האדם השנוא עליי ביותר עלי אדמות

• פותח הנושא ayb1
  • פורסם בתאריך

ayb1

Well-known member
האדם השנוא עליי ביותר עלי אדמות

אם יש בעולם אדם שאותו אני שונא באמת; שונא שנאה תהומית, יוקדת, עד כדי
תשוקה לשמוע סוף סוף את הבשורה על מותו, האיש הזה הוא רוג'ר ווטרס,
המטיף האנטישמי הבולט ביותר מאז מלחמת העולם השנייה.

למה דווקא הוא, יותר מכל המחבלים ושולחיהם, אנשי חמאס, חיזבאללה, פת"ח, שבפועל רצחו ורוצחים יהודים רבים?

כי השנאה כלפינו של אותם מחבלים היא תוצאה של הסכסוך הלאומי בינם לבינינו.

אולם האנטישמיות של ווטרס אינה נובעת משום סכסוך, משום מניע.
זו אנטישמיות נטו, אנטישמיות מזוקקת, אנטישמיות לתיאבון
.

ומה באשר לתרומה התרבותית שלו – יצירתו המוסיקלית?
האם אני יכול להתעלם ממנה?
כבודה של יצירתו במקומה מונח, כמו יצירתו של היוצר האנטישמי שקדם לו, ריכרד וגנר, אך אין בה כדי לטהר את השרץ

[ אורי הייטנר ]

Henry0

Well-known member
הגיוני שימנים ישנאו אנשי מוסר

רוג'ר וואטרס, איש מוסר בכל רמ"ח אבריו, בכל עוול אנושי שנעשה בעולם,
נילחם בכל הרשע בעולם, ההרג הלא מוצדק, ואמלול של אנשים אחרים,
הוא היה הראשון שיצא נגד אי שמירת זכויות האדם בסין (Watching TV).

הוא לא שונא את ישראל, הוא שונא את המדיניות הישראלית, כמו כל אנשי המוסר בעולם.
הוא התחיל להבין את המדיניות הישראלית, כאשר 4 ילדים ששיחקו כדורגל בחוף עזה נהרגו מטיל ישראלי מדויק מהים שטווח אליהם, וישראל התחילה בסיפורי אלף לילה ולילה, עד שהוכח השקר.

וואטרס גם שונא דתות מאורגנות, כמו היהדות, האסלאם הנצרות המאורגנות, כי האירגונים הללו גרמו לאסונות היסטוריים כבירים, והם האשמים בכל מלחמות הדת בעולם.

אבל אין להתפלא, שהכיבוש הישראלי הארור, שמחק כל טיפת מוסר מהאספסוף הימני, רואה בכל מלחמה נגד הזוועות שלו "אנטישמיות".
אם אין לאספסוף הימני תשובה טובה אחרת, גם זילות השואה זה בסדר, כי למי שאין כלל מוסר, לא מסוגל לדעת עד כמה נמוך הוא יורד.

evglev1

Well-known member
מנהל
אנשי מוסר? שמצדיקים את הטרור הערבי נגד ישראל

שמצדיקים את הדרישה לשחרר רוצחי ילדים כאילו היו שוביי מלחמה. אפשר לא לאהוב את המדיניות הישראלית, אבל מי שאוהב את דרך המאבק של הפלסטינים לא יכול להיות איש מוסר. גם מי שטוען שכיבוש מצדיק טרור הוא לא איש מוסר.

Henry0

Well-known member
שמעת את רוג'ר וואטרס אומר זאת?

אם אתעלם מהדמגוגיה הזולה שלך להטיל על רוג'ר וואטרס דברים שלא אמר, ולא רמז, אנסה כאן רק להביע את דעתי האישית.

האם הפצצות בעלות הברית את הערים האזרחיות של גרמניה הנאצית היתה לא מוסרית?
אלו לא היו אזרחים שבטעות ניפגעו, אלא הפצצות מכוונות לאזרחים, במטרה מוצהרת לפגוע במורל של המשפחות של הלוחמים הגרמניים.
אז מה היה המוסר מאחוריהם?

הכללים הנובעים מכך, אם נרצה בכך או לא, שהקהל המוסרי המערבי מקבל כפעולה מוסרית (אם כי אולי לא חוקית), הרג של אזרחים בתנאים מסוימים. והתנאים הם:
1. המטרה היא מטרה נעלה מעבר לחיי אדם, כמו למשל חופש לאומי.
2. אי אפשר להשיג את המטרה בדרך צבאית רגילה.

אני חושב שההקבלה למלחמה הפלסטינית בנו היא ברורה מאליה.

יחד עם זאת, אני מכיר ויודע את התרבות הרצחנית של התרבות הערבית, ואני לא חושב שכל רצח של יהודים ע"י פלסטינים נובע רק ממלחמה לאומית.
במלחמה, כמו בכל המלחמות, כמו גם בישראל, לתוך הכוחות הלוחמים ניכנסים גם אנשים שהורגים מתוך תאוות הרצח.
אני לא מתייחס לרוצחים האלה כלוחמי חופש מוערכים.
ואני לא תמיד יודע להפריד מה המניע מאחורי הרצח, מלחמה לאומית, תאוות רצח, או שילוב שלהם.

לגבי רוג'ר וואטרס
קשה לי להאמין שרוג'ר וואטרס היה רואה בהפצצת בעלות הברית את ערי גרמניה הנאצית פעולה מותרת.
התובנה מאחורי רוג'רס היא נפילת סבו במלחמת העולם הראשונה, ונפילת אביו במלחמת העולם השנייה. הוא גדל בלי סב ובלי אב, וגדל לשנוא כל מלחמה, כי אין מלחמות צודקות, יש רק מלחמות שגורמות להרג ואסונות.

אני לא שותף לדעתו זו, אך אני מכבדו על כך.

אנחנו כבר מכירים את אהבתך ל'אנשי המוסר והתרבות' הנערצים עליך

אל תזלזל באינטליגנציה של המשטר הנאצי
Henry0
<< ההודעה הנוכחית
17/11/2017 | 13:14
1
109
הרבה מאד נאצים, מהצמרת הכי גבוהה, כמו הימלר למשל, דיברו רכות רכות, על נושאים שדיברו לליבו המומס של כל חייל ואזרח גרמני.
הם דיברו על חשיבות מוסד הנישואים, על האהבה למשפחה ולילדים, על המעמס הנפשי הקשה שעובר על החיילים במלחמה (זה קשה לרצוח יהודים), ועל כך שיש להקל עליהם בזמני חופש ארוכים ותכופים יותר, כדי שיוכלו לחזור לאיתנם הנפשי.
הנאציזם זה לא רק הנביחות של היטלר.
זה המון המון אידאלים מאד רכים אנושיים ויפים, כמו אהבת המולדת, האדם המוסרי כנגד האדם הציני, אהבת המוסיקה הספרות והשירה, היתרון האנושי החברתי מול הנצלנים האינדיבידואליסטים.
זה לא מקרה, שבשנים הראשונות, לפני שידעו לאן הנאציזם יוביל, המון אנשים, בהרבה מדינות, נימשכו לרעיונות היפים, כי מי היה יכול לנחש לאן זה יוביל?
גם היום בישראל, אף אחד מיהודו-נאצי לא מנחש לאן זה עלול להוביל.
הרעיונות הבסיסיים הם ברובם יפים ורכים.
הבעייה, שבעתיד הם מובילים, בהכרח, לגיהנום.

למעלה