צודק ליברמן שטוען שנתניהו מוכן להקים פה מדינת הלכה חשוכה

סטילהוק

New member
צודק ליברמן שטוען שנתניהו מוכן להקים פה מדינת הלכה חשוכה

צודק ליברמן שטוען שנתניהו מוכן להקים פה מדינת הלכה חשוכה ומפגרת נוסח איראן ואפגניסטן, רק בשביל לא לעמוד למשפט על שחיתותו ולשבת בכלא. הוא מוכן לתת לחבורה של חדלי אישים פראזיטים שלא תרמו מעודם מאומה למדינה ובטחונה וילדיהם המשתמטים משירות בצה"ל לשלוט במדינה ובאזרחיה, ואף לשפוט את המדינה ואזרחיה. אפסים שמעולם לא תרמו ולא הביאו שום תועלת למדינה ולאזרחיה, שתמיד חיו על חשבון המדינה ואזרחיה, שסחבו וממשיכים לסחוב אותם על גבם, רק בכדי לכפות חוקים מפגרים והזויים שאבד עליהם מזמן עוד בימי הביניים הכלח, ולהשליט טרור וכפייה דתית חשוכה ומפגרת, בזמן שהם משתלטים על עוד ישוב ועוד עיר במדינה ובהדרגה על כל המדינה ואזרחיה.

זה כמה רחוק מוכן ללכת נתניהו בשביל לא לשבת בכלא. והיחיד נכון לכרגע שמונע זאת ממנו, אם תרצו או לא תרצו זה ליברמן, ולא אף אחד אחר. כי אם ליברמן ייכנע לו ולחרדים העלובים גם המדינה הזאת תהפוך תרתי משמע למדינת הלכה חשוכה ומפגרת בשליטת החרדים, שכבר עכשיו שולטים בנתניהו ושומרים עליו שלא ייכנס לכלא על שחיתותו ופשעיו כנגד המדינה ואזרחיה.

תתפלא, אני מסכים איתך עם כל מילה, חוץ מהלכלוך

אפשר להגיד את אותם הדברים בצורה מכובדת.
כל הציבור החילוני, ימניים כשמאלנים, צריכים להירתם יחד למאמץ למנוע מדינת הלכה, לכן חשוב שנעשה את זה בצורה מכובדת.

חשוב להבין:
ליכוד בראשות נתניהו + חרדים + חרד"לים עוברים את ה 60 מנדטים ואז מתקיים התסריט הבא:
- נתניהו לחרדים/חרד"לים:
יפה, ניצחנו, נקים קואליציה, כעת אני צריך אתכם בשביל חוק החסינות.
- חרדים/חרד"לים לנתניהו:
יפה מאוד, כל הכבוד. כעת בבקשה תלבש שטריימל וקפוטה וציצית ולך למשפטנים לנסח חוקים שיהפכו את ישראל למדינת הלכה. אם לא... אין חסינות.
- נתניהו (מסתכל שמאל וימינה):
טוב, סגרנו.

את זה צריך למנוע!!! וכרגע, רק ליברמן עומד כמכשול לתסריט הזה.
זה הזמן לתמוך בליברמן! לפחות עד מחר בערב.
וכמובן בצורה מכובדת, בדיוק כמו ליברמן.

סטילהוק

New member
אז אני אגיד זאת בצורה מכובדת יותר

מי שלא רוצה שלטון סנהדרין ומדינת הלכה במדינת ישראל חייב לעצור את זה כאן ועכשיו. וכן, על כל הציבור החילוני, ימניים, מרכז או שמאלנים, חייבים להירתם יחד למאמץ למנוע מזה לקרות. כי מדינת הלכה זה סוף המדינה.

marabo

Well-known member
שליברמן ימכור את השקרים שלו במקום אחר

מדינת הלכה לא עומדת על הפרק, איש לא דורש את זה. מדובר בגיוס החרדים, הם לא מתגייסים כבר 70 שנה ואין כאן מדינת הלכה.

איציק3332

New member
שהחרדים הולכים עם השמאל זאת לא מדינת הלכה

עם רבין וברק זה היה בסדר וזה לא מדינת הלכה. אבל בשביל להרוס לימין אז הם אומרים ביבי מקים מדינת הלכה. ליברמן עבר צד ומאמץ את התעמולה של גוש שמאל ערבים

על איזה "ימין" אתה מדבר? הכלת הטרור ופרוטקשיין זה "ימין"?

תמיכה במשטמתים זה "ימין"?
ליברמן זה ימין!!!!! הליכוד לא.
בעצם הליכוד כן, נתניהו לא....
למה?
לא ברור, כנראה לא משהו ענייני, מישהו "מחזיק אותו בביצים" איכשהו...

איציק3332

New member
ליברמן זה שמאל הוא רק דיבורים

ליברמן אמר אם אין נאמנות אין אזרחות ולא עשה כלום. כל ממשלות ישראל הימניות והשמאלניות היו עם חרדים אז כולם תמכו במשתמטים? רבין ברק בן גוריון בגין שמיר פרס? רק ליברמן ה"צדיק"? כנראה מישהו מחזיק את ליברמן בביצים אז הוא מלקק לתקשורת שצמאה לדם חרדי

בוא נתמקד במה שיש לנו עכשיו ומה צפוי, חבל לדון על העבר

כרגע המצב פשוט וכך היה מלכתחילה:
או שנתניהו מודיע לליברמן שהוא והחרדים מקבלים את כל דרישותיו.
או שנתניהו הולך לנשיא ומודיע שנכשל.

מה אתה מעדיף שיקרה?

איציק3332

New member
עדיף כל דבר שהוא בלי ליברמן בממשלה

שביבי יודיע שהוא נכשל מצידי שגנץ יקים ממשלה עם החרדים. מה שיעשה רע לליברמן אני בעד. ליברמן סייען של השמאל והערבים

אתה מאשים את ליברמן במעשי בגידה? חמור מאוד!!!

"סייען של אויב"?
איזו תת רמה... אם ליברמן יהיה שר הביטחון, אני בטוח שיגיע אליך...

אז בחרת שנתניהו יילך לנשיא, מצוין! בחירה טובה ונכונה.
מה לדעתך יתרחש אחר כך בכפוף לחוק?

היא תעמוד אם ליכוד+חרד"לים+חרדים יהיו יותר מ 61 ח"כים

זאת במציאות שהעומד בראשות הליכוד הוא נתניהו, יען אחד שמסובך מבחינה משפטית ויככול לעשות ככל רצונו במפלגתו.
ולכן עלינו למנוע את זה היום.

הסכנה הזאת קיימת ומחייבת את הציבור להתאחד כדי למנוע אותה.
לא רק, אנו נפעל ככך שהסכנה הזאת תוסר באמת מסיככוי התקיימות.

למעלה