כמה נזק עשתה הדס שטייף בעבירות דיבה ולשון הרע לקופת המדינה ?

katomish

New member
כמה נזק עשתה הדס שטייף בעבירות דיבה ולשון הרע לקופת המדינה ?

נתן זהבי כבר זכה בתביעה אחת ויקבל 390 אלף בשקלים לא כולל הוצאות משפטיות, ומימון עורכי הדין מטעם גלי צה"ל לשטייף.
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5490583,00.html
אבל שופטי העליון עוד עלולים לפסוק לטובתה לאחר שהתיק יגיע אליהם מהערעור הנוכחי במחוזי.

אפי נווה עם תביעה של 7 מליון, שכנראה לא יראה יותר ממליון ושם מדובר גם בגניבה של חומר אישי.
https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3755589,00.html

ניצב גיא ניר עם תביעה של 800 אלף עם הצעה מהפרקליטות לקבל כבר עכשיו 600 אלף אם יסיר את התביעה.
https://www.maariv.co.il/news/law/Article-680100

מי עוד ?

תאר לך שמלכלך שמאל מהפורום הזה ייקבל מכתב לביתו...

המלכלך פותח את המכתב ומתברר לו שהוא מעו"ד.
התוכן:
שלום רב:
לאחר מחקר הצלחנו להוכיח שאתה מרבה להשתמש בביטוי "שקרניהו" בפורום אקטואליה בפורטל תפוז, אין בעיה טכנית להוכיח שזה אתה.
לדעתנו מדובר בעבירה על חוק העונשין ומכאן שיש באפשרותנו בשם בניימין נתניהו לתבוע אותך על כל פעם שהשתמשת בביטוי הזה.
על פי תקדימים לאחרונה בהתייחס לעבירות לשון הרע ועלבון, יוצא שבית המשפט פסק על הנאשם תשלום פיצויים שנע בין 20 ל 80 אלף ש"ח.
אנו מציעים לך כפשרה לשלם לנתניהו 2 מיליון ש"ח, ללא הסכמתך אנו נתבע אותך בבית המשפט על כל פעם שהשתמשת בביטוי זה ועל התביעה נוסיף הוצאות בית משפט ושכ"ט עורכי דין.

מצפים לתשובתך תוך 14 יום.

מלכלך השמאל שקורא לבטח יתגלגל מצחוק בהתחלה, אבל לייתר ביטחון הוא יילך ליעוץ אצל חברו שהוא עו"ד.

הוא מגיע לחברו עם המכתב, העו"ד קורא את המכתב ואז אומר למלכלך השמאל:
"כדאי מאוד שתמחק מהר את החיוך מהפרצוף, מצבך גרוע! אתה עברת על החוק ואם העניין יגיע לבית המשפט, אתה תשלם הרבה יותר מ 2 מיליון שקל.
כמה פעמים השתמשת בביטוי הזה? כמה???? אוי ואבוי!!
שמע, אני מוכן לייצג אותך במו"ם מול עורכי הדין של נתניהו, בתמורה ל 10% ממה שאני אחסוך לך יחסית ל 2 מיליון..."

ואז נתניהו יגיד לשרה:
"מי צריך את מילצ'ן? אפשר לתבוע את מלכלכי השמאל, גם נהנה מאוד וגם נעשה אחלה קופה, נוכל לקנות מטוס פרטי משלנו עם מיטה יותר גדולה"...

זה בהחלט אפשרי! והכל מתועד...

evglev1

Well-known member
מנהל
ואז הוא יצטרך לחלוק את הפיצויים

עם אהוד ברק שהוא כינה אותו "איש ישן עם זקן חדש שהיה לראש ממשלה לזמן קצר" ועם אלדד יניב ומני נפתלי שהוא כינה ברמז עבריינים. וגם לתת כסף לאחראים על הערוץ של הליכוד TV שעשה את סרטון בית הקברות ולהשמצה נגד אמנון אברמוביץ'. ואז גם פוליטיקאים מהשמאל יעשו את אותו הדבר ואני אצטרך לשלם פיצויים לאהוד ברק על שאני מכנה אותו אהוד ברח ואהוד זיגזג וסתיו שפיר תתבע את כל מלככלי הימין על שהם מכנים אותה חורף ממאיר ואז נתניהו יצטרך לוותר את הפיצויים שלו כדי שאנשי השמאל לא ילכו בעקבותיו וישאירו את תומכיו ברשת ברחוב.

