אני מבין שקשה לימניים האהבלים להתמודד עם העובדה

אני מבין שקשה לימניים האהבלים להתמודד עם העובדה

שיש להם ראש ממשלה רופס ועלוב
ולכן כהרגלם הם תוקפים את השמאל

katomish

New member
מי שחושב שראש הממשלה רופס יצביע למפלגה ימנית יותר

אם מספיק יחשבו ככה, פייגלין ובן גביר יכנסו לכנסת הבאה
אולי גם לממשלה

בוזי15

New member
גם אני חושב שהבעיות והקשיים שזורים חזק עם הימין

ככל שיהיה יותר קשה ויכניסו לנו יותר פחד האזרחים ילכו יותר ימינה . ברור שבהמשך יהיה יותר קשה וילכו יותר ימינה התהליך הזה קורה גם בישראל וגם בעולם הגדול ..ישראל לא המציאה את הקשר הזה .

בוזי15

New member
בירושלים בעשור האחרון נוספו מאות שוטרים ומג"בניקים

כאשר התיירים והירושלמים רואים גידול רצוף ומתמשך של שוטרים ואנשי-אבטחה ומגנומטרים בעשור האחרון ..אז באופן מיד הם מבינים שהמצב החמיר ולכן נדרשים אנו להצביע יותר ימינה ..אבל לצערינו הרב ההצבעה יותר ימינה לא הביאה יותר שקט לירושלים .! הנוסחא הזו נכונה לכל הארץ ולא רק לירושלים ולדעת המומחים ההצבעה יותר ימינה לא שיפרה את אופיו ויכולתו של המנהיג האהוב הנוכחי .אני אפילו מתבייש לכתוב כאן כמה קללות הוא וכל משפחתו מקבלים באשמת רמיסת כבוד וגאוות ישראל ודריסת התדמית של עם משתקם .

יש הרבה תומכי ליכוד שמבסוטים "מההסדרה" ברצועה

וממדיניות נתניהו.
גם בשמאל מבסוטים ממדיניות "ההסדרה" רק שהם לא משבחים את נתניהו או אפילו תומכים בו בשושו בגלל שהם שונאים אותו ואני מתכוון למנהיגי השמאל כמובן.
לדעתי יש היום הרבה שמאלנים שבבחירות הבאות יתמכו ב BB ולדעתי PUטין הישראלי שהתגלה כ PUסי עלבלב רפוס ושקרני להפליא יאבד מנדטים לטובת ה BB.
אם אתה שואייל אותי אז לדעתי ה BB משדר רפיסות בכוונה כדי ללכת על הבוחרים של האיבן אבו לה פיד .
BB חושב כבר על הבחירות הקרובות ותראה שהוא ישלח פיונים לסכסך בין הממשלה לחרדים כדי להקדים את הבחירות.

בטח שהם תוקפים את אסמול!!!

כי אסמול מציג את עצמו במלוא מערומי מבושיו המודלקים....

הוא מגרד ומגרד עד שיש לו שם אגזמה, וכל הזמן מתבכיין
שזה בגלל הימין במקום להזמין בשביל זה רופא שיטפל במצב.....

למעלה