גנץ מודה שהיה משהו מביך בנייד

קצה

New member
גנץ מודה שהיה משהו מביך בנייד

הוא לא אומר לא היה כלום אלא מה שהיה על הטלפון לא יפריע לתפקוד
פוליטיקאי הוא לא
מי רוצה שדבר כזה יהיה אחראי נניח על המו"מ עם הערבים שיגיד אני

סטילהוק

New member
יש הרבה יותר סיכוי שנתניהו נסחט ע"י האירנים

וזה גם יכול להסביר את הקטע שנתניהו העביר לארגון הטרור חמאס, שלוחה איראנית ברצועת עזה, 15 מיליון דולר. וגם את כל שיירות המשאיות עם חומרי בנייה ומזומנים שהוא שולח לחמאס על בסיס שבועי. ואם זה אכן נכון, זה מצב מסוכן מאוד שראש ממשלת ישראל נסחט ע"י מדינת האוייב אולי הכי גדולה ומסוכנת של מדינת ישראל.

קצה

New member
נתניהו הוא ראש הנלחמים באירן ובתוכנית הגרעין שלה ורוצה חרם

על אירן וגם גנב להם ארכיון
זה מסתדר עם אדם נסחט?

סטילהוק

New member
קודם כל לא נתניהו גנב להם את הארכיון, המוסד גנב להם אותו

נתניהו רק לקח לעצמו את הקרדיט, כמו שהוא נוהג לקחת את הקרדיט על כל דבר חיובי ולהסיר את האחריות מעצמו על כל דבר שלילי ולהפיל את האשמה על אחרים כהרגלו בקודש תמיד. ועל הדרך גם סיכן את סוכני המוסד שגנבו את הארכיון. ודבר שני, את 15 מיליון הדולר הוא העביר לחמאס הרבה אחרי אותה גניבת ארכיון ונטילת הקרדיט לעצמו עליה.

קצה

New member
לא ענית לשאלה

אם נתניהו נסחט על ידי אירן כיצד הוא מעמיד עצמו בראש החנית הבינלאומית במלחמה באירן?
את האור הירוק למבצע מהסוג שנעשה באירן נותן הדרג הפוליטי, אני מניח שאתה יודע את זה.
זה כמו שמישהו יכתוב לך שאת הכור בדימונה לא הקים בן גוריון כי הוא לא סחב לבנים על הגב

קצה

New member

סטילהוק

New member
הבנת הנקרא זו בעיה קשה אצלך אני רואה

לא פרצו לנייד שלו, פרצו לנייד של שרה ויאיר. תלמד לקרוא לפני שאתה הופך לחמור קופץ בראש כהרגלך בקודש.

סטילהוק

New member
נתניהו לא זקוק לארנק כרטיס אשראי הטייקונים ממנים אותו

וכל הציבור משלם את הוצאותיו, כולל הלא חוקיות מעבר למה שמגיע לו לקבל כראש ממשלה. אם זה החזקת דירותיו היוקרתיות, אם זה ארוחות שחיתות, ואם זה כל הוצאה אחרת לו, לאשתו ולמשפחתו. הכל על חשבון העם והברון.

דיברגנט חדש

Well-known member
ריקי גל ראתה את הנולד

והקדישה את השיר לגנץ
בני בני ילד רע
מוריד את המכנסים

למעלה