תגידו עליו מה שתגידו אבל נתניהו הפעם צודק!

אתה יודע אני אלך לקראתך

שכנעת אותי נתניהו לא ראוי להיות ראש ממשלה מרוצה? צרכים החלפת שלטון
עכשיו בוא נתקדם הלאה
יש עוד שני מפלגות שטוענות לכתר (כי להחליף את נתניהו במשהו אחר בליכוד
זה לא החלפת שלטון)
מחנ"צ בראשות גבאי
יש עתיד בראשות לפיד
1.לאיזה מפלגה אתה סבור שצריך להצביע ?
2. בהנחה שאת לא רוצה להצבע ל2 המלגות הנ"ל על מי אתה סבור צריך להמליץ
לנשיא את הרכבת הממשלה

לאIנרד

New member
קודם כל אני בטוח שגם בליכוד ימצאו מתמודדים ראויים

שנית, אני לא פוסל אף אחד מהשניים שציינת.
אבי גבאי יכול להיות ראש ממשלה מצוין וגם יאיר לפיד מתאים לתפקיד.

tgranot

New member
אני מאוד סקפטי באשר ללפיד....

הוא פרזנטור ללא שום רקורד של עשיה. גם מאוד לא עקבי , והתהפך על עצמו אפילו בנושא יחסי חברה, חילונים / דתיים.

בהחלט חושב שאבי גבאי יכול להיות אלטרנטיבה ראויה בהתחשב ברקע והניסיון הניהולי שצבר.

tgranot

New member
אם לא שמת לב, ראש הממשלה שבחרת....

עושה שמיניות באוויר לא ליצור מסגרת אנטי-אוסלו. קרי הוא לא מוכן להחזיק ממשל צבאי גם בעזה וגם בגדה ומנסה לנהל את הסיכסוך על אש קטנה כטקטיקה. הבעיה שאין לליכוד שום אסטרטגיה לפתור את הסיכסוך, לא אסטגרטגית שמאל ולא אסטרטגיית ימין חליפית.

הפרבולה

New member
לא בטוח שהבנתי מה אתה אמרתה

למה לא להגיד ישר מה ביבי עודה ומה הוא לא עושה, במקום כל משפטי השלילה המרובים ו ( לא ליצור מסגרת אנטי... )

האם להחזיק ממשל צבאי זה אנטי אוסלו ?
לדעתי אוסלו זה לחפש פרטנר ערבי כדי שישמור עלינו מערבים אחרים. וזה כן עושה ביבי וגם גבאי תומך בזה.
זה הסיבה שביבי מעביר מאות משאיות של סחורות וגם דלק חשמל ומזומנים לעזה ובונה על המשענת קנה רצוץ מצריים שתסדר לנו הסדרה. גם אבי גבאי תומך בזה, אין הבדל עקרוני בין ביבי לגבאי ( למעט הקואליציה שעוטפת אותם )

tgranot

New member
מצחיק שאתה מנסה להוריד את זה עלי...

כשביבי הוא זה שאינו עושה דבר. הוא רק המפעיל אסטרגית מניעה ושמירת הקיים בכל תנאי במקום פתרונות ארוכי טווח. לכן אינני יכול להצביע על מעשים של ביבי בסוגיית עזה ובכלל, בין אם אני מסכים להם או לא. לראייתי, השיקול היחיד המניע אותו הוא בחירות בשנה הקרובה שבמידה ויכנס לעזה הרבה חיילים ימותו מכך והמומנטום האלקטורלי עלול לגרום לכך שיפסיד אותם. כבר היו דברים מעולם גם פה. ביבי למד וחי את ההיסטוריה של מלחמת יום הכיפורים.
לכן הוא יוצא מנקודת הנחה שתושבי אשקלון , אשדוד, והנגב המערבי הם בייס שפוטים שבכל מקרה יצביעו עבורו ומעדיף לא להיסתכן.

למעלה