לברוב, הבוס של טלמון: ''הקסדות הלבנות מתכננות תקיפות כימיות"

לברוב, הבוס של טלמון: ''הקסדות הלבנות מתכננות תקיפות כימיות"

רוסיה: "סיפקנו מידע כי הקסדות הלבנות מתכננות תקיפות כימיות בסוריה"

פורסם: 14.09.18 , 15:44

שר החוץ הרוסי סרגיי לברוב אמר כי "רוסיה סיפקה מידע המצביע על כך שארגון הטרור הקסדות הלבנות מכין תקיפות כימיות". הוא הוסיף כי רוסיה ממשיכה להשמיד מחסני נשק באידליב תוך כדי התחשבות באוכלוסייה האזרחית.

(דניאל סלאמה ורויטרס)

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5350268,00.html

לברוב לא יודע שאנחנו ידענו מראש על תוכן מהודעתו הודות לסוכן הכפול 'בחשכת הלילה'.

רק שטלמון התלהב יותר מדי ודיווח גם על פרובוקציות אמריקאיות

ומזימות ציוניות.

מה יהיה אתך, מטרניך?

אתה עד כדי כך סתום?

מי זה בדיוק "הקסדות הלבנות"? מי מממן אותן? רוח הקודש?

מי השתמש בסרטון המבוים מדומא כתירוץ לתקוף את סוריה? האמריקאים שלך לא ידעו שהסרטון מבוים? הם לא ידעו מראש שסרטון זה יבוים? גם עכשיו הם "לא יודעים" שסרטונים דומים כבר בוימו באידליב? הם לא הכריזו שהם "כבר יודעים שאסד ישתמש בנשק כימי באידליב"?

רואים שהלשון שלך תקועה עמוק...

בישבן של אסד.
&nbsp
תנסה קצת בישבן של מאדורו, תגוון קצת...

"עברית קשה שפה"

רוסיה אכן הכריזה כבר מזמן על הפרובוקציות המתוכננות, וכאשר דיווחתי על זה כאן לראשונה, אכן לגלגתי על כך שהתקשורת הישראלית מפספסת את הסקופ: להאשים את סוריה מראש ב"פיגוע כימי" שהיא... תבצע.

מי אשם שדניאל סלאמה ורויטרס שלך התעוררו רק עכשיו?

לברוב אשם שאתם החלטתם עד עכשיו להתעלם מהאזהרות, לצנזר אותן?

עם כל הכבוד לפרובוקציות שנניח שהיו

אתה רוצה להגיד לי ברצינות שאתה תומך בטבח שמבצע אסד ושותפיו הרוסים?

א. איפה ראית

ששאני תומך בטבח כלשהו?
ב. לפני שאתה מדבר על "טבח", ראוי לבדוק את מקורות המידע שלך. לא כך?
נניח שתפסת מישהו על חם בביום "ראיות" מגמתיות שלא היו ולא נבראו. האם תסמוך בהמשך על ה"מידע" שמקור זה מפיץ?
ג. השם חסן דיאב אומר לך משהו?

למה אתה לא מנסה להתייחס לדברים שכתבתי?

בדומא בטח לא היה שום "טבח". היה סרטון מזויף מתחילתו ועד סופו.
אם הצד של האמריקאים כל כך בטוח בצדקת הגרסה שלו על "הטבח שמבצע אסד בעם שלו", אז בשביל מה הוא צריך לביים "ראיות" נוספות להוכחת צדקתו?

