חלקים בשמאל איבדו את שפיותם

DANIAVNI

Well-known member
חלקים בשמאל איבדו את שפיותם

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5496675,00.html

אם לא הייתי קורא לא הייתי מאמין

אני אמנם רואה את עצמי כחלק מהשמאל/מרכז
ומרגיש חסר אונים מול הסתה שטענה שהשמאל יישב עם ערבים
"ביבי או טיבי.." כך אמרו
הייתי בטוח שמדובר בעלילת דם נפשעת
והנה פרופסור מכובד טוען שטיבי עדיף על ליצמן
ולא שאני מת על ליצמן
אבל בוא נגיד שאם ליצמן משול בעיניי להצטננות קשה מאוד
אז אחמד טיבי הוא סרטן סופני .

מה שבטוח הוא שאתה ססמולן.

גם ה BB הוא ססמולן .סמול לייט אבל בטוח לא ימין.
נקווה שירכיב ממשלה ימנית שתעזור לו לחזור לכור מחצבתו והוא הימין כמובן.

DANIAVNI

Well-known member
טוב, אני לא הייתי נותן 15 מיליון דולאר למחבלים כמו ביבי

אולי זה בגנים המשפחתיים אצלו, מסבו המטורף ליבוביץ'?

גם בן דודו, שמאי ליבוביץ', נגוע בגנים האלה וסמאלן מטורף כמוהו:
&nbsp
בתקופת האינתיפאדה השנייה היה שותף ליבוביץ לכתיבת וחתימה על "מכתב הסרבנים" שפורסם בשנת 2002 וקרא לחיילי צה"ל לסרב לפעול בערים ערביות[3]. בנוסף התנדב לספק עצות משפטיות לסרבנים באמצעות אתר אינטרנט, "צטטו מאמרים ותוסיפו לזה פסוקים מהתנ"ך, דעות של חז"ל וכל העקרונות של היהדות אשר אוסרים לקיים שלטון קולוניאלי מובהק" כתב באתר[דרוש מקור].
&nbsp
בשנת 2002 נתפס ראש התנזים מרואן ברגותי והואשם באחריות לרציחת של עשרות ישראלים. לצד עורכי דין ערבים בולטים שהתגייסו לצוות ההגנה ובראשם ג'ואד בולוס, התייצב גם ליבוביץ. פרקליטות המדינה הגישה את כתב האישום וביקשה מעצר עד תום ההליכים. בבית המשפט גייסו בולוס ועמיתיו טיעונים משפטיים ופוליטיים נגד מעצרו של ברגותי. במסגרת טענותיו השווה ליבוביץ את ברגותי למשה רבנו[4]. השוואה זו של ליבוביץ לא הרשימה את השופט שעליה אמר "מה זה שעת סיפור? אני עדיין לא מבין את הקשר בין משה רבנו לסמכות בית המשפט בישראל לשפוט את ברגותי ולא שמעתי שום טיעונים משפטיים". לאחר מכן הפסיק ליבוביץ לייצג את ברגותי במשפט.
&nbsp
יום למחרת הופעתו בבית המשפט, הודיעו שכניו של עורך הדין הדתי כי הם מבקשים ממנו שלא לבוא יותר לבית הכנסת בו נהג להתפלל בגבעת שמואל. ליבוביץ התעקש והגיע וציבור המתפללים הותיר אותו לבדו ויצא לקבל את השבת תחת כיפת השמיים[5]. קבלת פנים דומה חיכתה לו גם בבתי כנסת אחרים. ליבוביץ פנה לראשון לציון דאז, הרב בקשי דורון בבקשה לפסוק כי אין לגרשו מהתפילה בבושת פנים, אך זה לא נענה לו[6].
&nbsp
כשבוע לאחר מכן נתפס ליבוביץ עם ידידו מרססים כתובות גרפיטי בשבחו[7]. על פי תלונה שהגיש למשטרה תושב גבעת שמואל, הוא הבחין בשניים כשהם מרססים על הקירות את הכתובת "שמאי ליבוביץ- פרקליט אמיץ". ניידת שהוזעקה למקום החרימה מהשניים את תרסיס הצבע. בין האנשים שייצג ליבוביץ כסנגור נמצאים מספר פעילי הארגון הפרו-פלסטיני ISM[8]. בשנת 2003 כתב מכתב שיועד להתפרסם בעיתונות הפלסטינית שבו ביקש להפסיק רצח ישראלים חפים מפשע תוך אמונה שבדרך זו ישיגו את מטרתם "מאבק פלסטיני ללא פגיעה באזרחים יהיה מדויק הרבה יותר" כתב במכתב שנקרא "מכתב גלוי לחברינו הפלסטינים למאבק נגד הכיבוש"[9]
&nbsp
בשנת 2004 התקבל ליבוביץ לתוכנית המשפטנים של הקרן החדשה לישראל שבמסגרתה מממנת הקרן לימודי משפטים בוושינגטון לעורכי דין ישראלים המתמחים בזכויות אזרח. זאת מתוך כוונה להעניק להם ניסיון אקדמי ומקצועי בתחום התמחותם[10]. תוך מספר חודשים כבר היה פעיל בתנועת החרם על ישראל. הוא פרסם מאמר ברוח זו בעיתון מקומי ובו קרא להעמיד לדין קציני צה"ל על פשעי מלחמה, צעד שעורר דרישות מצד תורמים להסברים מן הקרן. על אף שהתנצל בפומבי בעקבות דרישות הקרן הוא הודח מן התוכנית והמלגה שקיבל בוטלה.
&nbsp
https://he.wikipedia.org/wiki/שמאי_ליבוביץ

