אשה לא בריאה מעלה סרטון פורנו של עצמה בפייסבוק. תשתפו?

aaa123

Member
מי שצפה לא אחראי לשום נזק

מי שגורם נזק זה רק מי שמפיץ לאנשים שעושים בדברים שימוש לרעה.
&nbsp
אם היה מדובר במישהו שקרוב לליבי לא היתה לי תלונה נגד מי שצפה בהנחה שהוא לא הפיץ ולא עשה בחומר שימוש לרעה.
&nbsp
אילו היה מדובר בי אני מניח שהכוונה למצב שמישהו היה מצלם אותי בעירום בלי ידיעתי ומשתף אז מבחינתי מי שמפיץ את הצילומים אשם. מי שקיבל את הצילומים מאדם אחר צפה ולא הפיץ הלאה או שיתף אחרים,ורק דיווח לי לא אשם בכלום.

MissStefani

New member
מתערבת איתך שרוב הגברים שצפו בסרטון אוננו עליו

לכן החשיבה שלך דיי צבועה בעיני. לא חושבת שהיית עונה כך אם היה מדובר חלילה בבתך.
לא חושבת שראוי שאנשים יצפו בסרטון התערטלות של אישה חולת נפש. זה לא מוסרי.

זה לא עניינך אם גברים אוננו או לא .

אנחנו ניצפה בכל דבר שמוצא חן בעינינו . החל במונה ליזה בלובר ועד סירטי סנאף שבהם נרצחת האישה תוך כדי אונס . אם נרצה גם נקיים יחסי מין נקרופיליים . זה לא ענינך ואל תגידי לנו מה לעשות .

gabi

New member
את מגנה עליה כי היא אישה? כמה עלובה את?!?! שברת שיא

אחרי שהיא רימתה עשרות זוגות צעירים, ניצולי שואה ואנשים תמימים היא פשטה רגל ולא יכולה להחזיר גרוש לאף אחד. כדי שהיא תוכל להחזיר את החובות שלה, צריך למכור אותה לזנות (יש לה גוף יפה וציצים גדולים) ואחרי שיזיינו אותה אלפי אנשים אולי היא תוכל להחזיר לזוגות הצעירים את מה שלקחה מהם. דרך אגב היא האשימה את העובדות שלה שביצעו את ההונאה. למה הן לא מסכנות בענייך?

evglev1

Well-known member
מנהל
אתה כבר יודע שהיא אשמה שהיא רימתה?

טוב למה אני יכול לצפות מהאזרח הפשוט כשבארץ נהדרת הפכו אותה לנוכלת הגדולה ביותר במדינה, כשהפרשה הייתה עוד בחיתוליה כמו שאת משה קצב הפכו בארץ נהדרת לאנס סדרתי כמו בני סלע עוד לפני שהוגש כתב אישום. וכמובן את ביבי כבר הרשיעו בכל הפרשת עם פתיחת העונה האחרונה של ארץ נהדרת.

אבל אין לא לך ולא לי מספיק מידע כדי לפסול או לקבל את גרסתה של החשודה.

gabi

New member
השופט כבר אמר שהיא מכרה דירה אחת לכמה קונים בכמה הזדמנויות

יש למישהו ספק שהיא אשמה?

yemanim tipshim

New member
מנוצלת????? להזכירך הנוכלת עשקה לקוחות מחסכונות חייהם

ומכרה להם דירות שלא היו קיימות אפילו על הנייר.
אין לי שום אמפטיה כלפיה. רק כלפי ילדיה.
הזבלה מנסה ליצור כל טיפת צומי אפשרית סביב עצמה.
מי שמרגיש צורך להידלק מהמחזה , שיהיה לו לבריאות. מבחינתי היא פטתית ומנסה לעשות הכל על מנת לחזור לכותרות. לא קיבלתי ולא מעוניין ליצפות בהצגה. אבל היא בטח לא דוגמה למסכנות וניצול. .

