אתמול חשדתי, היום זה ברור לי לחלוטין
כנסו ותבינו

marabo

Well-known member
אתמול חשדתי, היום זה ברור לי לחלוטין
כנסו ותבינו

הייתה לי אתמול תחושה עמומה שמדובר בו בסיכול ממוקד של התשקורת הסמאלנית באילת שקד וניסיונותיה להכניס שופטים ימנים שמרנים לבג"ץ.
אבל איכשהו זרמתי עם ההתלהמות הכללית כי לא היה לי בדיוק איך להסביר את זה.

אבל, פתאום הבוקר אני שומע שהשופטת שכביכול נתנה שוחד מיני לאפי נווה כדי שיבחר בה נבחרה בתקופה שאפי נווה כלל לא היה חבר בוועדה....
אז מה מספרים לנו? הוא לא היה שם אבל רוחו הייתה שם...נו באמת...

פתאום אני שומע בראיון בגל"ץ הבוקר שתחקירני עובדה קמו יום בהיר אחד והחליטו יש מאין שיעשו מה שלא עשו אף פעם ולבצע "תחקיר" על הוועדה למינוי שופטים ואיך דברים שם מתנהלים...70 שנה המדינה קיימת ואף גוף סמלאנו תשקורתי לא עשה תחקירים על הוועדה. פתאום יום בהיר אחד התעוררו חברי הוועדה, באו לעבודה, התלבטו על מי נעשה היום תחקיר? ואז החליטו....על הוועדה למינוי שופטים....נו באמת....

פתאום הבוקר אני שומע שאפי נווה שוחרר למעצר בית לשבוע...פושע כזה גדול שגרם כזה נזק למערכת המשפט פתום משוחרר למעצר בית?
יש לזה רק הסבר אחד!..המשטרה מבינה שאין כאן הרבה בשר בכל הסיפור הזה!

ולסיום, מי שלגמרי הורידה לי את האסימון בבוקר הייתה הדס שטייף בגל"ץ, היא התעקשה לחזור שוב ושוב ושוב ושוב שוב בלי שנשאלה בכלל שאילת שקד למרות שלא קושרים אותה למעשים לכאורה שהוא עשה, לא תהיה לה ברירה והיא תצטרך להגיע לחקירה...בינגו...האסימון נפל!

Henry0

Well-known member
דמגוגיה זולה

שקד מוזמנת לחקירה לא כנאשמת פוטנציאלית, אלא כעדה, כמו כל חברי הוועדה, כדי ללמוד מהם איך התנהלו הדברים.

marabo

Well-known member
יכול להיות שאתה צודק עובדתית אבל לא קראת טוב את מה שכתבתי

הגברת הדס שטייף בגלי צה"ל לא אמרה שלמרות שלא קושרים את חברי הוועדה למעשים הם יצטרכו לבוא לחקירה.
אם הייתה אומרת כך, היית צודק.
היא אמרה פחות או יותר כך ואני מצטט מהזכרון ואפשר שאני לא מדייק ב 100%
"לא תהיה ברירה ואיילת שקד למרות שלא קשורה למעשית תצטרך להיות מזומנת לחקירה" היא אפילו חזרה על זה יותר מפעם אחת.
אפילו פעם אחת היא לא אמרה: חברי הוועדה יזומנו לחקירה.
היה לה חשוב להגיד "איילת שקד" וטון הדיבור בו היא נקטה היה מכוון דווקא עליה.

Henry0

Well-known member
קראתי, לא ממש התעמקתי

הגבתי רק איפה שלדעתי אתה טועה עובדתית.

אנשים סובייקטיבים קוראים רק מה שהם רוצים לקרוא.
משום מה אני גם קראתי את מה שכתבתי, ולא "שכחתי" מיידית.

לגבי 'רוחו" של נווה, אני לא יכול להתייחס לנושא שאינני בקיא בו, עד כמה עוצמתו שררה בוועדה, או לא.
ואני לא כותב על דברים שאיני יודע.

