כמה תובנות בהקשר להפגנה אתמול

• פותח הנושא gabi
  • פורסם בתאריך

gabi

New member
כמה תובנות בהקשר להפגנה אתמול

א- אחרי ששנים הייתי חשוף לג’יהאד הפמיניסטי (ע״ע חזקת הגיל הרך) ואחרי שחברות הוועדה למעמד האישה שכנעו אותי שילד צריך לגדול עם אישה כדי שהוא יקבל את כל מה שהוא צריך, אני תוהה אם המודל של שני גברים הוא אופטימלי לגידול ילד.

ב- זכויות אדם בוגר אינן עולות על טובת הילד וחבל שבחגיגה התקשורתית המוטה והמגמתית אמש לא נשאלו שאלות לא פופולאריות כמו שאני שאלתי (טובת הילד?!) זו תפקידה של התקשורת לשאול שאלות ולא להיות רק נגד ביבי אוטומטית.

ג- לי אין דעה בנושא כי אני לא שמעתי דעות שאינן מתיישרות עם הזרם הפוליטיקלי קורקט. רק במאמר מוסגר- אם לבן שלי היו שניים כמוני הוא היה מת מהזנחה פיזית ונפשית.

ספי111

New member
נסיון לתשובות.

אף אחד לא יודע בודעות מה טובת הילד ואיך יתפתח הילד בכל מצב משפחתי.
לפני 300 שנה ישנו כל המשפחה בחדר אחד והילדים בגיל 5 הלכו לעבוד.
חלק מהילדים האלה יצרו את העולם המודרני כמו שאנחנו מכירים היום.

זכויות בוגר לא עולות על זכויות הילד אבל ההפגנה אתמול היתה על חקיקה מפלה.

לדעתי כל נושא הפונדקאות הוא ניצול גופן של נשים מוחלשות לטובת החזקים.
כמו זנות או סחר באיברים. אפשר לאפשר פודקאות על בסיס פילנטרופי כמו שזה נעשה בתרומת איברים .

evglev1

Well-known member
מנהל
גם ילד של זוג שמלאנים כמעט בוודאות יצביע לשמאל

gabi

New member
ההפגנה אתמול היתה נגד ביבי שחזר בו מהבטחותיו

ספי111

New member
ההבטחות של נתניהו היו בהקשר של האפליה בחוק

כנגד הגברים.

gabi

New member
לרוב האנשים בהפגנה אין מושג ירוק על פונדקאות

ספי111

New member
אולי ,אבל ההפגנה היתה על האפליה.

נושא הרחם השכיר,צריך לצאת מסל האפשרויות.

gabi

New member
ההפגנה היתה על התנהלותו של ראש הממשלה

כמו שמעון פרס כן ולא...

evglev1

Well-known member
מנהל
האם יש אפלייה בזכויות האימוץ של זוג הגברים?

אם כן זה צריך להיות נושא ההפגנה והחוק, אם לא אז טענות המפגינים לא מבוססות.

evglev1

Well-known member
מנהל
דווקא חזרה בו מהבטחתו מוכיחה שפעל לא מתוך שכנוע עצמי

אלא מתוך אינטרס פוליטי קר, לכן לקרוא לו הומופוב זה מגוכך, כי ידוע לכל שמי שמצביע לפי מה שמשתלם לו פוליטית ולא לפי מה שהוא מאמין בו.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני לא חושב שיש פילנטרופים שרצים לתרום כלייה

לאדם זר, אבל בעצם כן, מוח עצם כן תורמים מתוך פילנטרופיה.

aaa123

Member
אני לא תומך בהפגנה משיקולים של טובת הילד

אבהיר שעוול+עוול זה לא צדק ובשם השויון אני לא מוכן לתמוך בעוד עוול.
&nbsp
לדעתי נעשה עוול לילדים שלא מאפשרים להם לדעת מי הוריהם הביולוגים,ולכל ילד יש אבא ואמא ביולוגים(אני לא מתייחס כאן רק לזוגות חד מינים אלא לכל מקרה שהילד לא יודע מי הוריו הביולוגים או מי אחד מהם כולל כל המקרים של תרומת זרע אנונימית שלדעתי לא צריך לאפשר,ואין לי התנגדות עקרונית לתרומת זרע לא אנונימית).
&nbsp
ילד נולד עם תכונות מולדות כלשהן(לא 100 אחוז זה הסביבה ויש גם גנטיקה) ואילו לא הייתי יודע מי הורי הביולוגים הייתי רוצה לדעת ממי ירשתי את התכונות המולדות שלי,ולדעת מי הורי הביולוגים.
&nbsp
אין לי התנגדות עקרונית לילד שגדל עם 2 אמהות או 2 אבות בתנאי ששומרים על זכותו של הילד לדעת מי הוריו הביולוגים גם אם מחליטים שלהורים הביולוגים אין חובה חוקית לפרנס את הילד. יש אולי מקרים חריגים שזה לא אפשרי למשל אם האמא נטשה את הילד ולא תפסו אותה(וזה כמובן לא חוקי) או אם לאמא אין מושג מי האבא או איפה האבא אבל לדעתי בדרך כלל זה לא המצב.
&nbsp
לגבי ההערה שאם לבן שלך היו שניים כמוך אז אני מניח ששניים כמוך מלכתחילה לא היו רוצים לגדל ילד.

Henry0

Well-known member
ערימה של דברי שטות

אילפו אותך כל כך חזק, שאיבדת כל יכולת ללמוד ולראות עובדות השונות ממה שמאלפיך חבטו בך.

מטא-מחקרים (מחקרים ע"פ מחקרים רבים מאד) מוכיחים שאין שום הבדל בטובת הילד בזוג רגיל, ובזוג חד מיני.
ואם יש הבדל קט, זה לטובת הורים חד מיניים.

במקרה מופיע היום:
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5314578,00.html#autoplay

זה שהדתיים מקשקשים דברי שטות, זה ברור, אין לם שום יכולת אינטליגנטית להבין שום דבר חדש, אבל אנשים שאמורים לחשוב?

aaa123

Member
המחקר הזה גם מתייחס למחקרים אחרים שמראים תוצאת הפוכות

ומבקר אותם.
&nbsp
ציטוטים:
"אך באופן מוזר, מחקר זה התעלם מנושא הבריאות הנפשית. במקום זאת, המחברים בדקו רק מדד יחידי: דיווחים של הורים על “תחושתם לגבי הבריאות הכללית של הילד”. מכיוון שמדובר במדד התלוי בעיקר בסוג משק הבית, ברמת הכנסה ומקום מגורים, אין להתפלא כי המחברים הגיעו בשמחה למסקנה ש”אין הבדלים”."
&nbsp
&nbsp
"אם מנטרלים סדרה של גורמים מתועדים שנפוצים בעיקר אצל בני זוג חד-מיניים: חוסר יציבות במערכת היחסים, חוסר יציבות במגורים, אתגרי בריאות ומצבים רגשיים, קשיים כלכליים (בעיקר בקרב זוגות של שתי נשים), וכן – ואולי באופן המשמעותי ביותר – ההיעדר של שני קשרים ביולוגיים עם הילד. אם תנטרל את הגורמים הללו, אכן תמצא ש”אין הבדלים” שנותרו. כשעושים זאת מתקבל הרושם ש”הילדים בסדר”, למרבה הנוחות הפוליטית."

gabi

New member
ילד שיגדל בבית של שני גברים יהיה מסכן

לרוב הם לא יחזיקו מעמד בקשר הזוגי והוא יהיה כמו עלה נידף ברוח. למה לא מדברים על טובת הילד?

למעלה