אני שוקל ברצינות יחד עם כמה חברים שלי

evglev1

Well-known member
מנהל
החווה מתאים לפלסטינים

שגירשו את צה"ל וערפאת החזיר שלט בהם ביד רמה והתעלל בהם כפי שצה"ל מעולם לא העז.

האמת כשקראתי מה כתבת

חשבתי דווקא על אורוול 1984 ולא על חוות החיות.
לא מוצא שו קשר בין מה שכתבתי לתגובה שלך.

מכיר את הספר וגם את הסרט

ועדיין לא מוצא הקשר בין מה שכתבתי לבין ג'ורג' אורוול וספריו.

זה מאוד חשוב במאבק נגד האויבים המשותפים לישראל ולאמריקה.

המלחמה בטרור ובטמטום של המדיניות לאורך כל השנים של אמריקה שקבעה שיהודה ושומרון אינה חלק מהטריטוריה היהודית ואחר כך הטמטום של חרבון אוסלו שתי מדינות לשני עמים ומסירת חלקים מארץ ישראל ההיסטורית לאיזו יישות טרוריסטית מתחילה ונגמרת באמריקה.
כיום לאחר שהצלחנו להחליף בראש ובראשונה את השלטון מהדמוקרטים לרפובליקנים והכנסנו לבית הלבן ידיד אמיתי של מדינת ישראל שרואה עין בעין איתנו הימין את הבעיה של חרבון אוסלו והוא משנה סדרי עולם וקובע ירושלים היא בירתה של מדינת ישראל והעם היהודי וקובע שהרשות הפלשתינית אינה פרטנר להסדר ושינה את היחס לישראל באומות המאוחדות באמצעות ניקי היילי המופלאה יש הרבה יותר סיכוי שהעולם יבין שעם מפוברק שלא היה קיים ומדינה שמעולם לא היתה קיימת זה פיקשן שלא מוביל אותך לשום מקום.
אנחנו פועלים באמריקה כי אנחנו באמריקה ומשפיעים אני מקווה אפילו במקצת על המדיניות של וושינגטון .

למה לשקר?לא ביקשתי להיכנס לאתר אלא רק לראות צילום מסך

תוכל למחוק גם את כתובת האתר אם מדאיג אותך שננסה לשלוח האקרים שמאלנים לחדור לאתר

evglev1

Well-known member
מנהל
אז הרעיון אבוד מראש

כי ישראל לא מאפשר לח"כים שלה להחזיק באזרחות כפולה, ביבי, בנט ופייגלין שכזכור היו ח"כ נאלצו לוותר על האזרחות הזרה כדי לכהן בכנסת, אז למרות שישראל קיימת בזכות ארה"ב היא לא תאפשר לכם להתמודד לכנסת בתור אזרחים אמריקאים.

ברור.

מי שיעמוד בראש התנועה בראש המפלגה יהיה אזרח ישראלי.
אנחנו נריץ לו קמפיין אגרסיבי שיעלה לפחות 10 מיליון $.
זה כדי להביא את המועמד (דרך אגב אנחנו במגעים עם מישהו מוכר מאוד שכרגע לא אחשוף את שמו) למקסימום חשיפה .
אנחנו נריץ את המועמד בתקשורת שלכם בערוצים 11 12 13 14 20 שאזרחי בדיחת חלם יוכלו להיחשף לתכנים ולתכניות של המפלגה החדשה.
ידברו שם על הכל.כלכלה,חברה,בטחון,צבא,מדיניות חוץ,בעיית ערביי ישראל .

למה "יהודי" כמוך מחלל גם את יום כיפור?

גוטרמן

בדיוק כמו שיהודי כמוך מחלל את יום כיפור.
שכחת את הבדלי הזמנים בין בדיחת חלם למיאמי ?

לדעתי ברגע שנפתור את בעיית ערביי ישראל בעית השמאל הקיצוני

תחלש עד למינימום הסביר.
המטרה אינה רדיפה של ערבים ושמאל קיצוני אלא פתרונות לבעיות שיטיבו עם כולם.
למשל ישראל לא מפרידה בין ערבים נאמנים למדינה לערבים שאינם נאמנים למדינה.
כיום המדינה שלך לא עושה את ההבדלה הזאת לצערי ומשאירה את הבעיה על כנה.
אנחנו נמצא למשל פתרונות ואפשרויות לערבים שאומרים אני ערבי פלשתיני ולא ערבי ישראלי בעודו מחזיק בת"ז כחולה ישראלית.
זה מצב כאוטי ולא נורמלי.
הערבי הזה סובל ממשבר זהות. אנחנו נגאל אותם מהיסורים שלהם ומהדיסוננס של מציאות חייהם הכפולים.
נמצא להם פתרונות שיטיבו עימם וכמובן גם עם האזרחים הנאמנים שמרגישים שהם ישראלים לכל דבר יהודי כערבי כנוצרי וכולו' וכולו'.

מדינת ישראל זקוקה למנהיגות אחרת

מדינת ישראל זקוקה למנהיגות חברתית כלכלית סוציאלית יותר.
אני תמיד הייתי בצד של השמאל החברתי הסוציאלי.
לא אהבתי במדינת ישראל את מה שאני דווקא אוהב מאוד באמריקה וזה השוק החופשי הבייבי של נתניהו.
באמריקה זה עובד. בישראל זה עובד אבל משאיר פער מעמדות אדיר.
צריך איזון. קצת מזה וקצת מזה.

למשל צריך לבצע ריאורגניזציה בנושא שיטת המיסוי בישראל.
שיטת המיסוי הנוכחית מבנה מסועף ומסורבל הפוגע בכלכלת ישראל. הנפגע הראשון הוא האזרח היזם המתקשה להבין את התנהלות השיטה ותוהה כיצד תשלומי המס שלו עולים בחדות דווקא כשהוא מתחיל להצליח. לעומת זאת, חברות גדולות ובעלי ההון יכולים להרשות לעצמם להעסיק רואי חשבון מהשורה הראשונה המצליחים לתכנן את תשלומי המס שלהם כך שיהיו נמוכים ככל האפשר.
על כן,המפלגה החדשה מציעה את שיטת המס השטוח: מס בשיעור אחיד החַל על כל סוגי ההכנסות – ללא מדרגות מס, ללא נקודות זיכוי וללא הקלות למקורבים. שיטה זו אמורה לעודד את כל אזרחי ישראל ליזום, להתקדם ולהצליח ככל שיוכלו, ולבטל את אחד הכלים העיקריים של הממשלה לתכנון הכלכלה מלמעלה. בנוסף, המפלגה החדשה מתחייבת ששיעור המס יהיה נמוך ככל האפשר עבור האזרח הממוצע.
אנחנו לא בדיחה.אנחנו מאוד רצינים והאזרח הישראלי מגיע לו מנהיגות יותר תומכת בביזנס הקטן באזרח הקטן.

למעלה