להפוך אותו לקורבן נראית לי בזויה.

tgranot1

New member
תדייק כתבתי התקשורת התייחסה לשני המקרים.

תפקידה של תיקשורת לדווח. אבל וודאי שלא עשתה זאת באופן שווה. על זה הפוסט בעצם. את ההד התיקשורתי במקרה הפלסטינאי יצרה תיקשורת הימין והממשלה הוסיפה חטא על פשע במקום להנמיח את הלהבות בהצהרת הלאומנות. התוצאה - להב"ה על הגדרות בישוב פלסטינאי שלולי עירנות ביטחונית יכול היה אף להיגמר בלינץ' . אז מה ציפית. שזה לא יצור הד נוסף של התעניינות במקרה. באמת!!!! הימין ורק הימין ניפחו את הבלון הזה והפכו אותו מתיק אונס לתיק לאומני שלא לצורך.

זאת ממשלה אחראית מבחינתך? על זה אתה שופך הרים של דיו וירטואלי בנסיון לגונן?

katomish

New member
אז אתה כן בא בטענות לתקשורת, מרוב ספינים הסתבכת עם עצמך

והסברתי לך כבר בפוסט הראשון מה ההבדל בין המקרים ומדוע התייחסות התקשורתית שונה, וכל ההתייחסות התקשורתית נבעה מההד ברשתות החברתיות, וגם ההתייחסות הממשלתית נבעה מההד ברשתות החברתיות ובטח לא להפך, כי הממשלה נדרשת לציבור שבחר בה, ואף שהיא מייצגת את כל ישראל היא בטח לא נועדה לייצג את הקו של הציבור שלא בחר בה, כפי שממשלת שמאל לא תייצג את הקו של הציבור שלא בחר בה.
אבל אתה מעדיף רק לנסות לסובב את זה עוד ועוד ועוד ולבוא בטענות לממשלת ימין משום שהיא מתנהגת כמו ממשלת ימין וקשובה לרחשי הלב של הציבור הימני (שמה לעשות הוא רוב העם).
&nbsp
וכל הספינולוגיה הזו רק כי אתה מסרב להביט באמת הפשוטה שניבטת אליך
ומנסה להשוות שני מקרים שיש ביניהם קווים מקבילים אבל הם שונים לחלוטין
ואז מאשים את כל העולם בכך שאינו צבוע כמוך ומוכן להתייחס לשני דברים שונים לחלוטין כאילו היו אותו הדבר.
תפיסת העולם שלך היא אינה המציאות, והדרך שלך לתרץ את הדברים היא במקרה הטוב מוזרה.

tgranot1

New member
הקשיבה להדי הציבור? הממשלה התנהלה כמו פריץ

היא רכבה על ההד התיקשורתי ורק ליבתה אותו . גם הנאצים רכבו על גל שכזה וכך נוצר ליל הבדולח. כמה קהילות יהודיות הושמדו בגלל מעשים שיהודי/יהודים בודדים בהמלך ההיסטוריה. אז שממשלת ישראל תמשיך בקו הזה על מנת לרצות המונים.

בחיי ששככתם מה זה להיות יהודים. שכחתם את פרשת דרייפוס שגם בה ממשלה נשענה על ההמון על מנת לכסת"ח את הפאשלות האופורטיביות שלה ושלחה את אמיל זולא לגלות על שהעז להעביר ביקורת. אתם בדרך לשם.

כן כן , כמו במקרה זולא גם אתם ממציאים שמאל בוגדני "השמח בגלל שחרורו של אנס פלסטינאי". ולעזאזל העובדות. לעזאזל העיקוב מטעם המשפחה שנועצה ברבנים במקום לגשת עם הילדה לבדיקה. לעזאזל התנהלות המשטרה שגם היא השהתה את החקירה והקשתה על עצמה לזהות את האנס בוודאות גם על סמך DNA זעה, ודם. לעזאזל גם העובדה שלהבדיל אלפי הבדלות במקרה המנוחה אורי אנסמבכר ז"ל, שבו העדויות היו מוצקות, אף אחד בשמאל הבוגדני עללאק לא חשב אפילו להצדיק את הרצח.

התרדרת לתחתית. פשוט מביש.

katomish

New member
בוא ולא נהפוך את זה לנאום של סגני רמטכ"לים מזהי תהליכים

אם אתה חושב שרוב הציבור בישראל נאצי, אז אין לך מה לבוא בטענות לממשלה
הממשלה בסך הכל מייצגת את הנאצים היהודים שהם הרוב ולכן היא ממשלה נאצית.
רק להזכיר בנקודה זו שהנאצים בגרמניה לא היו הרוב מה ששם את ישראל בעמדה הרבה יותר גרועה מהנאצים.
עכשיו, אם זה קו המחשבה שלך, ועל קו מחשבה זה מתבססים טיעוניך אני לא סבור שאפשר לנהל דיון.
&nbsp
עכשיו בוא וננחת לרגע לקרקע המציאות,
היהודים בגרמניה ובצרפת ברובם היו פטריוטים
לא הייתה ישות יהודית שהסיתה באופן גזעני בכל העולם כנגד גרמניה או צרפת
גם לא היו עשרות מדינות יהודיות שתמכו בישות כזו
ומספרם של הגרמנים והצרפתים הנוצרים היה גדול מזה של היהודים לאין שיעור ובטח שלא היוו איום דמוגרפי עליהם אלא היוו מיעוט קטנטן שולי חסר כוח ונרדף.
אם רוצים להשוות אפשר להשוות את הדרוזים בישראל ליהודים בגרמניה,
השוואה של הערבים המוסלמים הפלסטינים ליהודים תהיה מאוד לא משקפת את המציאות גם אם יהיו בה קווים מקבילים היא תהיה בעיקר דמגוגיה לשם הוכחת טענה.
&nbsp
וזו ידידי ההגדרה לצביעות.

tgranot1

New member
גולן צדק בכל מילה שאמר ....

