חייל, על דבריי בנט נגד הפצ''ר:נפצעתי בינוני בפעילות בחברון,

Yam7M

New member
חייל, על דבריי בנט נגד הפצ''ר:נפצעתי בינוני בפעילות בחברון,

כי הקפדתי על הוראות פתיחה באש

‏אני אהוד.
חייל מגיב על דבריי בנט נגד הפצ"ר נפצעתי בינוני בפעילות מבצעית בחברון, כי הקפדתי על הוראות פתיחה באש השגויות שניתנו לי, למרות היותי נתון בסכנת חיים יחד עם הכוח שלי עוד טרם הפגיעה בי.
בפרספקטיבה מאוחרת גם אני פחדתי בתת המודע שלי מחקירה יותר מאשר כל הבלאגן שהיה סביבי, לבסוף מחבל המשויך לחמאס פגע בי.
http://rotter.net/forum/scoops1/514902.shtml

רק ערבי מוסלמי,שמתחזה ל0מול יהודי יכול לכנות יהודי : "נאצים"

במקום לגנות את טרור הרצח של הערבו איסלם וקשירת ידי ורגלי החיילים שאמורים למגר אותו , לכאורה.

וזה ההמשך > גברי בנאי יקריא מכתבי מחבלים בסינמטק תל-אביב.

גברי בנאי יקריא מכתבי מחבלים בסינמטק תל-אביב
סינמטק תל אביב יארח שני אירועים לציון יום זכויות האדם הבינלאומי,
בהפקת "מחסום ווטש" וארגון "בצלם".
ערוץ 7 , י"ב בכסלו תשע"ט 20/11/18 08:42

סינמטק תל אביב יארח בחודש הבא אירוע לציון יום זכויות האדם הבינלאומי, שיתקיים בחסות ארגון השמאל הקיצוני "מחסום ווטש".
האירוע השנוי במחלוקת יתקיים במלאת 70 שנה להצהרת האו"ם על זכויות האדם אשר נחתמה באסיפה הכללית של האו"ם ב-10 בדצמבר 1948.
במהלך הערב תנאם אחת מחברות ארגון ''מחסום Watch'', ויוקראו עדויות של מחבלים כלואים ("אסירים ביטחוניים") על ידי השחקנים שרה וינו-אלעד וגברי בנאי.
בהמשך תעלה על הבמה ההצגה "הערבי האחרון", המתוארת כ''אירוע אפוקליפטי של שירה, תפילה והתכוונות משותפת של האמנים והקהל סביב נושאים של היפרדות, הפרדה ופרידה''.
באותו היום יתקיים בסינמטק תל אביב אירוע נוסף תחת הכותרת
''מבט על עזה ביום זכויות האדם'', המופק על ידי פסטיבל ''סולידריות'' וארגון השמאל הקיצוני ''בצלם''.

באתר האינטרנט של הסינמטק נכתב על האירוע כי
''ברצועת עזה שורר משבר הומניטרי - מחסור במי שתייה, בחשמל, במזון ובתרופות, ואבטלה קשה; והתושבים תלויים בסיוע של ארגונים הומניטריים. בגלל המצור, מציאות זו כמעט אינה מגיעה לדיון ציבורי בישראל''.
בתוכנית: סרטונים ושיחת וידאו בהשתתפות הנוכחים עם תחקירן בצלם ברצועת עזה, ח׳אלד אל-עזאייזה, ש"אמורים להמחיש מקצת מן המצוקה הנוראה שם''.

שי גליק מארגון "בצלמו'' מסר בתגובה
''הגיע הזמן לומר די להאדרת מחבלים, הקראת שירים, מחזות ומכתבים שלהם או כל המחזה אחרת שלהם בחסות תרבות ואמנות. אני קורא להעביר מיידית את חוק נאמנות בתרבות שימנע מימון ממשלתי מדברים אלו".
ערוץ 7

דיון ברוטר

קצין צה"ל חמוש ברח מאירוע טרור במקום לחתור למגע

התוצאה יהודי הרוג

אפקט אלאור דרייפוס אזריה וכל המצב המגוחך הזה בכלל .

חיילים חמושים נטשו וברחו משמירת אבטחת מיתחם

כי ראו דמויות מפחידות שהיו חשודות ונראו בעיניהם כערבים מפחידים שהתקרבו לעברם וחזרו בשלום לבסיסם

אפקט אלאור דרייפוס אזריה וכל המצב המגוחך הזה בכלל .

הפרבולה

New member
מות הפרמדיקית בעזה: מצ"ח תפתח בחקירה פלילית נגד הלוחמים

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5383390,00.html

הנה דוגמה למה חיילי צה"ל מפחדים מהפרקליטות יותר מאשר מהאויב .

הרי כבר נערך תחקיר ולא מצאו מה הסיבה למותה של הפרמדריקית, שיתוף פעולה בחקירה עם הצד הפלסטיני ברור שאי אפשר לקבל. ההנחה שהיא נורתה בשוגג על ידי חיילי צה"ל, או מנתז של קליע , זה לא שאיזה חייל צה"ל החליט סתם ככה לרצוח אותה, אולי הוא ירה לעבר מחבל שהתקרב לגדר והיא פתאום נכנסה לפריים.

אז למה צריך עכשיו חקירה פלילית ? רק כדי לרצות את העולם ולהראות כמה אנחנו הומניטריים ?

ספי111

New member
אם זה אמיתי,אז החייל מטומטם ויכול להאשים רק את עצמו.

מעולם לא הועמד לדין מי שפעל במסגרת ההוראות ++
הפרקליטות הצבאית לא נוגעת במעשים שמצריכים יצירתיות הסברתית אם רק יש לה אפשרות.

למעלה