ילדים של חד הוריות שמנים יותר.

ילדים של חד הוריות שמנים יותר.

ילדים שגדלים ללא אב בסביבה מצויים בסיכון גבוה יותר לסבול ממשקל עודף והשמנה כשהם מתבגרים ומגיעים לגיל 21. כך טוען מחקר שמגיע מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. החוקרים סבורים שלאבות "תפקיד מפתח בשילוב ילדים במשחק פיזי סוער", שתורם לשמירה על משקל תקין.
תארו לכם פוליטיקאי יהודי ישראלי שטוען זאת מה היה קורה לו?
הקריירה שלו היתה מסתיימת אט וואנס. עדת הפמיניסטיות הצבועות המכוערות עם השווארם היו מקלפות מעליו את עורו חותכות לו את הזין ותוקעות לו אותו בפה ותולות אותו בכיכר מסריק למען יראו כולם וייראו.

ומי שלא יודע איפה זה כיכר מסריק

אתן לו רמז. זה בתל הביב.
ומעבר לכך שיקפוץ לי.

ayb1

Well-known member
השאלה היותר מענינית היא האם אתה יודע מי היה מסריק? זה

שעל שמו יש כיכרות בישראל ואפילו קיבוץ הנקרא קיבוץ "כפר מסריק".

jj25

New member
בלי שימוש בגוגל-מי היה לה-גארדיה?

מי זה המגרד הזה,שזכה לקבל מחלף מרכזי
בת"א.וכל הזמן מזכירים את שמו,בגלל שישנו
פקק נצחי,במחלף לה-גארדיה??

הוא היה ראש עיריית ניו יורק

אגב, גם חדר מיון נקרא בספרדית לא-גוארדיה.

אם אני לא טועה הוא עזר לייבוא נשק למחתרות (והיה ראש עיר)

ומסריק היה נשיא צ'כיה, ידיד העם היהודי.

נו באמת..... שאני לא אדע מי היה יאן מסריק.

כבן לאב יקה ממוצא גרמני שנולד בצ'כסלובקיה לא אדע מי היה ידיד העם היהודי ?

ayb1

Well-known member
לא יאן מסריק אלא אביו תומס מסריק מי שהיה הנשיא הראשון

של צ'כוסלובקיה העצמאית לאחר מלחמת העולם הראשונה ונחשב לאבי האומה הצכוסלובקית האמין בשויון זכויות והיה ידיד היהודים .

" ..... תומאס מסריק היה ידיד של העם היהודי, ויצא כנגד כל תופעה של אנטישמיות במדינתו. בתקופתו התקיים שוויון זכויות מלא ליהודים, זאת על פי החלטה שקיבל כנשיא הרפובליקה הצ'כוסלובקית. "
הוא התפרסם בעולם היהודי במאבקו למען הנאשם לאפולד הילזנר, בתקופת עלילת הדם של פולנה.
מסריק ביקר בארץ ישראל בשנת 1927. על שמו קרויים
כפר מסריק,
כיכר מסריק בתל אביב ובחיפה,
שדרה על שמו בתל אביב
ורחובות על שמו בבת ים, ירושלים, נתניה ופתח תקווה.
ב-2018 הוכשרה חלקת יער (חלק מיער בלפור) ליד קיבוץ שריד שנקראת "יער מסריק" על שמו. " [ויקיפדיה ]

יאן מסריק בנו בסיום מלחמת העולם השניה כיהן כשר חוץ בממשלתו של קלמנט גוטוולד הקומוניסט, שכללה גם מפלגות לא קומוניסטיות .
הוזמן למוסקבה ע"י סטלין ונרצח בזריקתו מהקומה השלישית בקרמלין,בתחילה הוצגה כהתאבדות אבל חיש מהר התברר כרצח.

כיכר מסריק בת"א זה מקום חביב עם בתי קפה
בפינת פרישמן קינג ג'ורג' עם נוף לחולדאי.
&nbsp
כיכר מסריק בחיפה זה סיפור אחר לגמרי...

jackie111

Well-known member
במחקר אחר גילו

שהילדים הללו חכמים יותר.
ומביאים ציונים טובים יותר בחשבון
ובדיקדוק.

תפסיק לקשקש שטויות.

אני יכול להביא לכאן את שם האוניברסיטה שבין כתליה התנהל המחקר ואת שם הפרופסורית שניהלה את המחקר הזה.
אתה יכול להביא לכאן את המקום בו התנהל המחקר הדימיוני שלך ומי החוקרים שביצעו את המחקר הדימיוני שלך?

jackie111

Well-known member
יש את האוניברסיטה שלך

שאתה אפילו לא יודע ת'שם שלה.
ויש את האוניברסיטה שלי שהיא
גדולה וטובה משלך.

אוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו.

לדים שגדלים ללא אב בסביבה מצויים בסיכון גבוה יותר לסבול ממשקל עודף והשמנה כשהם מתבגרים ומגיעים לגיל 21. כך טוען מחקר שמגיע מאוניברסיטת קליפורניה בסן דייגו. החוקרים סבורים שלאבות "תפקיד מפתח בשילוב ילדים במשחק פיזי סוער", שתורם לשמירה על משקל תקין. את המחקר הובילה ד"ר פטרישיה איסט, מהמחלקה לרפואת ילדים כללית באוניברסיטה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אני לא בטוח שזה רק הפעילות הפיזית המופחתת, אלא אוכל מתועש

הורה חד הורי מחויב לפרנס, לעתים אף צריך 2 מקומות עבודה ולכן נמצא פחות בבית ועל כן, הילדים נאלצים לאכול אוכל מתועש והרבה ג'אנק.

בארץ, משפחה חייבת שני מפרנסים

באירופה אפשר להסתדר ממשכורת אחת ויש מספיק שירותים חברתיים שמאפשרים לד-הוריות לעבד ולגדל ילדים לתפארת.

דיברגנט חדש

Well-known member
האוכל של הצהרנים גרוע יותר מאוכל מתועש וילד זקוק להורה ולא

למטפל, במיוחד כאשר למטפל יש עוד ילדים.

אכן כן. ילדים לחד הוריות אוכלים ג'אנק פוד.

רוב היום הילד לבד או בהשגחת צהרון (כן גם באמריקה יש צהרונים) אבל באמריקה הילד מתקשר למקדונלד מהפלאפון והאוכל מגיע לצהרון או הביתה.
רוב הזמן הם ישובים מול הטלויזיה או המחשב ומנשנשים את עצמם לדעת ומשמינים כמו חנזירים קטנים.
הרבה נוער אמריקאי בנים בנות בגיל העשרה נראים כמו כדור סל.
כשיש אבא בבית יש יותר מגע הורי עם הילד מצד שני ההורים ושם כמות הכדורי סל יורדת ב 30%.

למעלה