צביעותו של הסמאל הישראלי כבר לא יודעת גבולות...איכססס

marabo

Well-known member
צביעותו של הסמאל הישראלי כבר לא יודעת גבולות...איכססס

מצד אחד מספרים לנו ברוב צדיקות שהם רוצים בהפרדה מהערבים אותם הם מכנים "פלסטינים" כדי לשמור על יהדותה של המדינה...

אבל מצד שני הם תומכים בנישואי תערובת של יהודים וגויים ותומכים בהישארות של כל גוי מבקש עבודה מאפריקה שהסתנן לכאן, הוא אשתו וילדיו.

הם ממש אבל ממש כמו חזיר הפושט טלפיו ומראה עצמו כטהור.

לאIנרד

New member
אתה פשוט לא קולט

אני לא מתיימר לדבר בשם השמאל. אני רק טוען שכדי לשמור את ישראל כמדינה עם רוב יהודי, יש לבצע עד כמה שניתן הפרדה בין העמים והקמת שתי מדינות.
אין לזה שום קשר לתמיכתי בזכותו של כל אדם לאהוב כל אדם אחר ולרצות למסד עימו את הזוגיות.
אני לא מעודד התבוללות. אני פשוט משלים עם העובדה שכששני עמים מתערבבים וחיים זה לצד זה, יווצרו קשרים חברתיים וגם קשרים רומנטיים יהיו בלתי נמנעים.

evglev1

Well-known member
מנהל
ערביי ישראל יהיו מיעוט

העניין הוא לשמור שיהיו פחות משליש ורצוי גם פחות מרבע ערבים. לאור הירידה הרבה מישראל והילודה הרבה של ערביי ישראל, נראה שפתרון שתי מדינות לשני עמים לכאורה הוא כמו הורדת הקו האדום של הכינרת, כי זה רק דוחה את הבעיה לשתיים שלושה עשורים ובסוף נהיה קרחים מכאן מכאן, גם תהיה מדינה פלסטינית לצידינו וגם יהיה ראש ממשלה פלסטיני בישראל בעוד 30-40 שנה.

tgranot

New member
כרגע, סך הלא יהודים במדינת ישראל הריבונית מהווה קצת מעל

20 אחוז מכלל האוכלוסיה ועוד נתונים סטטיסטיים מראים כי מספר הלידות למשפחה באוכלוסיה הערבית מתחיל להשתוות לזה היהודי. לכן במידה ונצליח להגיע להפרדה אינני רואה כיצד יצומצם הפער הזה.

marabo

Well-known member
איזה שם מכובס עם שקר והונאה צבועה-הפרדה

מה שעומד מאחורי השקר הזה הוא גירוש מאות אלפי יהודים מבתיהם והפיכת כל שפלת החוף למשהו כמו עוטף עזה.

tgranot

New member
תתיחס לאבחנה שבצעתי לא לרצונות האומללים שלך.

ככה זה. כשלא לא למודים חשבון אלמנטרי בבי"ס , לא מסוגלים לעבד נתונים .

מה עוד שגם אם אתה צודק ואותם חצי מיליון יחזרו כולם לגבולות הריבוניים של מדינת ישראל ללא כל חילופי שטחים זה רק מחזק עוד יותר את מה שאמרתי קודם לגבי רוב יהודי דומננטי בשטח הריבוני של מדינת ישראל.

אם תמשיך להתעקש להמנע משימוש בתאים האפורים שאולי עוד נותרו לך ורק לדבוק באלוהים שלך למציאת פתרונות במקומך מהר מאוד נגיע למצב הפוך בו על כל שטחי ישראל , הגדה, ואולי שוב בעזה אם גם נתחיל להקשיב לאידיוטים כדוגמת מציצים, סך האוכלוסיה היהודית ולא יהודית יהיו שווים במידה ותווצר פה מדינה אחת משותפת על כל השטח. בכך מהר מאוד נגיע לאפשרות של ראש ממשלה פלסטינאי.

באמת כבר הגיע הזמן שתתבגר ותבין שאלוהים העושה פוף-פוף ומעלים את כל הגויים סביבך כל הזמן אם רק תתפלל עבורו מהזווית הנכונה של החצ'קון של התחת כפי שהוא מבקש כביכול זה רק סוג של אגדה.

סטטיסטיקה ונתונים מספריים חשובים מאד . אבל

הם אינם כל התמונה .
ניתוח של מצבים דומים בהיסטוריה כמו אנגליה בימי קרומוול או צרפת בימי פראנסואה השני או ארהב בשנת 1861 או יוגוסלביה אחרי טיטו או פלסטינה אחרי מלה"ע II מראה שהנטיה היא לכוון מלחמת אזרחים במצב שאותו תיארת .
לזה יש להוסיף את ההשפעה הפסיכולוגית שתהייה אצל הערבים המסופחים + השפעת הדת המוסלמית .