DANIAVNI

Well-known member
אני מתריע השכם והערב על האחוז הגבוה מדיי של רוקחים ורופאים

ערבים ועל אחת כמה וכמה מוסלמים
שעלולים להתגלות כגיס חמישי ביום פקודה

וזה עוד לא מסתפק בהם ורוצה את אחמד טיבי בכבודו ובעצמו
רבותיי, יורם יובל איש חכם נחמד וחביב
אך דעתו נשתבשה עליו וצריך לשלוח אותו למנוחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אכן רק מטומטם יחשוב שתומך טרור גרוע מפרזיט

DANIAVNI

Well-known member
טוב, אז בוא ננסה להיות חכמים

בשבוע הבא בשעה 16:00 אני ובני משפחתי נחכה לך במקלחות סגורות
אתה אמור לטפס על המקלחת ושם יחכה לך מיכל קטן עם ציקלון B
שאתה אמור לשפוך לתוך המקלחון.

זה מספיק חכם בשבילך אדון חאג' אמין ?

ספי111

New member
ערבי דמוקרט עדיף על יהודי שמיצג חברה טפילית

שרוצה להכתיב לנו את אמונותיו.

טיזי 'דמוקרט' בערך כמוך. יועץ אינטימי לרוצח ערפאת, אלילכם

כמו שהמנהיגה שלכם ז' מדגימה:

evglev1

Well-known member
מנהל
דמוקרט שגאה בחברות עם מנהיג כנופיית רוצחי ילדים

שמרצה 5 מאסרי עולם על רצח ו-40 שנה על טרור.

לאIנרד

New member
מעניין למי היית קורא בעת מקרה חירום רפואי

לרב ליצמן או לדוקטור טיבי?
אף אחד לא יחשוד בי שאני בעד שטיבי ישב בוועדת חוץ וביטחון, אבל כשר בריאות הוא עדיף בעיניי עשרות מונים על כבוד הרב שההבנה שלו ברפואה היא מקריאת ספרי הרמב"ם.

רוב הזמן נח

Well-known member
ליצמן בתור שר דואג למגזר ששלח אותו לכנסת

טיבי לא ממש. אז גם לא הייתי סומך עליו כרופא.

לאIנרד

New member
ליצמן עסוק בקבלת מעטפות מיבואני טבק

ליצמן עסוק במניעת מזון החשוד כ"חמץ" ממאושפזים במקום לדאוג שתהיה להם מיטה ושכבודם האנושי ישמר.
אין כמעט תחום יותר מוזנח מהרפואה הציבורית בארץ. מתים שם הרבה יותר ישראלים מאשר בפיגועים ומלחמות.

למעלה