היום חוק יסוד טוהר גזע הלאום מדיר לא יהודים, מחר אלו הנשים

סוהי

New member
איזה סעיף בחוק הלאום מדיר גזע כלשהו? חוק הלאום עוסק בהגדרת מדינת ישראל כמדינת העם היהודי מהבחינה הלאומית.לשום לאום או ציבור כלשהו אין זכות לאומית על המדינה.אין שום שינוי בנושא שיווין אזרחי מלא בין כל תושבי המדינה ואין לכך אפילו צל של רמז בחוק הלאום.
המשך הפצת שקרים ת׳וך שיכנוע עצמי לא ישנה עובדה קיימת.ובמסגרת השיוויון האזרחי נכלל גם חופש הביטוי ולראיה,אתה ודומיך ממשיכים להפיץ דברי הבל שיקרים ועדיין מסתובבים חופשי כמו נחשים בטבע.

ruven7

Active member
חבל על הנסיון להסביר.יש בפורום מקרים אבודים עיוורים משנאה
משנאה למדינה ואוהבי פלשתינאים.
שכחו מי האויב.

סוהי

New member
זה לא בכדי לשכנע שטופי מוח. זה גילוי עובדות למען הפרוטוקול.

ruven7

Active member
העובדות לא מעניינות את מעריצי הכלבה הפלשתינאית תמימי שכאן
אלה מקרים אבודים.

aaa123

Member
כתיבה בפורום אינה דו שיח פרטי בין אנשים
יש אחרים שקוראים את הדברים ולא רק האדם שמגיבים אליו,ואני מניח שהעובדות כן מעניינות חלק מהקוראים.

ruven7

Active member
העובדות לא מעניינות חלק מגאוני הפורום
מבחינתם העובדה השרירה והקיימת היא שאנו מדינת כיבוש מרושעת והפלשתינאים עם מדוכא ואומלל עם גיבורה בשם עאהד תמימי.
זו המציאות שלהם.

רוב היהודים שנגד חוק הלאום מתלוננים על מה שאין בו.

הם מתלוננים שחסרה בחוק הלאום המלה "שוויון", ושבזה מתמצית הבעיה. זאת העילה שלהם להשניא יהודים על דרוזים ועל ערבים ולהשניא ערבים על יהודים (שמאמינים למתלוננים בענין הפרשנות הנכונה של חוק הלאום), להשניא יהודים על גויים שקשובים לבקורת על ישראל ולהשניא את תומכי חוק הלאום על הליברלים,
אבל
אילו ההגיון של המתנגדים לנסח החק היה קביל, ובאמת בג"ץ עשוי לפרש את חוק הלאום כגובר על הזכות לשוויון רק מפני שזכות זאת אינה מוזכרת בו, אז היה יותר דחוף שיתבעו להוסיף לחוק הלאום אסור לרצוח או להשמיד בני מעוטים, שגם הוא נעדר מנסח החק, שהרי לפי ה"הגיון" של מתסיסי השמאל העדרו של אסור יאפשר לבג"ץ לראות בו התר.
|
במחשבה שניה, אולי אני נביא שמנבא את השלב הבא במסע ההשנאה.

ayb1

Well-known member
שקרן - חוק הלאום דן במדינת הלאום היהודי.חוקי גזע נדונים
בחוקים אחרים אשר שוללים את הגזענות לסוגיה.
אין בחוק הלאום כל עיסוק בתחומי גזע זה מיותר לחלוטין.

אלי.

New member
"נבחרות" (או - "לא נבחרות לא בוחרות")
אני תמה איך עדיין לא 'הצמידו' לאלו שבאופן הכי טבעי שבעולם לא רוצות להיחשב כזבל של המגזר החרדי - את ההסתה של הסמולנים, את התמיכה של הקרן החדשה, את המימון של האיחוד האירופי ו/או פשוט את הכינוי הימני הנפוץ מאד לעניין הזה - שרמוטות.

למעלה