נחשף תצהיר העינויים של עמירם בן אוליאל

marabo

Well-known member
נחשף תצהיר העינויים של עמירם בן אוליאל

מתוך רוטר
לקראת דיון שיתקיים היום במשפט דומא ובו יעיד חוקר השב"כ המכונה "ברונו" פורסם בדף הפייסבוק "עלילת דומא" קטע מהתצהיר שמסר עמירם בן אוליאל לאחר שפגש את סנגורו עם תום תקופת איסור המפגש עם עורך הדין שהוצא נגדו:
"ביום חמישי האחרון נכנסו ארבעה חוקרים לחדר והחלו להכות אותי, לתת לי סטירות ולצעוק ולאיים עלי שישברו לי את העצמות ושאני לא יודע מה זאת חקירת שב"כ.
הם קשרו אותי (רוב שלושת השבועות שאני בחקירה אני קשור) הניחו על ידי רצועות תחבושות מאורכות בצורת צמידים, אזקו אותי באזיק קצר על גבי הצמידים ואזיקים ברגליים והושיבו אותי על כסא בתנוחה שראשי מגיע עד הרצפה.
זה יוצר כאבי תופת וכך הייתי שרוע.
בשלב מסויים פשוט הרגשתי וחשתי את כל הסיפורים שקראתי על סדום ועמורה. צרחתי מכאב, צעקתי לקב"ה אך הם לא הפסיקו אלא המשיכו להתעלל, שינו תנוחות, הורידו והרימו.
בשלב מסויים הם הרימו אותי והפילו אותי, הרימו והפילו, והכל תוך כדי כאבי תופת.
הרגשתי שטוב מותי מחיי, שאני מעדיף למות מאשר לספוג את אותם עינויים ולכן ביקשתי שיפסיקו ואמרתי שאני מודה.
המצאתי גרסה, שיקרתי בכוונה והכל שיפסיקו. הייתי מותש פיזית ונפשית אחרי ימים ארוכים ללא שינה, אחרי פגיעה באמונתי היהודית ואחרי שהייה ארוכה בלי לפגוש אנשים מלבד החוקרים שהתעללו בי.
סיפרתי מה שהם רצו לשמוע, אבל זה לא הספיק להם. הם ידעו שאי אפשר לעשות המעשה לבד ולכן דרשו ממני שאפליל אחרים במעשים שהם לא עשו ואני לא עשיתי.
קשרו אותי ב"מיטת סדום", עיקמו ידיים, העמידו אותי שעות ארוכות בתנוחות שונות בלתי אפשרויות תוך שהם מכים אותי ונותנים לי סטירות.
הודיתי בעוד אירועים. כל פעם שהודיתי הם נרגעו קצת אך כל פעם לא הודיתי או לא הפללתי אחרים, החזירו אותי ל"מיטת עינויים"...

marabo

Well-known member
האם לדעתכם גם הרוצח של אורי אנסבכר זכה לטיפול כזה?

בטח שלא. הוא מקבל לימוזינה מלון 5 כוכבים

רק אוכל כשר למהדרין
נערות ליווי
וסרטים ללא הגבלה

האם קומץ יהודים שרצחו ערבים (אני מגנה) מקבלים משכורת שמנה

ותנאי פינוק בית מלון מליון כוכבים וכו' וכו' כמו ערבים מחבלים שרצחו יהודים
ובסוף משוחררים בעיסקה וחוזרים לרצוח שוב יהודים ?

מה פתאום, זה פשע של ממשלת מרץ העבודה שרק הימין הכהניסטי

יכול לפתור
מה הייתם עושים לו אי פעם תגיעו לשלטון?

אתה יכול להיות בטוח שמה שבן אוליאל קיבל זה מלון 5 כוכבים

לעומת מה שהחשוד ברצח של אורי עובר עכשיו

evglev1

Well-known member
מנהל
נו באמת הודה שיחזר והם קיבלו את מה שרצו

עכשיו רק נותר להעביר אותו למתקן כליאה. הרי העינויים הם לא חלק מהעונש הם נועדו להוציא הודאות, ובמקרה הזה לא היה צורך בכך, בין השאר כי גם אם חס וחלילה המואשם ברצח חף מפשע הודאה במעשה כזה יביא לו כבוד הן בכלא והן ברחוב הערבי בין אלה שיאמינו שהוא ביצע את הרצח, כך שאין לו באמת סיבה להכחיש ולטעון לחפותו בין אם הוא אשם ובין אם לא.

מי יודע מה הוא עבר בדרך להודאה...

אנסים בדרך כלל לא זוכים לכבוד בחברה הפלשתינית, גם אם זה 'על רקע לאומי'.

marabo

Well-known member
למה אתה משקר

אין באיסלם שום איסור לאנוס ולרצוח כופרות במסגרת הג'יהד.

