ראש המכשלה במסר לזומביבים שלו.

Yam7M

New member
אני אמצתי את המשפט של שמוליק דגן עליך

הכי מתאים

tgranot

New member
שמוליק לא אומר זאת רק עלי.. וגם את לא....

אומנם לקח לי זמן, אבל קלטתי שאין בכלל טעם להתעמק מולך.
נראה כמה זמן ייקח גם לאיש פשוט להגיע למסקנה הזאת.

Yam7M

New member
בסך הכל כתבתי שמה ששמוליק דגן כתב עליך

זה הכי מתאים.

אינך מבינה את כל הרעיון של איזונים ובלמים

את החוקים מחוקקים נציגיהם של האזרחים, והחוקים מגדירים מיהם הגופים שמנטרים אותם ובאילו תנאים.
&nbsp
מה שאנשים לא יכולים לחוקק זה חוקים שמטילים מגבילות על אלה שנמצאים במיעוט.

Yam7M

New member
אני מבינה. אתה לא מבין. אתה תראה גם את הכשלון שלכם באירופה

גם אתה לא מאמין בדמוקרטיה. אף שמאלני לא מאמין בדמוקרטיה
כל ההסטוריה שלכם הייתה שאתם הדמוקרטיה.

איזה כישלון באירופה?

המצב באירופה מעולם לא היה טוב יותר. הכלכלה משגשגת, האזרחים חיים בשלום וביטחון והלוואי שהיה לנו בישראל את היציבות והשלווה שיש באירופה.

Yam7M

New member
אחרי שהשתיקו את הימנים?

והפעלתם את משטרת המחשבות?

אני לא הפעלתי שום משטרת מחשבות

תלונות בעניין המשטרה הזו - נא להפנות שאלה שמפעילים אותה (לפרטים נוספים בעניין איך מפעילים כזה דבר, נא לפנות למארי לה-פן וחירט וילדרס).

Yam7M

New member
אין טעם להסביר לכם דמוקרטיה... נצטרך להוביל אתכם לשם

אין לכם מה לחשוש מדמוקרטיה
גם אתם מיעוט פה

חוץ מזה, אני מקווה מאוד שאת יודעת

שבבריטניה, השותפה הבכירה בממשלה היא המפלגה השמרנית, בגרמניה, הנוצרים דמוקרטים - אלו מפלגות ימניות שעומדות בראשות קואליציה ימנית.
&nbsp
גם בצרפת, הנשיא מגיע ממפלגה הממוקמת במרכז הפוליטי שהיא גם השותפה המובילה בממשלה.
&nbsp
למעשה, חוץ מספרד, אירלנד ושבדיה, רוב הממשלות באירופה בנויות על מפלגות מהימין והמרכז.
&nbsp
רק רציתי שתדעי.

tgranot

New member
והעדה למינוי בכירים בודקת התנהלות בלתי ראויה.

גלנט נפל בסוגיות של מוסר, לא ענייני פוליטיקה. אני יודע שזיכרון של ימנונים מאוד קצר, אבל אותה ועדה אישרה מינוי של הממשלה לתפקיד מפכ"ל משטרה - ימני בוגר ישיבה מההתנחלות, ומינוי נוסף שכזה לראשות השב"כ.

על כול אחד אפשר למצוא

משהו כול מועמד שמסכן את ההגמוניה של הסמולנין במערכות השלטון הועדה בולשבקית הזאת תבדוק ביסודיות "תמצא" משהו בסגנון "לא החזיר את העודף לאמא כשהיה ילד"ותפסול ואם לא היא אז בג"ץ כמו גלנט
כל מועמד כמו אלשך שלא מסכן את ההגמוניה כי הוא ימני אבל לחיץ ופריח
היא תאשר כי אותו אפשר לאלף להיות הכלב של הסמול
וזה מה שקרה אחרי חצי שנה שאלשך חתף על הראש מהתקשורת הסמולנית
הוא מינה יועץ תקשורת סמולני וכך הוא נהפך לפודל של הסמול

tgranot

New member

בוודאי שראש הממשלה יכול למנות את מי שהוא רוצה

בתחום של קריטריונים שנקבעים בחוקי המדינה.
&nbsp
נתניהו יכול למנות את שפטל להיות יועץ משפטי לממשלה והוא אולי יעמוד בקריטריונים - לאופוזיציה יש הזכות למחות על כך ואף למרר לממשלה את החיים על המינוי הזה.

katomish

New member
ממש לא, בכל תפקיד בכיר הממשלה בוחרת מתוך רשימת מועמדים

שהמליצה עליהם וועדה.
לעיתים הבחירה היא בין 2 מועמדים
לפעמים אפילו ההמלצה היא על מועמד אחד בלבד, אותו רוה"מ יכול לאשר או לפסול ולבקש המלצה על מועמד או מועמדים אחרים.

יש וועדת איתור להרבה תפקידים

לראש הממשלה, שר הביטחון (במקרה של רמטכ״ל) ושר לענייני בטחון פנים (במקרה של מפכ״ל) יש יכולת לשלוח מועמדים משלהם. ועדת האיתור בודקת אם אנשים עומדים בקריטריונים ובסופו של דבר הממשלה היא זו שבוחרת - כשהם כמובן יבחרו במועמדים שהם שלחו לועדת האיתור.
&nbsp
בנוסףֿ ראש הממשלה והשרים הם אלה שמתחלים את תהליך האיתור וכך למשל, כל עוד הם לא יאשרו את זה, לא יתחיל הליך של בדיקת מפכ״ל.
&nbsp
בתהליך בחירת המפכ״לֿ גם גל הירש וגם רוני אלשייך היו מועמדים של ראש הממשלה והשר לענייני בטחון פנים.

זה הכול הצגה בפועל

יועץ משפטי שיסכן את ההגמוניה של השמאל במערכת המשפט לא יעבור
אם זה לא הוועדה אז בג"ץ

מספיק עם הבכיינות הילדותית הזו

בכל פעם שאתם לא מקבלים בדיוק מה שאתם רוצים, ישר מתחילים לרקוע ברגליים ולבכות שדופקים אתכם.
&nbsp
זה לא רציני.

למעלה