כל אלה מובילים למסקנה סבירה
מלחמת אזרחים היא מה שצפוי במקרה כזה .

תגיד אתה דביל , אימבציל, או חציל?

מה זה הפרדה? אתם בשמאל טווענים הם שם ואנו פה?
ואני שואייל אותך דביל אימבציל מכונה מקולקלת של הטבע מה עם ערביי ישראל?
מה אתה עושה איתם כשאתה מדבר על הפרדה ומי שאומר הם שם ואנו פה מתכוון למדינה פלשתינית שם יחיו רק פלשתינים כי יש הפרדה נכון אימבציל אימפוטנט מחשבה?
אז מה עם ישראל.מה אתה עושה עם ערביי ישראל ?

tgranot

New member
יורד אומלל חזור לתכנן מלחמות עם וולקנים ללא מיגון

הדברים שכתבתי נמצאים ברף הנמצא הרבה מעל ליכולת התפיסה המוגבלת שלך.
לא מתכוון אפילו לנסות להסביר לך.

סמרטוט שקרני ועלוב נפש.

שאלתי אותך שאלה שאפילו מפגר היה מבין אותה.
שאלתי אותך מה אתה עושה עם ערביי ישראל כשאתם בשמאל מדברים על הפרדה ,ואני מצטט: "הם שם ואנחנו פה".
זה לא שאתה לא מתכוון לנסות להסביר כי אין לך תשובה לשאלה שלי.
אתה לא מוכן לבצע טרנספר דו כיווני. יהודים מערבה לקו הגבול שיקבע וערבים מזרחה לקו הגבול שיקבע.
ולכן כשהשמאל מדבר על הפרדה הוא מתכוון לנסיגה מלאה מיהודה ושומרון של יהודים ולהשאיר ערבים במדינת ישראל כלומר מדינה דו לאומית לאמור שתי מדינות לעם אחד ומדינה אחתצ בקושי לעם השני.

בקהילה החרדית בארצות הברית יש 0 אחוזי התבוללות

אבל אצל הקוסרבטיבים יש 70 אחוז ואילו
אצל הקהילה הרפורמית כבר יש מעל ל 80 אחוזים.
מה שמוכיח מעל לכל ספק שחינוך נכון הוא התרופה היחידה לסרטן ההתבוללות.

הפרדה זה דבר מצויין . על זה אין וויכוח .

הויכוח הוא היכן צריך להיות הגבול המפריד .
לדעתי הגבול המפריד צריך להיות קו הירדן כפי שמתואר במפת המנדט הבריטי . ממערב לו לא צריכים להיות ערבים , אלא יהודים בלבד ואז ההפרדה מושלמת .

marabo

Well-known member
הפרדה זה שוב השם המכובד של הצביעות הסמאלנית המבחילה

של גירוש מאות אלפי יהודים ימנים שנואה נפשם מבתיהם.
הרי ברור ששום הפרדה אמיתות לא תהיה כאן. מקסימום משהו כמו ההפרדה בין ההתנחבלויות שלהם בעוטף לעזה.

marabo

Well-known member
שגיאות הכתיב הם מהנייד

לא בגלל בהלה.
לא הבנתי למה התכוונת

יש אסטראטגיה הגיונית , ברורה שמובילה לגידולו של העם היהודי .

אסטראטגיה זו מבוססת על ביולוגיה ועל מתמטיקה . היא גם נוגדת את אמנת ז'נבה . מי שלא מאמין בה לא הגיוני ומי שלא מפעיל אותה הוא פחדן .

marabo

Well-known member
אתה לא מעודד התבוללות? שקרן!

תראה איזה אורגזמה המונית אחזה בכם בחוגי השמאל למראה החתונה הזו, תראה איך התנפלתם בחמת זעם וטרוף על אורן חזן שבסך הכל צייץ משהו בעניין ההתבוללות שיש כאן.
מסתבר שהצביעות וגידול העיניים זה הלחם של השמאל.

לאIנרד

New member
אני דיברתי בשם עצמי

לוסי אעריש היא אישה שאני מעריך מאד וזכור לי ראיון שלה שבו היא הסבירה שהיא כנראה תתקשה ליצור זוגיות עם גבר מהחברה הערבית השמרנית ולכן שמחתי לשמוע שהיא הצליחה בכל זאת למצוא אהבה. השמחה שלי לא פוליטית אלא אנושית.

marabo

Well-known member
לכל סיר יש מכסה ובים יש הרבה דגים

היא יכלה למצוא משהו מתאים לה גם במגזר הלא יהודי.
ובכל מקרה אין לי טענות נגדה, היא עשתה מה שמתאים לה ואין לי עניין בה.
הטענות הם לו שיכל למצוא כאן מספיק יהודיות.

למעלה