אלירז שדה בחר להיות גבר בזנות

jackie111

Well-known member
אלירז שדה בחר להיות גבר בזנות

שידורי "הליכוד טי.וי", הפייסבוק של נתניהו

אלירז שדה הוא גבר בזנות. אולפני "המצודה" שמהם משדר שדה את "ביבי טי.וי" הם לכאורה מקום מכובד ומהוגן. ככל הידוע, שדה לא הידרדר לזנות שלו מתוך מצוקה כלכלית והוא איננו נרקומן הרואין. מרצונו החופשי ומבלי שמאום — לא אדם ולא נסיבות חייו — הכריח אותו, בחר להיות הזונה של ביבי.

לאIנרד

New member
סלח לי אבל זה באמת טמטום

זכותו של אלירז שדה לעסוק בכל עבודה, בתשלום או בחינם.
הגזמת קצת עם האובססיה.

Yam7M

New member

איציק3332

New member
בדיוק,לא חסר דוגמאות מהעבר של מפורסמים שעבדו

בשביל הליכוד או העבודה. לדוגמא ספי ריבלין זל בליכוד. לכן לא מובן מה הוא נתפס על אלירז

סוהי 7

New member
ואתה מדבר כמו בן זונה.

הערוץ של הליכוד הוא ערוץ תעמולה מפלגתי.אם תעמולת בחירות היא מעשה זנות,הרי שיש עוד כמה זונות ובני זונות וצרכני זנות בחברה הישראלית,ופעילותם הזנותית רק תלך ותגבר עד יום הבוחר.
והזנות הזאת גם חוקית וגם מקובלת בכל מדינה דמוקרטית.

קצה

New member
השמאל מסית נגד כל מי שלא נמצא בצד שלו

זה כל הסיפור
מי זוכר את ההתקפות האלימות וההסתה נגד יועץ ראש הממשלה לתקשורת - אביב בושינסקי רק בגלל שהוא עבד עם נתניהו.
ככה זה השמאל הסתות הסתות והסתות

נתניהו מסית נגד 75% מאזרחי ישראל .

כל מי שלא תומך בהמשך כהונתו הוא אוייב העם - לדעתו .
ההסתה האחרונה - למנוע ממני להופיע עם חילים זו רדיפה של השופט הממונה על תעמולת הבחירות .

לפחות הוא לא צבוע

כמו אנשי התקשורת האחרים שמשחקים לנו אותה "אובייקטיבים" והם בעצם שמאלנים

jackie111

Well-known member
רק לליכוד יש צוות מלקקים בתשלום

ייאמר מיד, זכותו המלאה לדעתו הפוליטית. לא תמיכתו במדיניות ראש הממשלה היא שהופכת את שדה לגבר בזנות, אלא העובדה כי במסגרת עבודתו כמנחה משדר תעמולה יומי של הליכוד ויתר על כל סממן, ולו הקלוש והדהוי ביותר, של כבוד עצמי. הן בראיונות־לכאורה עם נתניהו והן בידיעות החדשתיות־לכאורה שהוא מגיש ובדיונים שהוא מנחה באולפן, ממחיש שדה בכל מלה שיוצאת מפיו ובכל מחוות גוף כי כל עוד נתניהו משלם לו — אין לו צרכים ואין לו אישיות. הוא חפץ. הוא נכון להתרפס, להישבע באמיתות כל דבר שקר, לזייף אורגזמה רגשית־לאומית, לסגוד, ללקק, ובאופן כללי להתרוקן מכל תוכן אישי או עצמאי ולאפשר לתועמלני הליכוד לעשות בו ככל העולה ברוחם.

jj25

New member
איך קוראים למי שמלקק לשמאל,כל החיים?!

