נחשף הסוד הכמוס ביותר וזה לא באשמת מחנה פרס (שאני שייך לו)

נחשף הסוד הכמוס ביותר וזה לא באשמת מחנה פרס (שאני שייך לו)
ובתור חברבכיר במחנה פול, אני מאמין לו (עם כל החיבה וההערכה שיש לג'ון המדהים)

אלי.

New member
להקות קמות ומתפרקות, זה טבעו של עולם.
הביטלס החזיקו מעמד כ-8 שנים (בערך) בהרכבם המוכר והסופי. זה לא מעט, וזה יפה.

הסיפור של לנון עם יוקו היה ידוע, היחסים (ובעצם היעדרם) בין חברי הלהקה לקראת סוף דרכה היו ידועים והאלבום האחרון יצא לאור אחרי פירוקם המעשי. בהחלט אפשר להגיד שלנון פירק את הביטלס בהתנהלותו, אבל במקרה הזה צריך ארבעה לטנגו ...

ברור שבעיני כל אחד הוא עצמו תמיד בסדר
ברור לי שג'ון לא קם יום אחד בבוקר ומיצה את עצמו בלהקה המצליחה ביותר בעולם שמנעה ממנו להתבטא מבחינה יצרתית, אלא שיש רקע ועבר וזה אפילו לא היה ההרכב המקורי שלהם, ובכל זאת איכשהו יוקו אונו תמיד הייתה דומיננטית יותר בפרובוקטיביות שלה, גם כאמנית, מול שאר הנשים...

אלי.

New member
יוקו היא תופעת טבע.
לפני יומיים דיברתי במקרה עם מאן דהוא על ציירים מפורסמים שמורחים (מרחו) צבע על בד, קראו לזה בשם וזה נמכר במיליוני דולרים, כאשר ל-100% מהאוכלוסיה ברור שכל ציור שילד מביא מהגן ייראה הרבה יותר יפה על קיר הסלון. העניין היא כמובן בשם שהשיגו לעצמם אותם ציירים בצדק, כשעדיין ציירו תמונות מרהיבות - אותו שם שכתוב בתחתית של המריחה.
&nbsp
אז יוקו היא תופעת טבע, מכיוון שהיא דילגה על שלב ההוכחה והחלה לצרוח "שירים" ביום הראשון ...

ai21

New member
זה לא באמת קשור: הערך של ציור כזה הוא אספני
וציור של אמן מפורסם ומצליח - יהיה גבוה גם אם הציור הוא "אמירה" עם ערך ויזואלי דל.
&nbsp
במקרה של יוקו - פרסומה נבע מפרובוקציות קיצוניות.
מציגים כמו "אישה מופשטת במרחב הציבורי" בו הציבור הוזמן לגזור לה את הבגדים,
או "זבוב מטייל על אישה ערומה",
שהיו על הגבול בין פורנוגרפיה לאומנות.

אלי.

New member
ההבדל בין אספנות ובי הערצה הוא דק מאד,
וכנראה שנסכים שכל "ציור" שבתחתיתו מתנוססת החתימה המבוקשת יהיה שווה לבעליו באופן זהה. לעומתו, השריטה של ורטהיימר (למשל) עם צי המכוניות שקיבץ במוזיאון תפן - מהווה אספנות.

גם פרובוקציה היא פרסום, כי המונח פרסום לא מגדיר בהכרח טיב, שגם הוא (טיב) ממילא לא משהו שאפשר להגדירו באופן מוחלט. באופן אבסטרקטי, אפשר להגדיר גם את היכולת לייצר פרובוקציות ולהישאר כל הזמן בעין הציבור - ככשרון.

danieleitan

New member
נתניהו לא יופל אלא יבחר שוב
זה לא משנה מה יגיד או לא ,אם יקיים או לא
וגם אם השלביזיה תשפוך עליו רפש מסוגים שונים
נתנהו הפריח המדינה בהרבה תחומים ולכן יבחר שוב

למעלה