מה דעתכם על הציוץ הזה בטוויטר בתגובה לאונס ילדה בת 7 ?

evglev1

Well-known member
מנהל
בגיל כזה גם אם הילדה מסכימה זה אונס

היא אפילו לא נערה וגם אם היא מסכימה אין לה שמץ של מושג למה היא מסכימה. לפני הבת מצווה גם אם הילדה רוצה ומתחננת לקיים יחסי מין זה אונס.

aaa123

Member
אין לי ויכוח על זה שגם אם היא מסכימה זה אונס

אם אני מבין נכון הסניגור טען שני טענות:
1)הלקוח שלו כלל לא מעורב באירוע המתואר
2)האירוע המתואר בכתב האישום אינו אונס(אולי מעשה מגונה ואני לא יודע כי לא קראתי את מה שתואר בכתב האישום)

evglev1

Well-known member
מנהל
לא בפוסט הספציפי הזה אבל רון ואבנר תומכים

במעשי זוועה של ערבים שחלקם לא היו מביישים את הנאצים. רון עוד לא ירד לרמה של אבנר של לקרוא לרוצחי ילדים לוחמי חופש, אבל הוא תמיד מגן על הערבים, יהיה אכזרי ככל שיהיה המעשה שלהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא הטבח בסברה ושתילה הוכיח שיש משהו רקוב בתרבות הערבית

שערבים נוצרים התענגו על רצח ילדים, תינוקות, נשים ואפילו מיינקות, אבל היהודים במדינות ערב מעולם לא הזדהו כערבים ולא ספגו את מלוא כיעורה את התרבות האכזרית, יש דברים שספגו, אבל לרצוח בשם המוניטין, אף יהודי מזרחי שאנטי ציונים נוהגים לכנות ערבי יהודי לא הגיע לרמת האכזריות של הערבים בלבנון, בסוריה ובעיראק.

evglev1

Well-known member
מנהל
רצח על רקע כבוד המשפחה קיים רק באסלאם

אפילו בימי הביניים לא יהודים ולא נוצרים לא רצחו נשים ובנות בשם כבוד המשפחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לפני כ-15 שנה היה ניסיון לבצע פיגוע איידס

שמחבל ניסה לפזר תוך כדי פיצוץ גם דם נגוע ב-HIV שישפריץ לפצעים הפתוחים של הקורבנות.

גם הרוצח של שלהבת פס ז"ל יכל בקלות להרוג את האבא, אבל הוא חיפש דווקא את השכול ואת הכאב שלו והרג בכוונה את התינוקת.

כך שמצד אחד אונס זאת גם יכולה להיות דרך להפיץ מחלות מין ומצד שני הם מנסים להכאיב כמה שיותר ולגרום נזק נפשי למשפחה לכל החיים או לגרום לה להירתע מיחסי מין לכל החיים וכך למנוע ממנה להביא ילדים לעולם כשתגדל.

אין גבול לסאדיזם של לאומן ערבי פלסטיני.

Ron W

New member
נניח בצד שאתה משליך מתפיסתך ויש בהאשמה גרעין מציאותי

מדוע לא לנסות לאבחן מה המניע לאותה שנאה תהומית
מעבר לדקלם לאומן פלשתיני? הרי הוא אדם כמוך בדיוק.

רשוי

New member
יש חיות אדם שחייבים להעלים מכל העמים תפקיד המשטרה

להעלים חיות אדם מישראל

Ron W

New member
להעלים מכל העמים הוא חקוי מדויק של הצורר הנאצי.

tgranot1

New member
לא סתם אומרים על מומרים, או מומרות במקרה זה

שהם הופכים לקיצוניים ביותר על מנת להצדיק עצמם. קל וחומר לגבי שפי פז הדמגוגית הגדולה, שמאלנית לשעבר.

aaa123

Member
לא ראיתי איפה מיכל רוזין הזכירה את הכיבוש

ציטוט של דבריה:
&nbsp
"האונס המזעזע של הילדה בת ה 7 מזכיר לנו שוב שילדות וילדים הם הקורבנות העיקריים של אלימות מינית, ושאונס הוא פשע. לא מדובר במחלה, כי אם בהפעלת כוח ואלימות באמצעות מין. לצערי, לאורך כל ההיסטוריה אונס שימש כאמצעי לדיכוי בסכסוכים אתניים ולאומיים, ונשים וילדים הם הקורבנות העיקריים."
&nbsp
&nbsp

aaa123

Member
לא ראיתי איפה מיכל רוזין הזכירה את הכיבוש(הפעם בלי הסתרה)

ציטוט של דבריה הפעם ערכתי כדי שלא יסתירו את ההודעה שלי(כנראה שלא מספיק טוב אז אני שוב עורך בתקווה שלא אראה את המילה מוסתר כשאני נכנס מחדש)

ציטוט של דבריה:

"ה**** המזעזע של הילדה בת ה 7 מזכיר לנו שוב שילדות וילדים הם הקורבנות העיקריים של אלימות *****, וש**** הוא פשע. לא מדובר במחלה, כי אם בהפעלת כוח ואלימות באמצעות ***. לצערי, לאורך כל ההיסטוריה **** שימש כאמצעי לדיכוי בסכסוכים אתניים ולאומיים, ונשים וילדים הם הקורבנות העיקריים."

ai21

New member
אכן אמצעי דיכוי ותקיפה. ומי לדעתכם הקורבן?

מפעילי הכח והאלימות באמצעות ***?
או ששוב נאשים את הקורבנות?
&nbsp
וללא שום קשר:
מעניין מה יהיה גובה התשלום החודשי שהפרטנר יעניק לו כפרס.

aaa123

Member
אני חושב שזה די ברור

הקורבן הוא היהודים ומי שמנסה להשתמש באו_נס כאמצעי לדיכוי זה התוקפים הערבים.
&nbsp
זה מה שאפשר להבין מהציטוט אם מתעלמים מהעובדה שמיכל רוזין מהשמאל,ומנחשים שאולי היא התכוונה למשהו שונה,ואני שופט ציטוט לפי מה שכתוב לו ולא לפי מה שאפשר לשער שהכותבת התכוונה.

המגיב בפייסבוק פשוט משקר

מיכל רוזין דווקא טוענת שיכול להיות שמאחורי האונס עומד מניע לאומני.

DANIAVNI

Well-known member
תוכנית מחשב להחלטה האם אונס לאומני או לא

אדם אנס
מהו לאום הנאנס
מהו לאום האונב
אם לאום האונס=לאום הנאנס => אונס פלילי
אם לאום אונס שונה לאום נאנס => אונס לאומני

עכשיו תסבירו לי אם אני אידיוט או לא

למעלה