באיזה מדינה ארופאית גם הנשיא וגם רוה"מ יהודים?

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

ai21

New member
לצערי הרב הייתי חייב למהר - ומחובר לזמן קצר בלבד

(טיול לים המלח - מומלץ!)
הנשיא החדש אמנם ימני יותר מקודמו (שהתחייב להגיע לשלום טרם כניסתו לתפקיד, מה שממש לא הסתיים טוב),
ולא מסתיר או מתבייש ביהדותו (לעומת ברני סנדרס, שבקביעות דואג לאזן את יהדותו עם תמיכה בפלסטינים)
אבל - הוא אכן לא ימני-מובהק.
&nbsp
כניסתו למירוץ דחקה את טימושנקו מטה,
שהיא נוצריה גאה - ומנהיגת מפלגת ימין אוקראינית,
שכמובן טלמון סילבר מתעב.

יתכן שאתה עצמך מבין את הסלט שכתבתָ

הכי מצחיק זה המשפט על "איזון" מוצאו הלאומי של מישהו "עם" תמיכה בזכויותיהם של בני לאומים אחרים

אגב, אתה אינך "דואג לאזן" את לאומנותך היהודית עם תמיכה במי שסוגדים פומבית למשת"פים נאצים?

ai21

New member
פוטין שלך סיפח את קרים, ומאזרח עכשיו את הטריטוריות הכבושות

במזרח אוקראינה - בהכנה לסיפוחן.
על זה - לא תהיה לך אף מילה רעה להגיד.

על סיפוח גושי ההתיישבות ביו"ש,
או חלילה איזרוח תושבי שטחי C באופן זהה,
מה תגיד?

אתה מזכיר לי (ולא בפעם הראשונה)

את הקטע "שאלה יסודית" (ילקוט הכזבים, דן בן אמוץ וחיים חפר, הוצאת הקיבוץ המאוחד, תשט"ז, ע' 84):
שאלה יסודית
ההפוגות שהיו חלות במאבק נגד הבריטים דיכאו את החברה, ובני הפוליטרוק היה נשלח ממחלקה למחלקה להרצות ולעודד את הרוח. בהרצאה של שעתיים בפני מחלקת עין החורש הסביר בני את נימוקי הסוכנות להפסקת המאבק והביע גם את דעתו הפרטית. הוא סקר את הרושם שדבריו עשו על החברה, שתה כוס תה חריף עם הרבה סוכר, ושאל: "יש שאלות? יש שאלות?" אחיו של אבו ליש (ליש זה כלב בוקסר; לבעליו קראו אבו ליש, ולאחיו קראו אחיו של אבו ליש) הרים את האצבע ואמר: "טוב, אבל למה לא מיָרים את האינגלים?"

בנוסף, אם טרם אמרתי לך, אתה גם מזכיר לי את איוון סוּסָנִין המפורסם, במאמציך להסיט את הנושא

אני זוכר מצוין,

שאתה חוזר כמו תוכי על כל הסיסמאות של אמא אמריקה ופּוּדֶלֶיהָ.
היה פעם מישהו, איוון סוסנין עם סגנון דומה, wxyz או משהו כזה

טוב, אזכור קטן (וטרי!) בנוגע ל"כיבוש" ל"שכחנים": [URL]http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/54/184230237/%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94/%D7%90%D7%A7%D7%98%D7%95%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%94[/URL]

האם תצטרף ל"כבוד" של בוקע המים הגלובלי להניח זר פרחים ב-Львiв ?

ai21

New member
לא מכיר את אימא שלך, והתסביכים שלך עליה לא מעניינים

איוון הזה - הוא אבא שלך?
&nbsp
לפעמים מדבר עם חברים שהולכים לקבר של רבי-נחמן,
הם מספרים שהמקומיים שם מאוד נחמדים, ונגמלו מזמן מהחלומות הגרנדיוזים של פעם שמעסיקים אותך באובססיביות,
כדאי לך ללמוד מהם.

נראה שנמאס לך לשחק אותה "בן תרבות"

נוח יותר עם שפת הביבים הרגילה שלכם.

אתם מוזמנים לספק פצצה אטומית לבנדראים אהוביכם.

הסבר מעולה

עכשיו ברור, מדוע "אוקראינה" (כלומר, המיעוט הלאומני שהשתלט עליה ביוזמת הממשל האמריקאי) החליט לציין יום הולדת למשת"ף נאצי, להקים אנדרטאות לכבודו ולקרוא לרחובות על שמו: זה בגלל "בגידתם" של תושבי קרים, שלא השתוקקו לחיות תחת המשטר הבנדראי האלים, וכבר לא היתה פצצת אטום כדי להעניש אותם!

אמנם יש פגם קטנטן בהסבר הגאוני הזה: בנדרה הפך לגיבור לאומי עוד לפני ש"כבשו ממנה טריטוריות". אבל בואו לא נהיה קטנוניים, ולא ניטפל לזוטות

למעלה