סתיו שפיר בתגובת נוקאוט להבלי מחושמלי הימין.

tgranot1

New member
סתיו שפיר בתגובת נוקאוט להבלי מחושמלי הימין.

https://www.facebook.com/shaffirsta...hmRRLYEpYFRuHkWjjaZNWfT7DWGbioPuXSxXL5u-VtgUT

לכל מי שטרוד בשאלה אם הממשלה תקום, אל. כשיש כסף אינסופי לשחד איתו אינטרסנטים, כרטיס חופשי לחלוקת ג'ובים ואפס אחריות לאומית- כל המשת"פים בקואליציה יעשו בסוף מה שביבי יבקש. לא אכפת לו לתת כסף לחמאס - נראה לכם שאכפת לו לחלק את הכסף שלכם לליברמן, דרעי וסמוטריץ' בתמורה לשחרור מהכלא?

ליברמן פרש מהקואליציה, מכאן שמבחינתו זה לא עניין של כסף

מסתמן שמבחינת ליברמן זה עקרונות, מקווה שלא נתאכזב בעניין.
למרות שהוצהר שעניין החסינות לא מהווה חלק מהמו"ם, לדעתי כל ילד מבין שזה לב המו"ם!!!
כל הרשימות מודעות למצבו של נתניהו ומנסות "לחלוב" ממנו בתמורה להסכמתן לתמוך בחוק שידחה את תחילת משפטו אם כך יוחלט לאחר השימוע.

tgranot1

New member
לליברמן יש מגזר משלו.

רוסים שלא צברו קרנות פנסיה שליברמן צריך לשמן. בדיוק כמו התנהלות החרדים. רק שאת זה שומרים בשקט.

ועובדה, ליברמן לא רק הצהיר, ליברמן התפטר והלך לאופוזיציה

החרדים רק מדברים וכו-לם יודעים שהם משחקים פוקר עם עצמם...
כי כו-לם יודעים שמבחינת החדים האפשרויות הן כניעה לליברמן, יען להיות בתחתית אבל להישאר בליגה, או לדת ליגה ולחטוף מגנץ/לפיד הרבה נקניקים...
לסיכום: החרדים יסכימו לכל דבר, רק להישאר בקואליציה! כי האלטרנטיבה, גרועה הרבה יותר מבחינתם.
לכן אף אחד לא סופר אותם ובצדק.
כרגע זה ליברמן מול נתניהו. חסינות מול התחייבות לממשלת ימין אמיתי שמגייסת חרדים.
ברגע שנתניהו יבין שליברמן רציני ולא מוותר, הוא ייכנע וידרוש מהחרדים לקבל את רוע הגזירה, או ש.... גנץ/לפיד...

tgranot1

New member
ליברמן רק לקח שיקול דעת מאוד ציני

שהימין הקיצון הולך להתחזק וביבי הולך ליפול, ולא רצה שתפקיד שר הביטחון ידבק איליו בסצנריו. עכשיו הוא יעשה רעש ביטחוני בשביל כסף ידני. ממש כמו המתנחלים, חרדים והחמאס. ממשלת סחוט כפי יכולתך.

ממש ממש לא. ביבי רימה והשפיל את ליברמן, ליברמן התפטר

וכעת אם נתניהו רוצה את עזרתו של ליברמן בעניין החסינות, קודם נתניהו יצטרך לעזור לליברמן בעניין דישותיו הצודקות.
זה הדיל!!! כרגע לא נראה שיש אחר, זה מה שפורסם.

החרדים בכלל לא נספרים בשיקולים כי ברור שהם יסכימו לכל מה שיוסכם בין ליברמן לנתניהו, זאת מהסיבה הפשוטה שאין להם אלטרנטיבה טובה יותר.

תאכלו את הלב ססמולנין בוגדנים.

איך אמרה יולי תמיר כששאלו אותה אם הסכם אוסלו הועבר בדרך דמוקרטית בכנסת?
היא ענתה. שהיא מודה שכדי להעביר את הסכם אוסלו נאלצנו לעקוף את הדמוקרטיה ולשלם שוחד 3 מיליארד ש"ח לשס כדי שתמנע בהצבעה ונאלצנו לשחד שני חברי כנסת את אלכס גולדנפרב ואת גונן בכיבודים .
אז עכשיו נתניהו משלם שלמונים ועוקף קצת את הדמוחארטה שלכם יה עקרוט ססמולן עלוב נפש.
העיקר מה? אתם הפסדתם והשמאל לייט ניצח.

בוזי15

New member
בשנה האחרונה .אתה אכלת את הלב עוד ועוד

אני השתדלתי פחות לקרוא את דברי היורד הפגום אבל חברים שקראו אותך השנה מסרו שהיו לך רק קיטורים וקללות על הסמרטוט וכעסת מאד על תיפקוד הממשלה והצבא והמשטרה ומערכת המשפט !! אז הלאום שלנו הנשאר בישראל שמח שמנוול שכמוך עזב אותנו וממשיך לאכול את הלב מהגלות !!

אכלתי את הלב? נו הגזמת.

פשוט ציינתי איזה מדינה מטומטמת זאת חלמלנד.
מדינה של חלמאים.
אתם חלמאים עם רישיון חלמאות.
איזה מדינה בעולם מכניסה ליישות שתוקפת אותה על בסיס יומי ברקטות שהורגות אנשים בבלוני תבירה והצפה של מחבלים על הגדרות משאיות מלאות מזון ומים וכל טוב?
ונותנים להם חשמל שהמחרטות שמייצרות את הטילים ימשיכו לעבוד<?
אתם מטומטמים כל כך שלא ברא השטן.

ayb1

Well-known member
בגדתה בישראל כשירדתה ממנה -אז אתה מדבר על בגידה ?

אתה הוא דוגמת הזבל האנושי המטומטם

שבגללו ירדתי מחלמלנד.
אתם כל כך מטומטמים שאתם כבר לא מבחינים איך השלטון שלכם דופק אתכם.

katomish

New member
מילא היא שקרובה לגיל גנון ועדיין מותר לה לפלוט שטויות

למה אנשים מחושבים והגיוניים רואים בצעקנית הלא חכמה הזו דוגמא ומופת ?

ספי111

New member
כי היא נבונה יותר מכל מה שיש לליכוד להציעה

ובניגוד לליכוד,היא פועלת לטובת אזרחי ישראל.

katomish

New member
אני למשל הייתי בודק איות לפני שהייתי משגר הודעה על תבונה

מותר לטעות בהקלדה, חבל לעשות זאת בזמן שטוענים שבצד השני יש רק טיפשים.

לאIנרד

New member
האמן לי כתומיש

פגשתי המון טיפשים שכותבים ללא שגיאת כתיב והמון חכמים שסובלים מדיסלקציה ברמה כזו או אחרת.
יש לי רו"ח שכותב בשגיאות אבל מחשב אחוזים ומבצע פעולות חשבוניות בראש מהר יותר משאני מספיק להקליד במחשבון.

katomish

New member
אין לי בעיה עם שגיאות, ולא עם אנשים חכמים ששוגים בכתיב

יש לי בעיה עם אנשים שמספרים כמה הם או מי שחושב כמוהם, יותר חכמים מאחרים, ואת זה הם רושמים עם שגיאות.
&nbsp

למעלה