יש לכם העדפה, איזו אנטישמית תנצח?

דיברגנט חדש

Well-known member
יש לכם העדפה, איזו אנטישמית תנצח?

הואיל ושניהם אנטישמיים, אין לי העדפה למי שתנצח.

נראה לי אבל שצרפת תנצח.

דיברגנט חדש

Well-known member
אגב, הואיל ושניהם אנטישמיים, אין לי העדפה למי שתנצח

נראה לי אבל שצרפת תנצח.

לאIנרד

New member
וואלה? נראה לך?

לא יודע מי מספק לך את שירותי הטלוויזיה אבל יש לך דיליי מטורף!

דיברגנט חדש

Well-known member
וואלה? גם שעון אתה לא יודע?

אז בוא ואקל עליך וארשום לך, ממתי תגובתי, כמו למוגבל שיכלית: תגובתי נכתבה בתאריך ובשעה 15/07/2018 | 13:33 ואילו המשחק שוחק בשעה 18:00.
&nbsp
לך תבקש מהמטפל שלך שיסביר לך מה קדם למה

evglev1

Well-known member
מנהל
מספיק היה להביא קישור לא היה צריך להעתיק את התגובה לכאן

כדי שאלה שלא נכנסים לקישורים לא יסיקו מסקנות שגויות וגם כדי שיתאמצו קצת ולא יעתיקו להם תגובה שיש קישור אליה. אם כי זה באמת מפתיע שמנהל לשעבר של הפורום לא נכנס לקישורים.

לאIנרד

New member
תמשיך להקפיץ את הטיפשות שלך

רק חבל שהפעם הפלת גם את יבגני ביחד איתך.
&nbsp

דיברגנט חדש

Well-known member
כמו שכתבתי לא פעם, אני מרשה לך לקרוא לי כך, כי אני מבין את

המגבלה השיכלית שלך ומי שטיפש, חושב שכל הסובבים אותו טיפשים

evglev1

Well-known member
מנהל
אני מגיב באיחור אבל אני חושב שאוכלי הצפרדעים יותר אנטישמים

אבל לא רלוונטי האפריקאים של נבחרת לקחו את אליפות העולם. בדיעבד היה טוב אם ארגנטינה הייתה נשארת כי האנטישמים ביותר באירופה זכו.

במקום בשיעורי ההיסטוריה היית כנראה בהפגנות למען מחבלי עזה

הראשונים היו האמריקאים, אם לא איכפת לך.
&nbsp
ולגבי הצרפתים - שטבחו ביהודים כל ימי הביניים ולא אחת גירשו אותם ושדדו את רכושם, הרי הצהרת האסיפה הלאומית מ-1791 שעל הנייר נתנה ליהודים 'שוויון זכויות' למות יחד עם כולם תחת הגיליוטינה, בוטלה למעשה לגבי היהודים ב'פקודה המחפירה' של נפוליון שנים לא רבות אח"כ:
&nbsp
"הפקודה המחפירה" הוא כינוי שנתנו היהודים לפקודה שפרסם נפוליאון בונפרטה בשנת 1808, פקודה שהטילה עליהם הגבלות וצמצמה את זכויות החירות והשוויון שהעניקה להם האסיפה הלאומית בצרפת ב-1791.
&nbsp
בפקודה נקבע כי יהודי הרוצה לעסוק במסחר נדרש להוציא רשיון שתוקפו שנה בלבד. כמו כן נקבע בפקודה כי היהודים חייבים לשרת בעצמם בצבא ואינם רשאים לשלוח מחליף במקומם, כפי שהיה נהוג עד אז. גם מקומות המגורים של היהודים הוגבלו. תוקפה של הפקודה נקבע לעשר שנים."
&nbsp
http://lib.cet.ac.il/pages/item.asp?item=9384
&nbsp
גם אחרי תקופת נפוליאון נמשכה האפלייה נגד היהודים, ולקראת סוף המאה החלה השתוללות אנטישמית שהגיעה לשיאה אז בפרשת דרייפוס.
&nbsp
&nbsp

בוש8

New member
הראשונים שהוצאו להורג

במהפכה הצרפתית היו עורכי הדין.

למעלה