ולהזכירך גם הליכוד בישראל איננו רוב. אפילו הימין אינם רוב.
מה שאני חושב שלמרות השוני ממשלת הליכוד וגם הימין הישראלי אימצו ושכללו באופן ניכר את הפרקטיקה של הסתת המונים מאותן דוגמאות היסטוריות שציינתי.
בקרב הימין, המילה טרור הפכה לשם קוד לעקיפה מוגברת של עונשים כלפי לא יהודים, ולא יהודים הנתונים תחת כיבוש וממשל צבאי, במקום יועדה המקורי כאמצעי להילחם בכל אלימות כלפי אזרחים על רקע פוליטי.

katomish

New member
אוקי אז הטענה שלך היא שהימין והממשלה אימצו שיטות נאציות

ואנטישמיות של הסתת המונים.
אני רק מזכיר לך שהכל התחיל מביקורת על התקשורת ומה מעניין ומה לא מעניין אותה.
ואני מקווה שהגענו להבנה שהתקשורת פעלה כברומטר של הרשתות החברתיות מרגע שאלו התפוצצו עם הפרשה בעקבות ההעלאה למודעות של המקרה על ידי אנשי תקשורת המזוהים עם הימין, וההזדעקות שלהם שאם היה מדובר במקרה הפוך הוא לא היה מפורסם בתחילה כפרשה צידית, שזו הייתה הטענה בימין.
&nbsp
המילה טרור למיטב ידיעתי לא נאמרה, מה שנאמר היא המילה לאומני
ולדעתי גם מקרה מקביל הפוך שהיה מבוצע על ידי מתנחל למשל ביחד עם 2 או 3 מחבריו היה מוגדר כלאומני.
והטענה שלי היא שבמקרה ההפוך לא רק שהפלסטינים היו זועקים ובצדק, גם כל תקשורת השמאל והפוליטיקאים משמאל היו ממררים על התהומות המוסריים אליהם הדרדרנו, ולא מן הנמנע שגם נשיאנו היה יוצא בהודעת גינוי (אומנם לא באופן הציני פרפרזי שהצגתי אבל בהחלט ברוח הדברים)
&nbsp
לגבי השימוש בשיטות נאציות ואנטישמיות, זו כבר אמירה שעם כל הבוטות שלה יש לה אחיזה במציאות, כי השיטות הללו מיושמות בכל הקשת הפוליטית בכל העולם ואינן ייחודיות לנאצים או לאנטישמים אלא לכל מחנה פוליטי שאימץ אוייב.
וכל מחנה פוליטי מאמץ אוייב.
האם השימוש בשיטה תמיד מוביל להמון משולהב שמסתער על האוייב ברחובות כפי שקרה עם הנאצים ?
ממש לא, גם במקרה הזה לא שום המון יהודי לא צבא על תחנת המשטרה ודרש את ראשו של קטוסה, ושום לינץ' של יהודים המצטלמים עם דם על ידיהם ואוכלים את איבריו לא היה פה.
&nbsp
בנוסף רק אזכיר שלפיד משקר באופן קבוע ומציג נתונים שיקריים על הציבור החרדי תוך בניית על האלקטורט שלו על הסתה ושנאה.
ושבמפלגות השמאל מסיתים כנגד כל הציבור המתנחלי (ולפעמים כלפי כל הימין) באותן שיטות בהן השתמשו הנאצים והאנטישמים כנגד היהודים כולל קריאות לעלות עם טנקים על עופרה מעמודי התווך של הציבור, וקריאות מכלילות ומעליבות של הפוליטיקאים שלו.

לזכותו של נתניהו ייאמר

שהוא מצליח חהסית במעא מילים . שהוא משקר תוך שימוש מוכשר
בפרורי אמת כאילו הם הכלל . שהוא בוגד רק כשנדמה לו שלא ייתפס .
שהוא מציג עצמו גיבור-אמיץ כשלא יודעים כמה פחדן הוא .
שהוא מנצל לרעה ובניגוד לכוונת המחוקקים לקונות מסויימות .
נתניהו מוכשר ברמה המדינית ונוכל זעיר ברמה האישית .

אמירתו המפורסמת של גולן היא שקר גס . לא פחות .

ההשואה בין יד קשה כלפי הפלסטינים לבין הולכת יהודים ואחרים לתאי המוות
היא דבר המעיד על טימטום הנובע מחוסר לימוד מסודר .

ספי111

New member
בעיה אחת קטנה.

זה לא מה שהוא אמר והוא לא התיחס ליחס לערבים אלא רק על מה שקורה בין היהודים.

פרשנותך היא שקר .

מעשים המזכירים אירועים באירופה משנות השלושים והארבעים מהמאה הקודמת

כנראה הכוונה לרכיבה על אופניים .

ספי111

New member
לא. הכונה היא להתיחסות לאופוזיציה

ולחקיקה של חוקים עם ארומה גיזענית.

לא יעזור לך . כוונתו הברורה רמזה להיטלר ושלטונו .

אילו רצה שלא יובן שכוונתו לשלטון היטלר הוא היה מסייג את דבריו
או
משתמש במונחים אחרים .

ספי111

New member
כוונתו היתה לתהליך שהביא בסוף את היטלר.

מי שמפחד מהאמת לקח את דבריו למקומות אחרים.

למעלה