כבוד למחוז ירושלים, מכים נער אוטיסט עד זוב דם. מזעזע

רוב הזמן נח

Well-known member
מאוד מנומק

הייתי רוצה לרשום גם לך
שבעתיד אולי תקבל שכל.
אבל כמו שזה נראה, אתה בהדרדרות שרק תחמיר עם הזמן.

לתושבי השטח?!

לא היו תושבים בשטח.
כמעט כל הארץ היתה ריקה. תושבי השטח היו כמה כפרים ערביים וכמה יהודיים. בירושלים, בחברון, בצפת ובטבריה היו יהודים הרבה יותר זמן משהיו כאן ערביים.
כשהחלה התנועה הציונית והערבים התעוררו החלה "עליה" של ערבים. ממצרים ומערב הסעודית. המוצא של רב הערבים שבישראל לא מכאן בכלל. (ויש לכל עדויות רבות).
ככה שאין להם גם את זכות החזקה על רב רובה של הארץ.

לא נטשנו את הארץ מרצוננו. כדאי לך ללמוד קצת הסטוריה . העם שלנו חווה מלחמות, הרס, חורבן וגלות. אמנם לפני אלפיים שנה אבל הקשר לארץ נמשך לאורך כל הדורות. העם מעולם לא ויתר על אדמתו (מלבד חלק מאיתנו בדור האחרון וחבל).
היו נסיונות לאורך הגלות לחזור - אבל הם לא צלחו. עד הנס הגדול שארע לפני 71 שנה ואנו עדיין חיים בתוכו.
אני לא מוכנה לתת לערבים כלום. כשמישהו מאושפז בבית חולים ומבריא וחוזר הביתה ומגלה שבזמן העדרו מישהו פלש לו לבית - הוא לא עושה איתו פשרות ולא מתמקח על מספר החדרים. הוא מנהל מערכה צודקת עד שהוא מעיף את הפולש.
אני לא מוכנה לתת לערבים שום זכות קניין על ס"מ מאדמת ישראל שהם מנסים לגזול.

וכיון שאני מניחה שאתה יהודי ושאתה חי בישראל אני תוהה. עם כל גיבוב המוסר המדומה : איך אתה עדיין מוכן לחיות באדמה שהיא כבושה מאחר, לפי תפיסתך?!

Henry0

Well-known member
יש בך שילוב של בורות ושקרנות

1. הארץ לא היתה ריקה.
בא"י היו מעל ל 15 ערים וכמה מאות כפרים. (כמעט כל הערים הישראליות, בנויות על בסיסי ערים ערביות)
הרבה יותר מהממוצע באזור הזה.

2. עזבנו את הארץ מרצונינו.
מתוך 1.3 מיליון יהודים לפני החורבן (דומה לכמות הפלסטינים לפני שיבת ציון), 300,000 ניטבחו ע"י הרומאים, 100,000 הוגלו לעבדות, 900,000 נישארו בא"י.

מתוך היהודים שנישארו חלק היגר לרומא ואלכסנדריה, השאר עברו אט אט לנצרות ואח"כ לאיסלאם.
ההתאסלמות היתה בעיקרה מסיבות כלכליות, כי המוסלמים היו פטורים ממס לשלטון האוטומאני.

כך היהדות בא"י התאדתה.

הגולה
היהודים אמנם התפללו לירושלים, אך לירושלים של מעלה.
ירושלים של מטה, א"י המעשית, לא רק שלא עניינה אותם, אלא הם אפילו הוציאו פסקי הלכה למה אסור "לקרב את הקץ" ולחזור לישראל.

אפילו כשכל יהודי ספרד גורשו, הם נדדו לכל אירופה, אך חס וחלילה לא לא"י.
הם הגיעו לטורקיה, אך לא לא"י, על אף שהטורקים רצו בא"י משלמי מסים, כי בגלל ההתאסלמות ההמונית לא היו מספיק משלמי מסים.

marabo

Well-known member
ההבדל הוא שאם היה מדובר בנער ערבי

וצלם של בצלם היה מצלם את זה ומפרסם השוטרים המכים היו ישר מושמים במעצר, הנשיא וראש הממשלה והמפכ"ל היו יורדים עד עפר ומתנצלים.
היות וזה חרדי זה לא מעניין במיוחד ואף אחד מהנ"ל לא מתייחס, אפילו לא מפקד המחוז. כל מה שעשתה משטרת זה שיחרור של הודעה לקונית ממנה מצטייר שהם המשטרה היו מושלמים, אין הבעת צער, כלום.
רק הנער המסכן הזה יסבול את החוויה שעבר עד יומו האחרון, בסך הכול הלך לראות מדורה ולחוות את החוויה, אצל אוטוסטים שנים של טיפול וטיפוח יכולים לרדת לטמיון בדקה אחת של התעללות כזו.

