ישראל עוצרת הזרמת דלק לרצועה

ישראל עוצרת הזרמת דלק לרצועה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחח

חחח

ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

אבל הליום שממלאים בבלוני התבערה ישראל ממשיכה לספק.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחח

ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ועל זה נאמר חחחחחחחחחחחחח

מדינה מ ט ו מ ט מ ת עם אזרחים עוד יותר
מ ט ו מ ט מ י ן.
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ישראל מעכבת את הזרמת הדלק עד להודעה חדשה.

כלומר: עד מחרתיים.
חחחחחחחחחחחחחחחחחח

חחחחחחחחח

חח

ח

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

סוהי 7

New member
תפסיק לעשן...אתה מוציא המון ליחה...חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחה

אבל אל דאגה,שלחנו להם מלאי גדול של גז הליום.....עבור בתי החולים.
כנראה לצורך ריפוי בעיסוק - ניפוח בלונים.....ש..

אני לא מעשן ולא דואג.

אני נמצא כבר במקום אחר. להזכירך שאני כבר לא חלק בטמטום הזה.

סוהי 7

New member
אתה בטוח במקום לגמרי אחר..אם לא פיזית אז נפשית ותודעתית בטח.

אז למה יש לך מנהג לדחוף את האף בעיניינים של אחרים שאינם עיניינך?

הפרבולה

New member
הוא צודק, המדיניות שלך ושל הממשלה נכשלה לחלוטין

המחשבה שכאילו אפשר להעביר מזומנים, דלק חשמל וסחורות רק ל"בלתי מעורבים" ולמנוע את זה מהחמאסניקים היא כל כך מגוחכת וטיפשית.
עצם זה שלקחת אחריות על ה"מצוקה ההומניטרית" בעזה היא טעות פאטלית, אין קשר בין המצב ההומניטרי לרצון העז שלהם ( כולל של ה"בלתי מעורבים") לרצוח יהודים , אם כבר ההיפך, ברגע שהם מקבלים אספקה הומניטרית הם משקיעים זאת בלרצוח אותנו.
בעזה נלחמים רק על זכות השיבה בגיבוי מדינות ערב כולל מיצריים שדרכה מגיעים הטילים לעזה וביבי "הימני" בטיפשותו מרשה להם "לתווך" בינינו כל פעם שישראל מגיבה קצת..

סוהי 7

New member
המדיניות ״שלי״?....תודה על הקידום...

העברת ציוד וחומרים רק לצרכי מחיה ושיפור תנאים לתושבים לא מראה על תבוסתנות.להיפך!
ישראל לא אחראית למצוקה ההומניטרית בעזה אבל ישראל גם לא היתה אחראית לשיטפונות בהאיטי ובכל זאת הגישה עזרה....למצוקת תושבי עזה יש השפעה עלינו ועל המתרחש בכולנו איתם אז להומניזם מצטרף גם אינטרס מעשי.

הפרבולה

New member
אין שום הבדל עקרוני בין

העברת ציוד וחומרים רק "לצרכי מחיה " לבין לתת להם ישר רובים וטילים.

שיש שטפונות בהאיטי השלטונות שם מבקשים עזרה מישראל. האם איסמעיל הניה ביקש ממך עזרה הומנטירית ? האם התושבים בהאיטי קוראים בוקר וערב לשחרר את פלסטין מהכיבוש הציוני ? האם בהאיטי מחלקים סוכריות ומשמיעים דברי שבח ושימחה שיהודי נשחט ביו"ש עלי ידי מחבל ?
אז מה אתה דוחף להם כל הזמן דלק חשמל ומים ומצפה שזה ירגיע אותם שבפועל זה מחזק את התעצמותם הצבאית. הרי המלחמה נגדינו מעזה בכלל בכלל לא קשורה למצוקה ההומניטרית, בעזה נלחמים רק על זכות השיבה.

ואגב גם מהבחינה המוסרית אין שום בעיה לסגור את הגבול היבשתי - כי יש להם גבול עם מיצריים.

בוזי15

New member
העם בחר בממשלה זו והעם רצה שסמרטוט יעמוד בראשו !!!

מצד אחד אנו שמחים שאצלנו הדמוקרטיה מאפשרת לעם לבחור את ההנהגה . ולכן כל ממשלות הימין נבחרו בשל רצון העם מתוך הנחה שביבי יהיה חזק ונחוש וימני מאד ולא יהיה רופס מחורבן כמו השמאלנים .אם העם קיבל משהו הפוך ממה שהוא בחר זה מראה שהדמוקרטיה שלנו נמצאת בבעיה והעם טרם מצא את הנוסחה המבטיחה שרצונו יקויים

רשוי

New member
החושב שנתנהו סמרטוט ,אינו מבין בפוליטיקה ויש רבים כמוהו,

הרי מחשבה זו הסיבה למיעוט המצביעים לשמאל וגם חזוק נתניהו

בוזי15

New member
רק בפורום חושבים שהוא סמרטוט.העם חושב שהוא ימני ממש

הפראדוקס הגדול הוא שכל הכעס והביקורת כנגד אופיו ורפיסותו של נתניהו מגיע מהצד הימני של ישראל. די לנו שאנו שומעים בפומבי את דעתם של ליברמן ובנט ובן גביר וסמוטריץ ותבין איך מדברים עליו שלא בפומבי . והימניים צודקים בכעסם . הוא נתן להם תקווה גדולה על הצלחתו בתחום הנחישות והשימוש בכח ..השמאלנים פחות מאוכזבים ממנו לא היו להם כל תיקוות ממנו . כגודל הצפייה גודל האכזבה

סוהי 7

New member
מתי סיפקנו לחמאס נשק?...תזכיר לי...

