אני אומר לכם התקשורת שלכם היא האויב הכי גדול שלכם

אני אומר לכם התקשורת שלכם היא האויב הכי גדול שלכם

תקשורת שמאלנית על מה מדברים כל היום?
על מחאת התועבה במקום לדבר על תשעה באב .
תשעה באב זה מיילסטון ציון דרך בהיסטוריה של העם היהודי.
ביום כזה ראוי היה להקדיש תכניות לתשעה באב כדי שילדים ונערים ונערות יהודים ילמדו על ההיסטוריה.
אני משוכנע שאם תעשו סקר בין ילדי ישראל החילונים ותשאלו אותם מה זה תשעה באב 90% לא ידעו את התשובה הנכונה.
לעומת זאת אם תשאלו ילדים נערים ונערות בחינוך הדתי 100% יענו את התשובה הנכונה.
התקשורת המוטה תוריד את מדינת ישראל שאולה.
אני צופה שבעוד 20 שנה מדינת ישראל תהיה מדינת כל אזרחיה לאומיה ערביה ומחבליה.
חרא לגור שם היום ולראות את חילול היהדות והמסורת של העם היהודי ובמקום זה ביום תשעה באב על מה מדברים? על התועבה הזאת הנקראת משכב זכר.
חרא של מדינה.

חרטטן בשקל. אתה הרי לא צם ביום הזה

ובטח אוכל שרצים וגם מחלל שבת
אז מה אתה מזיין את המוח

מה זה קשור?

גם אם אני חילוני (לא אוכל שרצים) ומחלל שבת אני עדיין יהודי והמסורת חשובה לי לא פחות מאדם דתי.
לדעתך מי שאינו דתי צריך להתעלם מהמסורת של העם היהודי מההיסטוריה של העם היהודי?
מי שהוא חילוני משוחרר מלדעת את ההיסטוריה של העם שלו?
אל תצום אבל דע לכבד את היום הזה וביום הזה לא מתאים לדבר על תועבה וסדום ועמורה.
אתם בושה לעם היהודי חרפה וגועל נפש.

רוב השמאלנים יודעים יותר על היום הזה מכם

ואיננו מכבדים אותו משום שחלאות ימניות כמוכם אז הביאו לחורבן לגלות ולרצח מאות אלפי יהודים
הלכתם להלחם במעצמה הרומאית וזה מה שגרמתם

אבל לא נאפשר לכם לבצע גם את חורבן בית שלישי כי אתם גיס חמישי גרועים מהערבים הימנים

marabo

Well-known member
כמה אופיני לחלאות הסמאלניות

להתרפס לפני אויבי עמנו ולהצדיק אותם ולהאשים את היהודים:
עליכם ושכמותכם אמר מי שאמר:
"... היש עם בעמים אשר מבניו הגיעו לידי סילוף כזה, שכלי ונפשי, שכל מה שעושה עמם, כל יצירתו וכל יסוריו הם בזויים ושנואים, וכל מה שעושה אוייב עמם, כל שוד וכל רצח וכל אונס ממלא את לבם רגש הערצה והתמכרות?

למה עשיתם את זה?

חלאות ימניות כמוכם אז הביאו לחורבן לגלות ולרצח מאות אלפי יהודים
הלכתם להלחם במעצמה הרומאית וזה מה שגרמתם
למה אתם מתכננים לעשות את זה שוב? לא מספיק לכם חורבן בית שני?

marabo

Well-known member
ולמה חייל היה צריך למות אתמול בשביל להגן על ההתנחבלויות שלכם

חלאות סמאלניות כמוכם, בניתם את ההתנחבלויות שלכם בעוטף עזה מתחת לאף של הפליטים כדי להוציא להם את העיינים, לא די ששדדתם להם את האדמות אלא אתם חוגגים עליהם לעיניהם וילדינו צריכים להגן בגופם על פרזיטים כמותכם.
למה עשיתם את זה, לא מספיק הבאתם עלינו מלחמות זה 70 שנה?

אבנר ג2

New member
אמרתי לכם לא פעם

תפנו את התנחלויות עוטף עזה
ותספחו את השטח לעזה

אמנם הייתם מתים לעשות את זה
אבל אין לכם ביצים

marabo

Well-known member
אתם הייתם מוותרים על ההתנחבלויות שלכם?

ספי111

New member
אם זה באינטרס של המדינה,שיציעו להם את מה שהציעו

לתושבי עזה היהודים.

במקלדת ישנם מלחמת דעות לא טובה!

אני לא רוצה להיות יותר בסרט הזה, שמי שבצד השני, הוא האויב, ימין, שמאל, ומרכז בכל מדינה ישנם צדדים ומחלוקות, אך דעה אחרת, מעוררת אש?

הימין עלה לשלטון ב-1977, מאז עליית נתניהו כבר בפעם הראשונה, הנושאים החברתיים הוזנחו, וכן האידיאולוגיה של תנועת החרות, הסבתא הפוליטית של הליכוד פשוט נשמטה, כשבגין מסר את סיני, כשלפני שנבחר, דיבר נגד מסירת אף שעל, וכן לפני 13 שנה, הליכוד ובתמיכה כספית של נתניהו, העביר לשרון מיליארדים לביצוע הגירוש מקטיף, שבוצע בפועל בתשעה באב, כשתושבי אלי סיני נטשו ראשונים את בתיהם, ואת החורבן ניהלו אנשים שיצאו מתוך הימין
שרון היה לאומן מובהק, כמו אורן חזן, אקוניס, וכו', גם אולמרט היה ככה
אך הסתבר שפשוט שיקרו!

מה לעשות זאת האמת, השמאל לא עקר יישובים יהודים מעולם, והמחלוקות השוחקות האלו, רק הורסות את החברה, כשיש ממשלת אחדות המצב יותר טוב
ששני הצדדים של המפה הפוליטית מתאחדים, לדוגמא ממשלת האחדות של פרס ושמיר הביאה להמון השגים, כמו חיסול האינפלציה!

בוזי15

New member
אתה יורד נוטש בזוי ופגום .!!!!!!!.

כל הכתבות שלך על ישראל משפריצות שינאה ואנטישמיות ..אתה ברוב טיפשותך כבר פסלת את הממשלה שלנו ואת התקשורת שלנו ואת בית המשפט שלנו ואת הצבא שלנו ואת הרבנים שלנו ואת הדמוקרטיה שלנו !! אתה משחיר את הימין ומנהיגיו יותר משונאי ישראל הרגילים ולכן שלוחה לך קללה גדולה מחברי הפורום שנשארו בארץ שלנו ומאחלים לך ולמשפחתך שתישארו בגלות !!

תשעה באב זה יום קדוש כמו שבת

בו אנשים צמים ומבכים את התפוררות הבית.
ביום כזה אל לכם להתעסק בענייני חולין.
עם שלא מכבד את העבר שלו אין לו עתיד.
ואני דווקא מדבר על החברה החילונית ולא הדתית.
אני כחילוני כיהודי חילוני הייתי רוצה להרגיש שהיום הזה הוא יום שונה מכל הימים לכבד את הדתיים ולהביט ביום הזה יותר מהערך ההיסטורי שלו ומהסיפור שלו ופחות בניואנסים הדתיים .
ברגע שבאותו היום מפמפמים לך על הקהילה הלה"טבית מהבוקר במשך כל היום בלי הפסקה זה מראה את ההתבוללות של החברה היהודית בארץ ישראל.

למעלה