לא נראה לי שיפסיד במשפט כזה, מה גם שיש לו חסינות...

אבל גם אם יפסיד, ה"קופה" שיעשה נתניהו מבית המשפט תהיה גדולה מאוד.
ובאשר למלכלך השמאל הספציפי הזה או חבריו ל"מקצוע", יצטכו למכור כל מה שיש להם ויצטכו לוות על כל שקל שישתכו בחייהם, כדי לשלם את שיורה להם בית המשפט!
שווה את זה?

evglev1

Well-known member
מנהל
אם כך כולי תקווה שאתה לא בומבר שכתב פה

ואמר על יו"ר האופוזיציה שלי יחימוביץ' עוד מלפני בחירות 2015 "סמרטוטוביץ' כי זה יכול לעלות לו ב-20-80 אלף ש"ח פיצויים.

אפשר להמשיך את סיפור מלכלך השמאל...

לאחר הפגישה עם החב העורך דין, חוז מלכלך השמאל הביתה ופונה לאשתו:
"שמעי, המצב גרוע, גרוע מאוד. זוכרת את השלמות ההכנסה שעשינו באמצעות הכספים שקיבלנו מחו"ל בעבור ללכלך על נתניהו? אז כעת אנחנו נצטרך למכור את הבית כדי לשלם לנתניהו 2 מיליון שקל פיצויים, או שנלך לבית המשפט ואז נשלם הרבה הרבה יותר".
ואז התשובה:
"נראה לך שאני אידיוטית כמוך? לא לא! אנחנו מתגרשים, אני לוקחת חצי מערך הבית, אתה תשלם מזונות על הילדים, את החצי שלך אתה תשלם לנתניהו ותעבוד כל חייך כדי לשלם לו את הייתר".

החטא ועונשו, זאת דרך הטבע...

אבל מלכלך השמאל חכם, הוא הוסיף לחוזה סעיף

שאומר שהם מתגרשים ומשלמים אך ורק כשיאיר לפיד יסיים את הקריירה כמו שבומבר אמר.

Ron W

New member
הוא לא יוכל לתבוע יותר איש בגלל החסינות ועקרון ההדדיות

כל מי שלכלך לכאורה עדיף על הניק לך שמסית להעלמת שמאל
מה משמעות טוב שאין שמאל? הרי זה בטוי מאפיונרי שמרמז על הסתה לחיסול.
בעקרון בגלל הדיחוי בהצגת ההאשמות ובמהלך משפטי
תוכל לטעון שידוע לך מחומר הראיות שמדובר בשקרן שהרי טען שאין כלום
וכרגע יש ככ הרבה חומר שעו״ד לא מסוגל להתמודד איתו שנה שלמה.
תוכל לטעון כלפי שקרניהו כל מה שילעה על דעתך בהנחה שאתה יודע מתוך
כתבי האשום שהודלפו ולא יוכלו לעשות לך כלום בגלל החסינות
שהרי לא יתכן במשפט שלצד אחד תהיה חסינות מלפרסם את החומר נגדו.
כל תביע של ביבי תידחה בהתאם עד למצוי המשפט נגדו.

תאר לך שיאיר לפיד היה גומר את הקריירה

ואז היה שואל את חברי מפלגתו: "למה הדחתם אותי?"
&nbsp
והם היו עונים לו: "בומבר 'אמר' 'לנו' שאם לא נדיח אותך נשלם."
&nbsp
ולפיד היה עונה: "בומבר? אתם מאמינים לחשמלטור הזה? הלא הוא מפר חוק וחוזר כל הזמן בניק אחר אחרי שחסמו אותו."
&nbsp
ואז ביבי היה אומר: "מי זה האידיוט הזה שחושב שהוא מייצג אותי ברשת? אפילו מיקי זוהר יותר חכם ממנו".
&nbsp
תאר לך.

למעלה