הלך על הכבל. גבאי עשה לו זובור וגזנגה

katomish

New member
לא מתקן, מבהיר שיחימוביץ' הצביעה לרשימה משותפת של חד"ש-בל"ד

וכמו שאי אפשר להצביע לגנץ מבלי להצביע ליעלון
מי שנותן את הקול שלו לגנץ אפשר בהחלט לומר שהוא הצביע ליעלון.
ולא שחד"ש הם כזה להיט ציוני היסטרי
אבל אם קיומה של בל"ד בפתק ההצבעה שאותו שלשלה יחימוביץ לקלפי לא גרם לה לסגת מתמיכתה, זה אומר דרשני.

tgranot

New member
יכולת לדייק ולהגיד שהצביעה לחד"ש בל"ד

אבל בחרת לא לדייק. אתה מתחיל לאמץ את המינהגים המסריחים של הקולגה גלובליסט.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז גם אני צריך לדייק ולהגיד שלא הצבעתי לתקומה

כי ב-2015 וב-2013 הצבעתי לבית היהודי בגלל בנט ושקד ולא בגלל אורי אריאל. וב-2009 הצבעתי לאריה אלדד וזה לא משנה שאורי אריאל היה ברשימה וב-2006 הצבעתי לבני אלון ואפי איתם ומה זה משנה שגם אורי אריאל ותקומה היו שם וב-2003 הצבעתי למולדת של בני אלון ולא הצבעתי לא לליברמן ולא לאורי אריאל. ככה זה עובד? רק המפלגה בבלוק שבגללה אתה מצביע שאתה תומך בה נחשבת? מצחיק כי אולי בהצבעה שלי לאריה אלדד הכנסתי את בן ארי לכנסת.

tgranot

New member
הבית היהודי הינו איחוד מפלגות בדיוק כפי שהיה האיחוד הלאומי

מה שכתומיש עשה הוא לקחת האת המפלגה הקיצונית ביותר באיחוד ולשייך לשם את יחימוביץ. כאן השקר וההטעיה. בדיוק כפי שכשאתה הצבעת לבית היהודי או האיחוד הלאומי לטעון נגדך שהצבעת אך ורק לתקומה או עוצמה יהודית, או כך אחת מהפלגים היותר קיצונים באיחוד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז לא הצבעתי לסמוטריץ'

למרות שהוא האחרון ברשימה מלפני החוק הצרפתי כך שייתכן ונכנס לכנסת בקולות שלי, של אבא ושל אחותי.

Yam7M

New member
מה זה משנה קומוניסט אצל המוסלמים או אצל היהודים?

או חצי קומוניסט?
אגב אני מחבבת אותה
רק לא בתפקיד פוליטי

Yam7M

New member
מי שהלך להצביע ולהשפיע במפלגת העבודה..בחר במרצ

Yam7M

New member
מה יש לכם להציע? דף מסרים? בוט?

מרצ
זה מה שנשאר לכם

איציק3332

New member
מעולה אולי למועצת עיריית ת"א,אבל לא מתאימה להנהיג מדינה

גנץ ולפיד נראים הרבה יותר טוב ממכם וימחקו אתכם מהמפה הפוליטית. פשוט עצוב ועוד רקדו על הבמה...וגבאי צועק נבחרת מעולה.הזויים

tgranot

New member
תתפלא , יש גם הרבה מצביעי עבודה התומכים במהלך.

דווקא תמר זנדברג היא שעושה פרצופים.

לדעתי מהלך שכזה יכול רק להוסיף לגוש עוד מנדטים. מי שרוצה להצביע לגנץ או לפיד כבר עושה זאת ממילה ואני צופה שרבים מהם יתחרטו על כך.

Yam7M

New member
אתה רואה? לא צריך דף מסרים לזה

אצלכם פועלים למען זה

לאIנרד

New member
טעות!

חיבור בין עבודה למר"צ יביא פחות מנדטים שיזלגו ללפיד וגנץ.
מפתיע אותי שאתה לא רואה את זה.

tgranot

New member
כל מי שמשחק אותה כאילו מר"צ מוקצת מחמת מיאוס

כבר גם כך עבר לגנץ/לפיד.

מבחינה זו, הבחירות הללו הן HIGH STAKES POKER. מי שישתף פעולה עם ביבי יפול. מה שחשוב זה לא לאבד מנדטים למי שבכל תנאי ילכו עם ביבי.

evglev1

Well-known member
מנהל
האם הם כל כך מעטים

שהם יכולים להביא למפלגה רק 6-7 מנדטים, אפילו ברק שלבני שתתה ממנו כל מה שיכלה לא הוריד את העבודה למספר חד ספרתי. והאמת דווקא גבאי ששבר ימינה היה אמור למשוך מצביעים מלפיד וגנץ לעבודה וזה לא עובד, לכאורה עם גבאי המפלגה חוזרת לתקופת מפא"י של מפלגת מרכז עם נטייה קלה שמלאה, אבל לא לפי מה שזה עשה למפלגה נראה שהשלד שלה היה דווקא שלום עכשיו ונראה שגם שלום עכשיו מסתכלים על הסקרים ולא הולכים למר"צ אלא ללפיד וגנץ בתקווה לאפשרות למהפך.

בקיצור לפי הסקרים לפיד וגנץ לקחו מהמפלגה כל מה שאפשר ואין לה עוד מאיפה לאבד.

למעלה