לא כך מה שמותר או אסור באיסלאם

הופך לאורח חיים, אפילו אצל מוסלמים מאוד אדוקים.
&nbsp
גם ביהדות מותר לאנוס לא יהודיות, קוראים לזה ׳שבויה יפת תואר׳ ובסופו של דבר, זה אונס לכל דבר.
&nbsp
אני מציע שנסתפק בזה, כי ברור לי שעכשיו אקבל הרצאה שלמה על למה זה שונה, אסתפק בזה שנסכים שלא להסכים.

marabo

Well-known member
אתה כותב שטויות ואני לא אמור לענות?

לא אמרתי שבאסלם קמים כל יום בבוקר ואונסים ורוצחים את האויבות הכופרות במסגרת ג'יהד אבל כשזה קורה הם לא רואים את זה בכזאת שלילה כמו שאתה ניסית לתאר את זה.
ובאשר ל"שבויית יפת תואר" שביהדות - נסתפק בזה שגם אם אונס יש כאן חל איסור לרצוח אותה. מה שלא קיים בג'יהד המוסלמי.

לא אתה ולא אני יכולים להחשב כבעלי ידע

במה שקשור לדת המוסלמית. ולכן, לא, אתה לא אמור לענות, כי מה שאתה כותב בעניין הוא לא פחות ש׳שטויות׳ ממה שאני כותב (לדעתך, כמובן).

Yam7M

New member
זה נושא דתי? אבו מאזן משלם לרוצחים האלו..מרצ בעד שישלמו

לרוצחים האלו.
אם נציע גירוש לאדם הזה במקום שיהיה בכלא
הם לא יקבלו אותו?

יש ברשות הפלשתינית הרבה שחיתות

ולכן אף אחד לא בודק למי משלמים ולמי לא. השאלה היא איך החברה מתייחסת לאנשים שאונסים ורוצחים - בדרך כלל גרוע מאוד.
&nbsp
אינני יודע למה מרצ מסכימים ולמה לא, אם יש פה בפורום מי שמייצגים אותם שיתייחסו לטענה הזו.

Yam7M

New member
אבל אנחנו יודעים. הרי אבו מאזן לא לוקח את הכסף רק לעצמו

הוא משלם..לרוצחים ע"פ אכזריות
אצלם זה שהידים
גם חברי הכנסת הערבים בעד זה
לא רק מרצ
אם הם היו נגד זה..היינו נגדם? היו חומות? גדרות?
תאר לך הם היו נגד זה.. והשמאל לא היה מצדיק את זה
לדעתי ממזמן היינו מסתדרים

evglev1

Well-known member
מנהל
אז כל אלה שמריעים לרוצחים שמשתחררים מהכלא

וכל אלה שמפגינים למען שחרור הרוצחים, זה אנשים שהרשות מגייסת בכפייה או בשכר ומה שנראה כרחוב פלסטיני זאת הצגה של הרשות?

אני לא יודע למה אתה מתכוון

הרי אינך רואה כל קבלת פנים לכל אסיר משוחרר. רק לחלק קטן מהן יש אנשים שעומדים ומריעים ברחובות.
&nbsp
בחוג המשפחה, אני מניח שאנשים שמחים על כל שחרור ולעיתים, כשמדובר במשפחה גדולה, יכולים להיות באירוע כזה די הרבה אנשים. כמו למשל בשחרור של האנס הזה: http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1224410.

marabo

Well-known member
אולי אין לי הרבה ידע בדת האיסלם

אבל בדת ישראל יש לי קצת יותר ושם יש איסור מפורש להרוג את אותה "יפת תואר"
שכתוב"
"והיה אם לא חפצת בה, ושילחתה לנפשה ומכור לא תמכרנה בכסף, לא תתעמר בה, תחת אשר עיניתה" (דברים כא, יד).
לכן אתה מערבב בין דברים שונים.
ואגב, אני עוד לא נכנס לפירושו של רש"י שם שמסביר שלא מדובר בסתם נערה תמימה שהלכה לתומה ביער אלא בכזאת שהייתה חלק מהלחימה.

evglev1

Well-known member
מנהל
לא בין השאר כי הוא הודה מיד

כי הוא יודע שבכלא שהוא הולך אליו האסירים מעריצים אנשים שרוצחים נשים חסרות ישע והורסים משפחות ולכן זה יעזור לו להתקדם בהיררכיה בין האסירים וגם בין בני עמו מעריצים מעשי זוועה כאלה ושמחים לממן לאנשים שעושים את זה סוויטות וסעודות מלכים בכלא ומפיצים בכל העולם שאין הבדל בין לרצוח אישה חסרת ישע או ילד חסר ישע לבין חייל שהורג חייל של הצד היריב בשדה קרב.

למעלה