Henry0

Well-known member
גם כך, וגם ההפך

למה יש בצל"ם, ואין דבר דומה נגד אחרים?
כי בד"כ יש צורך להפעיל אמצעים חמורים יותר, כאשר יש מקרים רבים יותר.

ניראה לי שאם יום יום יתייחסו לחרדים, כמו שאנו מתייחסים לפלסטינים,
יקום ארגון שמאלי לשמור על זכויות האדם של החרדים.

בניגוד לגישה של היהדות,
זכויות האדם הבסיסיות זהות לכל הגזעים, לכל האנשים, לכל הצבעים, לכל המינים.

marabo

Well-known member
סליחה אבל לא ראיתי אף ארגון שמאל שגינה את המעשה

אז אל תספר לנו סיפורים

Henry0

Well-known member
היגיון של אדם חסר כל היגיון

יש יום-יום מיליונים של דברים מגונים בעולם, שלא מגנים.
רק אידיוט מבין שחוסר גינוי מהווה הסכמה.

איציק3332

New member
זה לא קשור ותהיה אמיתי,יש כאן יד קלה על ההדק

ויש כאן אלימות של המשטרה כלפי החרדים אתיופים ערבים מתנחלים וכל מי שלא בזרם המרכזי. יש כאן משטרה עם שוטרים ברמה נמוכה חסרי מוסר ורצון לשרת את הציבור ומעבר לזה אלימה ותוקפנית לאזרח. כאילו המשטרה לא אמורה לשרת את האזרח אלא האזרח הוא אוייב ומטרד כאשר הוא מבקש שישרתו אותו כפי שראינו בסדרת הכתבות בערוץ 2. לכן אני חושב שגלעד ארדן צריך ללכת הביתה ולא לקבל שום תפקיד של שר

גוטרמן4

New member
ומה חטא הנער

השמאלני שכבודו בז למצוקותיו?
שאין הוא אלא נער ואל יתאכזרון לו שנאמר
שמאלנים וימנים נבראו אחד אחד
וכתוב קודם שמאלני ואחריו ימני ומכאן שמעלתינו עולה על שלכם

ואני בכלל לא מבינה

למה שלחו לשם קבוצה גדולה של חיילי מג"ב
לפי הכתבה, השוטרים הגיעו בנוגע למדורת לג בעומר (לא ברור אם הודלקה מדורה במקום אסור או שזו היתה רק מניעה).
ואני תוהה... מדובר בירושלים. אין פקחי עירייה שאמורים לדאוג לזה? ונניח שאין. מה לגבי משטרה כחולה?
מה בכלל עושים חיילי מגב, ועוד כל כך הרבה, בתוך שכונה ירושלמית? האם באמת שולחים חיילי מגב כדי לדאוג שלא ידליקו מדורות במקומות אסורים?! זה התפקיד שלהם?!
זה עוד לפני הכניסה לעניין עצמו. אפילו אם לא היה מדובר בנער מוגבל אלא באזרח שעבר על החוק. באמת צריכים ארבעה גברים להפיל ולהכות אותו?!?!

Henry0

Well-known member
המגב - כשמם כך הם

מגב - כלי לשליטה ועצירה של זרימת נוזל על משטח.
ואם אין נוזל, אז גורמים לדימום.

marabo

Well-known member
הכי מזעזעת זו תגובת המשטרה

שום התנצלות, שום הבעת צער, סתם הודעה לקונית של אנחנו פעלנו כהלכה ומילאנו את תפקידנו ונמשיך לשרת את הציבור.

marabo

Well-known member
בסוף הסרט רואים את השוטרת הסמויה עונה למשהו

"ראית שהוא נגע בי"
אוטיסט נגע בך, מה הסיפור שלך? בשביל זה דופקים לו את הראש על המדרכה?

Henry0

Well-known member
לאנשים מסוימים קשה לשנות התנהגות

הם רגילים להתנהג כך לפלסטינים,
אז ברור שמחר הם מתנהגים כך לכל מי שעומד מולם.
הם התרגלו שהם האדונים, ומולם עומדים עבדים.

אולי יש אלוהים
בחרתם בכיבוש, קיבלתם את הקללה שבאה בעקבותיו.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה כותב שטויות. שוטר וחייל צריך להתנהג בהתאם לסיטואציה

במקרים חמורים להגיב בהתאם. במקרים קלים להגיב בהתאם.
במקרה סכנה להגיב בהתאם. במקרה של הפרעה שלא מסכנת חיים להגיב בהתאם.
&nbsp
&nbsp
אני מבין שמישהו ברמה כל כך ירודה כמוך לא מסוגל להבין את זה ומאשים "ברע" כל מיני דברים חסרי היגיון.
&nbsp

למעלה