העם מעדיף את ביבי בעיקר בשל נחישותו וחוזקו .

בוזי15

New member
העם מעדיף את ביבי בעיקר בשל נחישותו וחוזקו .

כל מיני רמטכ"לים לשעבר לא עושים עלינו רושם . השגת ההודנות עם אירגון הטרור מתאפשרים רק בגלל נחישות הימין והעומד בראשו וכל עוד ממשיכים להישרף שטחי חקלאות וחורשות נמשיך ואף נגביר את תמיכתנו בביבי הימני וכמובן שלא נקבל את דעת ההזויים שביבי הוא סמרטוט מנוול . לפי אופיו ומצבו המשפטי הוא כן מתאים להנהיג את העם ולייצג את המיגזר הימני בארצנו .

לא בגלל זה העם מעדיף את נתניהו

העם מעדיף את נתניהו כי :
1. הוא ראש ממשלה מנוסה מאד.
2. הוא אדם חכם מאד ועם אינטלקטואל ואנטלגנטציה גבוהים
3. למרות כל האישומים - נתפס כהגון (וגם אם עשה קומבינות זה נחשב לו לחיוב).
4. נתפס כראש ממשלה משקיען וחרוץ מאד (לעומת רבין שסיפרו שהיה מנמנם בישיבות ממשלה). יש תחושה שהוא יכול להחזיק בכל התיקים במקביל ולעשות את כולם בצורה מעולה
5. והכי חשוב : שהאלטרנטיבה היא שלטון השמאל. ומה שהם יודעים לעשות כבר חווינו ולא בט לנו עוד פעם לסבול ....

בוזי15

New member
העם מעדיף את ביבי אבל הסמרטוט לא מסוגל להקים ממשלה

ובגלל הביבי הזה העם נאלץ ללכת תוך חודשיים שוב לבחירות ולבזבז עוד כספים רבים מאד זה שהימין לא מצא מועמד ראוי שיחליף את הסמרטוט זה כשל גדול .

בגלל ליברמן יש בחירות

נתניהו עשה הכל כדי שלא יהיו בחירות. כולל פניה לגבאי.
ליברמן שיקר לבוחריו.
רב אזרחי ישראל רוצים ממשלת ימין.
ורב מובהק וגדול של האזרחים היהודיים רוצים ימין.
למרות הקולות האבודים של פייגלין והימין החדש - היה לנתניהו 65 מנדטים שתמכו בו אצל הנשיא.
אבל ליברמן והשטויות שלו.....מקווה שבבחירות הבאות יהיה ימין חזק. בלי ליברמן

aaa123

Member
נתניהו תמך בבחירות כך שלא נכון שהוא עשה הכל כדי שלא יהיו

בחירות.
אילו נתניהו היה באמת רוצה שלא יהיו בחירות היה מצביע נגד בחירות ומודיע שהוא מוכן להתפטר מהתפקיד של ראש ממשלה כדי למנוע בחירות.
יש סיכוי סביר שכחול לבן היו מסכימים ללכת לממשלה בראשות מישהו אחר בליכוד.

בוזי15

New member
לכן חלק מכנים אותו סמרטוט וחלק מכנים אותו : הרע במיעוטו

וחלק מכנים אותו גאון

וחלק קוסם
וחלק ...
מה אכפת לי מי מכנה אותו ובאיזה שם?! הוא ראש ממשלת ישראל. לא חף מטעויות ןפגמים. אבל הוא הכי טוב שיש כרגע.

זו הגדולה של ביבי

אם לפני 25 שנה בתקופת רבין או לפני 18 שנה בתקופת ברק , עת אוטובוסים היו מתפוצצים מדי יום, ולהכנס לקניון היתה משימה שכרוכה בסכנת חייים הייתי מספר לך שיבוא יום ונתניהו יביא לכך שאנשים יתמרמרו משדה פאלחה שרוף בטיז אל נאבי היית חושב שאני משוגע.
אבל זה קרה, לאט לאט ובנחישות הוריד נתניהו את מפלס הפיגועים עד כדי כך שהיום כשהשמאלנים מנסים להראות שהמצב לא טוב הם נאלצים להגיע לרפת של קיבוץ כרם שלום ולצלם את הפרה חמדה שנסהלה מעפיפון נפץ

DANIAVNI

Well-known member
ביבי הוא אחד הדברים הטובים שקרו לנו במרכז/שמאל

אני לא ממוקיריו
אבל כשבימין כבר יש לך מטורללים שמגדלים פרה אדומה ברמת הגולן
וכבר יש בעלי תפקידים עם תלבושות שמחכים להקמת בית המקדש

אז כשמדובר באלה, ביבי הוא הרע במיעוטו

סתוונית333

Well-known member
"בארץ העוורים גם שתום עין ייחשב למלך"

וכדאי גם שתחשוב מי זה שנתן תפקידים למטורללים האלה.
קשה לפספס שהתשובה מצביעה על "הרע במיעוטו " .

למעלה