אני מניחה שאלמלא זחיחות הדעת והיוהרה שהפילו את הדיקטטור נוה

ה כ ל

New member
חלק מעבודת האלילים שלהם כוללת כפיית פולחן אורתודוכסי

marabo

Well-known member
חלק מעבודת האלילים שלכם כוללת כפיית פולחן חילוני

marabo

Well-known member
אני שקרן?

להלן ימי הפולחן והפולחנים:
יב חשון, יום הזכרון לשיכור, כל הילדים מגיעים לבית הספר עם חולצות לבנות, על קיר בית הספר תמונה גדולה של השיכור ולידה נרות שחורים, כל הילדים נדרשים לעבור או לעמוד לפני התמונה במין מסדר עם נאומים. - מין פולחן מתים הזוי.
כז - ניסן יום השואה, לא קרה שום דבר מיוחד ביום הזה אבל החלטתם שביום הזה כולם צריכים להיות עצובים על השואה, צפירה מחרישת עיינים בבוקר וכולם צריכים להפסיק הכול ולעמוד ואסור בכפיה לפתוח או ללכת לבתי קפה, מסעדות ומה שאתם מכנים "בתי עינוגים".
ד, אייר יום הזכרון, גם ביום הזה לא קרה משהו מיוחד אבל כולם צריכים להיות עצובים על חיילי צה"ל ולקיים פולחני מתים ליד קבריהם עם צפירות מחרישות עיינים, גם שם אסור בכפיה לפתוח בתי עינוגים.
שבת, יום מנוחה אותו נתן בורא עולם לעם ישראל, במקום שכולם יוכלו להנות מהיום הזה ולנוח, מלצרים בבתי קפה צריכים לשרת אתכם, קופאיות בסופרים צריכות לשרת אתכם, מתדלקים בתחנות דלק צריכים לתדלק לכם, ואם לא היינו עוצרים אתכם אז גם נהגים של תחבורה ציבורית וכל הנלווים להם, מכונאים, מתדלקים, סדרנים וכו' היו צריכים לא לנוח אלא לשרת אתכם. ובכלל אם היינו מניחים לעבודת האלילים שלכם להשתולל כולם היו בסופו של דבר עובדים שבע ימים בשבוע עד לצאת נשמתם.

אז מי כאן עובד אלילים ומי כאן השקרן?

ה כ ל

New member
סלח לי אבל אתה מגעיל אותי

marabo

Well-known member
ואתם מגעילים אותי כשאתם מחללים שבת ומזלזלים בדת ישראל

אז כעת תרגישו אתם מה שאני מרגיש.

ה כ ל

New member
הגדרת את עצמך מצויין: מתקרבן משבית שמחות שרוצה שכולם יסבלו..

marabo

Well-known member
אני משבית שמחות?

לפחות 3 ימי אבל דחפתם לנו בכוח ואני משבית שמחות?

marabo

Well-known member
למה אני צריך להתאבל בדרך שאתם כופים עלי?

אני רוצה להתאבל לא בכז ניסן (שכאמור לא היה ביום הזה שום אירוע מיוחד) אלא ביג בחשוון ואני רוצה להטביע את יגוני בפאב על כוס של וודקה ובישיבה דווקא ולא בעמידה ובלי שריקות מחרישות אוזניים. מה אתם מתערבים לי בחיים?

ספי111

New member
כן,אתה שקרן.

אף אחד לא מונע ממך לעשות כרצונך בימים שהזכרת.
אתם הרי מרימים כוסית ביום השנה לרבין ופותחים בריקודים. מעולם לא קיבל עונש מישהו שלא השתתף בטקסים האלה.
מי שלא מקים את הטקסים של האלילים שלך,נקנס.
אף אחד לא מונע ממך לעבוד את האליל יהוה

marabo

Well-known member
מי שיפתח בית קפה ביום השואה לא יקנס?

על מה אתה מקשקש?
הרי כל הוויכוח הוא לא מה אדם עושה בביתו, כמו שאתה לא מפריע לי עם הפולחנים שלי בבית גם אני לא מפריע עם הפולחנים שאתה עושה בבית שלך, כל הדיון הוא על הממלכתיות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אף אחד לא עובד שבע ימים בשבוע

מי שעובד בשבת יש לו יום חופש ביום אחר.

marabo

Well-known member
באמת?????

בדקת שכל קופאית בסופר ומתדלק בתחנת דלק יש לו יום חופש ביום אחר?
מי בגלל יכול לבדוק את זה כשהעבודה במשק מתנהלת 7 ימים בשבוע? קשה מאוד לאכוף את זה.
ומה יעשה בעל הפיצוציה המסכן שבגלל שבעל הסופר תאב הבצע שלידו פותח שבע ימים בשבוע?

ספי111

New member
קשקוש מטופש ושקר גס.

אין לך מושג ירוק ושמנוני כשאתה מוציא ערימה של הבל.

marabo

Well-known member
כשאין תשובה אז לא עונים, במקום לקשקש סתם

סתוונית333

Well-known member
נכון מאד! החוק קובע שאסור לעבוד 7 ימים רצופים ויותר מכך,

לפי החוק אסור ליהודי לעבוד 4 שבתות רצופות.
חוק מטומטם !

למעלה