ברור שבהפצצות נהרגים אזרחים, ואני רחוק מלהגדיר את אסד ככבשה צחורה. אבל יש כאן פרט אחד קטנטן: זה לא הוא פתח במלחמה זו!
אם תוקפים אותו, מפגיזים בלי מטוסים, זה לא ממש הגיוני שהוא יציב את הלחי השניי וייכנע בלי קרב!
יש חילוקי דות בנוגע להפצצות: המערב טוען שהן מבוצעות "ללא הבחנה", ואפילו מציגים את הדברים כך, ש"אסד משמיד בכוונה את העם שלו"!
למה? כי הוא כזה רשע, וכי האמריקאים סימנו אותו מראש כמישהו "שצריך להחליף". אתה מבין? יש להם "זכות" להחליט דברים כאלה.
הרוסים טוענים שהם מפציצים נקודתית, מטרות של הטרוריסטים: מפקדות, מחסני נשק, מעבדות ליצור רחפנים וכו', ומשתדלים למזער פגיעה באזרחים, בהם הטרוריסטים משתמשים כמגן אנושי.
הנתונים על מספר האבידות בקרב האזרחים מופצים בדר"כ ע"י אותן "הקסדות הלבנות" שמשרדן הראשי נמצא בלונדון. כן, אלה בדיוק החבר'ה שהפיצו את הססרטון המזויף מדומא.
אני, להבדיל ממך, לא טוען שהאמת המוחלטת נמצאת באחד הצדדים.
עם זאת, התעמולה של הצד שלך "שכחה" לגמרי את דאע"ש ושאר ארגוני טרור, שהם בעצם הדומיננטים באידליב! זה לא הם טבחו בסורים? כבר לא?
כמו כן, היא מתעלמת לחלוטין מהנתונים על מספר הנפגעים ברקה ובמוצול, אשר שוחררו ע"י האמריקאים!
אני יכול להזכיר לך עוד המון דברים שהצד שלך "לא רואה, לא יודע", אבל בפעם אחרת.

אני לא צד בענין

יש עדויות רבות על הטבח שמבצע אסד באזרחיו כמו כן ישנם עדויות על מעשי הטבח של דעאש ושאר הכנופיות כל זה לא מצדיק את הדברים האלה

ממש "תגובה עניינית"

ו"ניתוח מעמיק ומשכנע"

ואללה! מה אתה אומר! "עדויות רבות"!
אתה בטוח שקראת והבנת את מה שכתבתי?

לפי ה"היגיון" שלך, מי שמטיל ספק בדיווחיו של מקור, אשר נתפס על חם בפברוק ראיות מזויפות, הוא "סוכן זר"

"אני לא צד", אבל...

אבל מקבל כתורה מסיני את מה שמספר אחד הצדדים, ומסרב על הסף לשמוע מה אומר הצד השני

"אני לא צד", אבל רואה הכל בצבעי שחור-לבן, כאשר אחד הצדדים מוגדר מראש כ"שחור", והשני "לבן"

"סוכן זר"

בראיון באחד הערוצים האמריקאיים, גנרל אמריקאי בדימוס חיווה דעתו המקצועית על "התקיפה הכימית" בדומא.
אבל המראיינת לא אהבה את דבריו, והכריזה: "איך אתה לא מבין, שדבריך משחקים לידיה של תעמולת פוטין!"

אגב, מעניין השימוש שלך במילה "זר": סוכן זר!
כלומר, מכיוון שאני מציג כאן את הטענות והנימוקים של הרוסים, אז אני סוכן זר, ואם הייתי מזדהה באופן עיוור עם מה שמספרים האמריקאים, אז כבר לא הייתי "זר"!
ואחרי זה אתה טוען, שאתה "לא צד"!

הרי אני "זר" - בדיוק לצד שלך. לא כך?
מסובך?

אתה סוכן זר קודם כל של אסד ונסראללה. את פוטין אתה לא אוהב

כשהוא מסתחבק עם נתניהו.

&nbsp
פסיכי קומונו-פאשיסטי מטורלל, אתה משרת את משטרי הרוצחים הכי גרועים במזה"ת.

שלא לדבר על תמיכתך התמוהה

במורדים באידליב (תקן אותי אם אני טועה), בהם הארגון הדומיננטי הוא [URL]https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%AA%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%A8_%D7%90-%D7%A9%D7%90%D7%9D[/URL]
מאידך, אם תמכתָ בהם בצ'צ'ניה (תקן אותי אם אני טועה), וממשיך לתמוך בהם אפילו עכשיו, אחרי הפיגוע במגדלי התאומים (תקן אותי אם אני טועה), אז אולי זה לא כל כך תמוה?

למעלה