מתי סיפקנו להם תחמושת או חלקי חילוף וחומרי אמל״ח?....תזכיר לי....
אבל אני אזכיר לך - היחסים בינינו לבין החמאס לא דומים ליחסים שלנו עם מדינות העולם,ולכן,תמיכה הומניטרית באזרחים אינה סיוע לאירוני הטרור בפעילותם החבלנית.
חיסול תשתיות הטרוריסטים בעזה צריכה להתבצע בלי קשר ולא על חשבון הסיוע ההומניטרי בתושבים,להיפך - יש להגדיל את הסיוע ולהעצים את ההשמדה של הטרוריסטים,בסיסיהם,מחסני הנשק,מצבורי הטילים וכל נושא נשק או תומך טרור שלא להדגיש את אנשי ההנהגה שהם בני מוות כבר מזמן.

הפרבולה

New member
כל יום , וגם היום !

גם העברת פטרוזיליה לעזה כמוה כאספקת רובים טילים, מדוע. כי זה מפנה להם משאבים להתעצמות צבאית, השלטון שם צריך פחות לדאוג לאוכל חשמל מים דלק ( לזה ישראל דואגת ) ויכול להפנות את המשאבים להתעצמות צבאית.
אמנם ישראל מקבלת כסף עבור זה אבל זה לא בא מעמל כפיהם של העזתים, אחרים מממנים זאת , קאטר למשל ואפילו ישראל שלא פעם ממשיכה לספק דלק לעזה למרות הצטברות חובות .
לכן תמיכה הומניטרית ב"אזרחים" שם היא תמיכה מפורשת בארגוני החמאס, לא ניתן לעשות הפרדה, ראינו כבר בתהליך אוסלו שהסיסמאה "נלחם בטרור כאילו אין שלום, ונעשה שלום כאילו אין טרור" נכשלה כשלון טוטלי.

אם נסגור את הגבול היבשתי, הם יאלצו לייבא הכל ממיצריים ( אגב גם עכשיו הם עושים זאת בעיקר אמל"ח ), וזה יטיל עליהם מעמסה על חשבון ההתעצמות הצבאית, ובנוסף זה ינתק את ישראל מהאחריות על עזה ויתן יותר חופש פעולה לתגובות צבאיות ( כעת יש לך בעיה להפציץ תשתיות של האויב אם אתה זה שאחראי על "המצוקה ההומניטרית" שם ).

קישקוש בלבוש . נתניהו מספק לחמאס בעזה צמנט , ברזל

אמוניום ניטראט ומאפשר הכנסת מיליוני דולרים לראשי הזרוע הצבאית של חמאס בעזה .

הכשל המחשבתי שלך מעמיד אותך בתוך המסגרת ששמתי לכם

מול העיניים.
המסגרת של האזרח שעוד יותר מטומטם הוא מהמדינה המטומטמת שלו.
ההשוואה בין האיטי לבין הרצועה אינה במקום.
הסיבות. 1. להאיטי אין גבול משותף עם ישראל.
2. להאיטי אין שום אספירציות מדיניות לחסל את מדינת ישראל.
3. האיטי מעולם לא הפעילה טרור נגד מדינת ישראל.
4. ברצועת עזה לא היה שיטפון או רעידת אדמה או כל אסון טבע אחר.
ולא רק אלא שההשוואה שלך בין הרצועה להאיטי מראה עד כמה אתם מטומטמים שם בישראל ולא מבינים כלל איך נלחמים בטרור.
אני מייחס את הטמטום הזה שלך ושל המדינה לטמטום אחר והוא טמטום חרבון אסון אוסלו.

הפרבולה

New member
נכון למעט סעיף 1 שאני לא בטוח שזה קשור

ישראל לא צריכה לספק עזרה הומנטרית למדינה\ישות שקוראת להשמידה ומפתחת תעשיה צבאית למטרה זאת, בלי קשר אם לאותה ישות\מדינה יש גבול משותף עם ישראל.
&nbsp
מה שכן רלוונטי הוא שלעזה יש גם גבול יבשתי משותף עם מדינה אחות ( מצריים ) ששם יש ערבים בדיוק כמו בעזה, מה שפוטר את ישראל מכל אחריות ל "מצב ההומניטרי" בעזה ( בניגוד לערבים ביו"ש ששם אנו שולטים על גבול הירדן ).

סוהי 7

New member
להדבר אחד שיכנעה אותנו....אותי בטח!

בטימטום אתה מומחה....כנראה מניסיון אישי והכרות קרובה עם עצמך.

למעלה