מי הוא הבן-בליעל המנוול וחולה הרוח, שאישר את פירסום

מי הוא הבן-בליעל המנוול וחולה הרוח, שאישר את פירסום

הכתבה הזאת (שאסור היה אפילו שתיכתב), בכדי שבימקום
שאולי לא יהיה לנו אפילו נפגע אחד(?) - עכשיו יהיו לנו עשרות,
אם לא מאות, משום שהאויב יודע בדיוק מה מכינים לו ואיך
הוא יכול להכין את עצמו לקראת זה???....
...

ואני משאיר ל"שיקולכם" (הבלתי אחראי בעליל) מה צריך לעשות
לפסיכופאת שמאשר פירסום ברבים של מידע צבאי כזה......

tgranot

New member
שוב אתה נובח?

לאיש שאישר את הכתבה קוראים הצנזור הצבאי.
רון בן ישי הכותב הוא אדם בעל ניסיון רב הן צבאי והן עיתונאי על מנת לדווח בלי להגיד הכל. החיזבללה יודע שיחידות צה"ל מתאמנות לקראת מלחמה מולו כולל בשילוב רב- זרועות. לא מגלים לו את אמריקה מחדש כל עוד החיזבאללה לא נחשף לתוכנית הצבאית והמודיעינית עצמה. אז אתה יכול להירגע ולחזור למלונה.

סוהי

New member
הפעם שמוליק דגן צודק לגמרי

בשנים האחרונות חל שינוי דרסטי לרעה בכל נושא ביטחון שדה.זה מתבטא בחשיפת ראשי השב״כ והמוסד,תיאור פעולות שלהם תוך פירוט שיטות הביצוע,לחשיפת פרטים על אימוני צה״ל ומטרותיו,פרטים על החימוש וההצטיידות,תוכניות מבצעיות ואפילו,למשל דו״ח של אלוף,קצין הקבילות המזהיר ומפרט את חוסר המוכנות של צה״ל למלחמה הבאה עם החיזבאללה.
אכן,הם מצליחים לחזק את ההרתעה.......הרתעת אזרחי ישראל מלעצור עין בלילה עקב הפחד מהצפוי לנו ומה ידיעה שהאויב לא צריך להתאמץ בכדי לרכוש מודיעין יעיל וטוב מולנו.

ספי111

New member
כמובן שכל הדיוט שלא מבין דבר מרשה לעצמו

לזרוק האשמות בלי שיש לו מושג על מה הוא מדבר.
נתניהו אישר לגרמניה למכור צוללות משודרגות למצרים. אם אתה כבר רוצה למצוא בוגדים.

evglev1

Well-known member
מנהל
מה אתה רוצה, מצרים היא ידידה שלנו

זה לא מה שאתם מוכרים כבר 40 שנה?

ספי111

New member
אנחנו לא אומרים שהיא ידידה. יש הבדל בין הסכם שלום

לידידות בין אומות.
אתם תומכים בראש ממשלה שבוגד באינטרסים הביחטוניים של מדינת ישראל בעבור בצע כסף.

tgranot

New member
האם היה בכתבה הספציפית הזאת תאור מפורט של שיטת הביצוע?

האם יש במידע לגבי הציוד של יחידת חי"ר משהו חדש שלא כתוב בויקיפדיה או במאות מגזינים ועיתונים בחו"ל מהם יכול החיזבללה לשאוב מודיעין הרבה יותר מעמיק לצרכים מבצעיים מהכתבה הזאת?

אבל למה שלא נשמור על אזרחי סתומים על מנת להאכיל אותם רק את הפרופגנדה שהשילטון מעוניין להאכיל אותם? הגיע הזמן להתחיל להבין שבעידן זרימת המידע והאינטרנט צנזורה צבאית זה סוג של בדיחה.

evglev1

Well-known member
מנהל
כבר במלחמת לבנון השנייה

ישראל דיווחה בחדשות שלה על מבצע ימי שהיא מתכננת ואף לב הפלא חיל הים שלנו הותקף כי החיזבאללה היה מוכן לקראתו.

