הזיופים בפריימריס בליכוד משמחים את הימניים

בוזי15

New member
הזיופים בפריימריס בליכוד משמחים את הימניים

שמחה רבה על פניהם של הימניים !! על שבבחירות הפנימיות בליכוד נשמרת המסורת של מירמה ושקר והם לא משנים פתאום את דרכם ועושים זאת בקומה זקופה כפי המתאים ללאום שלנו ולדרכו העקומה של המנהיג שלנו .על מסורתנו יש לשמור ועל תדמיתנו יש להגן

דיברגנט חדש

Well-known member
היכן כתוב שהיה זיופים?

אפילו שלי יחימוביץ אמרה שההתנהלות שם הייתה דמוקרטית למופת ואמרה שהלוואי שזה יהיה כך גם אצלם.

בוזי15

New member
יפה שאתה מאמין לשלי על הזיופים קראתי ושמעתי בכמה ערוצים

לא נכנסתי לכל הפרשות הקשורות להצבעה בליכוד ..אבל הציגו נתונים ממספר קלפיות .בו מועמד מסויים זכה בקולות העולים על מספר המצביעים הרשומים ודבר שכזה קרה ביותר מעשר קלפיות .לדעתי הליכוד עצמו צריך להיות מעוניין שההצבעה אצלו תהיה ישרה ונקייה ולא להסתנוור מחוות דעתה של שלי

דיברגנט חדש

Well-known member
אם זה מתוך ידע אישי, אז למה אתה לא משיב לשאלה, האם הזיופים

הם לרעת ביבי או לטובת ביבי?
&nbsp
הרי הרבה מקורבים אליו נדחקו לאחור וגדעון סער תפס את המקום החמישי בניגוד למה שהיה משוערך עפ"י הסקרים שנתנו לו להיות מקום 13.

דיברגנט חדש

Well-known member
אז לכבוד מי נעשו הזיופים?

מישהו נהנה מהם ויש 2 אפשרויות, או ביבי או סער ולדעתי זה סער.

בוזי15

New member
איני יודע לטובת מי .אני יודע שהזיוף היא עברה חמורה .

אם קרו טעויות או נמסרה אינפורמציה שגוייה זו בעייה קטנה ולא משמעותית אבל אם בוצעו זיופים בכמה קלפיות במכוון ובכוונה להשפיע על התוצאות. אז ברור שאלו עברות חמורות ויש לפעול בנחישות כנגד העבריינים ביחוד שהממונה על כל המשטרה שלנו הוא איש ליכוד מובהק ויהיה לו ולאנשיו קל לברר מי פעל במכוון ללכלך את תוצאת הבחירות

למעלה