זה מאוד פשוט

השופטת מונתה ביולי 2016
אפי נווה נבחר ביוני 2017 על ידי לשכת עורכי הדין כאחד מנציגיה בוועדה למינוי שופטים. וכהונתו החלה בינואר 2018.
ועכשיו תואיל להסביר אך הוא השפע על הוועדה כשהוא בכלל לא היה חבר בה?

Henry0

Well-known member
אני לא מאראבו

אני לא יודע להסביר דברים שאיני יודע.

tgranot

New member
זה לא כל כך פשוט

כי אפי נווה נבחר ליו"ר לשכת עורכי הדין כבר ב2015 ושאלת מיליון הדולר היא עד כמה יכול היה להשפיע על הנציגים בוועידה לפני , ועד שנכנס אליה בעצמו.

marabo

Well-known member
כן, ברוח הקודש...

הרי בסופו של דבר מי שמצביעים זה הנציגים בוועדה, אז לכל היותר הוא אולי אמר להם כמה מילים טובות על השופטת...עם זה לא תגיעו רחוק...
גם המשטרה הבינה את זה, לא סתם שחררה אותו למעצר בית.

תגובה מטופשת על גבול האינפנטיליות

מראבו ציין כמה וכמה פרמטרים המצביעים על הקנוניה שנרקחה.
גם לו היה משהו בתגובתך לכל היותר היית מתרץ פרמטר אחד בלבד

Henry0

Well-known member
התייחסתי רק לפרמטר אחד

אנשים ברמתו של מאראבו, יכולים לדמיין מה שהם רוצים.
אני מתייחס רק לעובדות, ורק עליהם הגבתי.

בעיקרון, אדם שממציא עובדות לא נכונות, התייחס לכל שאר דבריו בספקנות אינטלקטואלית בריאה.

marabo

Well-known member
איזה עובדה ממה שכתבתי לא נכונה?

אתה ממש קשה תפיסה.
לא כתבתי שלדעתי יזמנו את אילת שקד ולא את חברי הוועדה. לו זה מה שהייתי כותב היה מקום מצידך לתקן שאולי אני טועה.
ציינתי מה הדס שטייף אמרה הבוקר בגלי צה"ל.
אם אתה חושב שאני טועה בזה גש לאתר גל"ץ ותאזין למהדורת החדשות מהבוקר שם.

Henry0

Well-known member
שנפל לך האסימון

אתה מבין דברים שלא כתובים, ומפיל אסימונים איפה שאין טלפונים.
גישה קלאסית של דמגוג זול, שלא מסוגל לחשוב מעבר למה שהוא רוצה להאמין בו.

katomish

New member
הנרי מעולם לא הבין דבר שאינם כתובים

לכן הוא קודם כותב אותם מתוך תרחישי מוחו הקודח, ורק אחרי זה מבין את מה שרצה כל כך להבין
&nbsp

ספי111

New member
אין גידוף ואין בדבריך אמת.

אתה אוהב ליצר קונספירציות שיתאימו לתפיסת עולמך כי המציאות מתנגשת בך פעם אחר פעם.

בוזי15

New member
גם אנו הבנו .מערכת המשפט של העם הזה היא עקומה ואכזרית

גם אנו לא מצאנו הרבה אזרחים המשבחים את מערכת המשפט הישראלית !! לא משבחים את השופטים לא משבחים את המשטרה לא משבחים את המתנהל בבתי-הכלא לא משבחים את השרה האחראית למערכת . התדמית של עם מושחת עם ראש ממשלה שכזה ושרת משפטים שכזו ושופטים שכאלה ממשיכה ללוות אותנו במיוחד בשבועות האחרונים וזה עצוב ומבייש את כל הלאום . גם את הרוב הימני וגם את המיעוט השמאלני !!

marabo

Well-known member
צר לי, הסיפור כאן הוא ניסיון הסיכול לאיילת שקד

ומאמציה לשנות את הרכב הבג"ץ.
מערכת המשפט בכללותה זה סיפור אחר.

למעלה