גם אחותי שירתה בצבא בזמן המלחמה וטענה שערוצים 11, 22 ו-10 הם המודיעין הטוב ביותר של החיזבאללה ושאין בכלל צנזורה צבאית. גם לוועדת וינוגרד היו דברים לא מחמיאים לומר לתקשורת הישראלית ותפקודה בזמן המלחמה.

ספי111

New member
תזכור מי היתה דובר צהל בזמן המלחמה.

אל תבוא בטענות לערוצי החדשות אלא למי שהחליט שללת להם את החומרים.

tgranot

New member
נו באמת? אולי אתה רוצה להגין לנו שלפני כן

החיזבאללה לא היה מודע לכך שלחיל הים יש סטי"לים שהוא משתמש בהם ומראש לא הכין עצמו לאפשרות שכזאת. עדיף שתיצמד לעובדות. הסט'יל נפגע קודם כל בגלל שצוות הספינה לא הפעיל את המכ"מים שלו עקב הערכה שחצנית כי הם נמצאים מחוץ לטווח הטילים של החיזבאללה, שזאת בעיה בפני עצמה ללא קשר.

חתיכת דגנראט ברמה של אינפנטיל שכמוך!!!

תשאיר להכי-זבאלה את עבודת איסוף המידע שלהם.
עצם זה שהם עוסקים באיסוף מידע מהווה "תירוץ"
בר-מוות שמתחת לרמת אינפנטיל
כדי להצדיק את
הסיוע שאתה כל כך דוחף ומייחל שיתנו להם!!!!!

tgranot

New member
תעשה טובה, תגוון קצת בקללות שלך. דגנרט נתת לספי111.

אני דורש קללה יחודית משל עצמי.

חח

tgranot

New member
פלאפל לא קיבלת אישור לשנות מקצוע לצועניה זקנה וסנילית.

אני ממש לא מתרשם מכדור הבדולח שקנית בכמה סנטים בקצה הרחוב.

גדול עלייך הניסיון לנבא את מה שאני מייחל לו. טמבל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אז לך לחפש צוענייה עם כדור בדולח

כי בינתיים כל התחזיות שלכם מתבדות, הילארי קלינטון לא נשיאת ארה"ב, המחנה הציוני לא המפלגה הגדולה ביותר בכנסת, טרמאפ לא מציב הסדר כפוי ואולטימטום, ההכרה של טרמאפ בירושלים כבירת ישראל אמיתית והשגרירות עברה, על תכנית השלום של טראמפ אש"ף אומרים שישראל כבשה את ארה"ב, המחיר שישראל משלמת על ההכרה בירושלים היא שלילת מעמד הפליטים מ-90% מאלה שאונר"א מכיר בהם כפליטים והפסקת התשלום של ארה"ב לאונר"א, למרות שלפי המלצות המשטרה ביבי הוא אולטרה מושחת ויש הוכחות שהוא חי על חשבון אחרים הוא מוביל בסקרים ולפיד אפילו לא מגיע ל-20 מנדטים וגבאי אפילו לא ל-15. אז בטוח שכדור הבדולח של שמוליק עובד טוב יותר מזה שלך ושל מפלגתך.

tgranot

New member
כנראה שגם אתה זקוק לאחד משלך

על מנת להחליף רשמים עם הפלאפל לגבי קביעתו המאוד מלומדת שאני מייחל לסייע לחיזבאללה . אין לי ספק שכדורי הבדולח של שניכם הם מקורות אמינים לדון בסוגיה.

אני ממתין למסקנות שתגיעו אליהן בשקיקה.

אתה ברצינות "חושב" שכוווולם בהמות מטורפות כמוך???

אתה הרי היית משפיך בהנאה אם היו חושפים
בפני החברים שלך את כל הפרטים האלו!!!

למעלה