התשובה:..עיתונאי.
התקשורת המרכזית הותיקה,ליקקה לשמאל עשרות שנים.
תראה לי מאמר ביקורת,אחד,רק אחד,על שמעון פרס?!
תראה לי מאמר ביקורת אחד,על תמר זנדברג?
מנגד-
תראה לי מאמר אחד שאוהד את נתניהו?

jackie111

Well-known member
אם אתה רוצה מאמרי בקרת

על שמעון פרס תן לי תחומים של שנים כדי שאמצא
לך מאמרי ביקורת. הוא תיפקד מעל 50 שנה והיתה
עליט ביקורת איומה.

jj25

New member
הראה לי את הביקורות האחרונות על פרס

בבקשה.
הראה לי 3.מאמרי ביקורת על שמעון פרס.
שנכתבו בתקשורת המרכזית.
(לא בערוץ 7)האחרונים שבהם.

jackie111

Well-known member
חבל כי ערוץ 7 הוא תקשורת

וגם ישראל היום היא תקשורת
וגם ערוץ 20 וNRG ומעריב וכל אתרי החרדים
ומקור ראשון ומחלקה ראשונה.

אף פעם שמעון פרס לא הפר את הוראת פרקליט
המדינה ולא הצטלם עם חיילים למרות שזה אסר
עליו לעשות זאת.

jackie111

Well-known member
לעומת זאת

ספי ריבלין והגשש עבדו בעבר בשביל מפלגות פוליטיות, באמצעות רתימת כישרונם לטובת קמפיין בחירות. היה בהם ערך מקצועי. תפקידו של שדה מתמצה בניהול טקס פולחן אישיות, שבמסגרתו הוא מתנהג לא כאזרח ואפילו לא כנתין. הוא שקוף. קרי, ערכו הוא דווקא בהיותו נטול כל ערך. ובכך הוא מדגים את מערכת היחסים שמבקש נתניהו לכונן עם תומכיו. בניגוד לריבלין והגשש, הוא משולל כישורים. הוא לא סאטיריקן, לא חקיין, לא קומיקאי, לא בדרן ולא עיתונאי.

jackie111

Well-known member
האם הוא עושה זאת כי הוא נהנה?

כפי שאשה בזנות מתחזה, תמורת תשלום, למאהבת המעניקה לגבר שירות אינטימי, אפילו שבפועל כמובן שאין באינטראקציה ביניהם שמץ אינטימיות (אלא להפך — כוחנות), כך שדה מתחזה למען ביבי לעיתונאי התומך בו בהתלהבות, אפילו שבפועל הוא איננו עיתונאי ואין באינטראקציה ביניהם שמץ הדדיות. למען ביבי מפגין שדה הערצה כה מוגזמת, עד שאין לאדם הסביר ברירה אלא להניח שהוא מזייף אותה. ממדי התבטלותו יוצרים תחושה כי הוא חושש שמא אם לא יתמסר לאדונו במוחלטות המתבקשת יחטוף סטירה. ואילו צופי המופע הזה הם, כמובן, צרכני זנות.

jackie111

Well-known member
המשך. הקרדיט: לרוגל אלפר

כפי שממחישה הסאטירה של שדה מראיין את נתניהו ב"ארץ נהדרת", הוא חצה את הקו שבין הענקת שירותי תעמולה מקצועיים להתנהלות כעבד התקשורתי של ראש הממשלה. שדה ב"ליכוד טי.וי" הוא הביץ' של ביבי, הפנטזיה של נתניהו על תקשורת — ולכן מתהדר התשדיר בשם של ערוץ טלוויזיה. בדיוק כמו אשה בזנות, שדה מתנהג כמו אדם שנהפך לקניין. בניגוד לאשה בזנות (שנמצאת בגיהנום מבזה ומשפיל), שדה נראה כנהנה מכל רגע.

ayb1

Well-known member
לזנות יש הגדרה ברורה: גבר/אשה המוכר גופו בתחום הסקס.

היות ואלירז בעבודתו הטלויזיונית - אצל שקרניהו - ככל הידוע לנו אינו מתאים להגדרה הזאת.
המילה עוסק בזנות אינה תופסת לגביו.
ליתר דיוק השימוש במילה זאת להגדרת עבודתו היא עיוות מוחלט של המציאות היומיומית.

יש מליונים בישראל והרבה יותר בעולם המוכרים את מיטב כישוריהם השכליים והגופניים תמורת שכר הולם.
מקובל בעולם לקרוא לכך עבודה, לא עבודה בזנות.

רוגל אלפר כבר מזמן איבד כל קשר עם המציאות היומיומית

למעלה