אם הצלחתי להבין באיזה ישוב בוצע המעשה המזוויע של הילדונת

אם הצלחתי להבין באיזה ישוב בוצע המעשה המזוויע של הילדונת
זה ישוב שמרושת במצלמות מכאן ועד הודעה חדשה, ואני מציע כולל לקולגות המשתכשכים כהרגלם בשלולית הדם והשתן שאבו יאיר בנה עבורם, להמתין רגע עם תכנון הטרנספר ורצח העם למוסלמים בכלל ולערבים בפרט, כי מסתמן שמה שקרה יקבל תפנית לא נורמלית.

כך או אחרת חייהן של שתי משפחות, לפחות, נהרסו עד היסוד, ויותר מזה הקורבן....וכנראה כמו יחסי העמים....

~~ : " טרנספר..רצח העם למוסלמים בכלל ולערבים בפרט.."

זה מבוצע בסוריה ובכל מדינות המזרח התיכון , חוץ מישראל .

הסטייה שלך עם נתניהו גורמת נזק לעניין הערבי
אם היית מוציא את הקטע המטומטם והמיותר ההודעה שלך היתה נראית טוב בהרבה

הפיתרון
הוא שתפתחו שרשור בנושא מושך עם פוטנציאל לצפיה והשתתפות של13,556 קולגות בנושא כמו : האם מתתיהו החשמונאי צדק?, כדי להוכיח לאיזה עם מטורלל וחרד"לי הפכתם.

אתה מפחד פחד מוות..... ואכן, מעשה זוועה כזה, ואף שמועות בלבד
על מעשים (כמו למשל " לקיחת דם של ילדים נוצרים למצות בפסח") גרר בעבר בחברות מפגרות פוגרומים בקבוצה אליה משתייך הפושע, או זה שמייחסים לו פשע. הבעייה עם החברה הישראלית היא שאנחנו א. לא מלוכדים ממש. ב. המדינה היא בעלת חוקים ליברליים המבטאים ערכים ליברליים לגמרי. לכן, הפחד הקשה שלך אין לו רגליים. אבל אני, ובטוחה שיש כמוני, רוצה עונש סירוס ומוות לאנס.

מעניין אתה לא מתבייש להיות גוי למרות שגוי אנס ילדה יהודיה
כנראה אתה גאה בגוים שאנסו את הילדה.

אתה סתם מתנפל עליו. הוא לא צריך להתבייש בהיותו גוי
לא כל הגויים אונסים נשים וילדות. גם יהודים מסריחים ומטונפים אונסים נשים וילדות, וגם רוצחים. אז אנחנו צריכים להתבייש להיות יהודים? מה לנו ולמטונפים האלה?

הוא לא צריך להתבייש אבל גם לא לעשות ענין מזה שהוא גוי.
אם היה מכנה את עצמו עם סתם שם של גוי לא הייתי עושה מזה ענין.

זו זהותו, וזכותו להבליט אותה.
הענין הוא שגוי זה מבורך במידה גדושה של הומור חביב, וגם הכינוי שבחר לעצמו הוא הומוריסטי.

למעלה