סתוונית333

Well-known member
אל תהיה הישראלי המכוער והמצוי שמתעלם ממצבה הנפשי הרעוע

ומתייחס אל העלאת הסרטונים כאל מופע בידורי משעשע לצד תגובות מרושעות שמפרשנות את התנהגותה כמי שמתחזה ללא שפוייה כדי שיקלו בעונשה. היא עכשיו משלמת מספיק בשיימינג הנורא שהיא עושה לעצמה .
ואין קשר בין מצבה הנפשי המחייב טיפול ואשפוז לבין העבירות המיוחסות אליה ושעליהן היא תשלם כחוק.

איפה הפסיכיאטר שיאשפז אותה בכפייה?

.

yemanim tipshim

New member
אין פסיכיאטר שכזה. כנראה צריך להמתין עד שתצא לרחוב עירומה.

אז כנראה שהיא בכל זאת מבינה את ההשלכות וההבדל בין זה לבין מה שכן עשתה.
עכשיו אור קיבלה את שני השקלים שלה וכולם דנים בה. לא מבין מדוע צריך להכנס לשם בכלל.

evglev1

Well-known member
מנהל
אין דבר כזה שעוברים מאשפוז בבית משוגעים לכלא

אם האדם לא שפוי הוא לא כשיר לעמוד לדין ולא יכול לשאת באחריות על מעשיו. כך שאם יאשפזו אותה יהיה קשה מאוד להוכיח שכשהיא ביצעה את העבירות היא הייתה שפויה.

סתוונית333

Well-known member
אפשר לטעון שהיא לוקה עכשיו באי שפיות זמנית

בגלל הלחץ הרגשי שהיא נמצאת ושהתוצאה באה לידי ביטוי בכך שהיא צילמה את עצמה בעירום והעלתה את התמונות לרשת. אם רוצים אפשר לעצור אותה בגין התנהגות לא הולמת .
לדעתי היא תמיד הייתה פסיכית שחיה על פלנטה אחרת. אני לא הייתי שמה שקל אחד אצלה ולא בגלל שאני חכמה בדיעבד על גבם של אלה שנכוו ממנה.

evglev1

Well-known member
מנהל
טיעון שתואם לגירסתה

אם היא חיה על פלנטה אחרת אז היא באמת האמינה שהיא תקבל את הכסף מהאנשים שלטענתה רימו אותה ולא הייתה מודעת לתרמית שביצעה.

סתוונית333

Well-known member
אין קשר בין העבירות שלה ושעליהן היא צריכה להענש בכל חומרת

הדין לבין צילומי העירום שלה שהיא צילמה והפיצה ברשת. את הסרטונים האלה צריך לעצור לא בגללה ,אלא בגלל משפחתה.

MissStefani

New member
גם אני מקווה שהיא תקבל את העונש החמור ביותר בחוק על שעשתה

זה עדיין לא מצדיק להשתמש בסרטון הזה כדיי להשפיל אותה.
כולם מתענגים על הסרטונים האלה כאילו היו אוכל לעניים.
אין מחילה על מה שהיא עשתה, ומגיעה לה לשבת ולהירקב בכלא כל חייה, אבל עדיין, היא רק סימפטום של חברה חולה שמחפשת צהוב, ולהשפיל אדם.
אפילו אם היא הייתה רוצחת מתועבת, עזבו רגע אותה, התוכן עצמו, למה מעניין אנשים לראות סרטון של אשה שאנחנו לא מכירים אישית, אלא ציבורית, מאוננת במיטת בית חולים בעירום מלא? למה זה מעניין אנשים להעביר את הזוועה הזו מאדם לאדם? מה התועלת?
מעבר לכך, לאיזה גבר שעסק בנוכלות כספית בסדר גודל שלה עשו כזה לינץ׳? יותר מזה, לגנבים של מיליארדים (דנקנר ופישמן) עשו תספורות בחוב.
&nbsp

yemanim tipshim

New member
דנקנר ופישמן מנוולים גם כן

אך לפחות לא גזלו חסכונות חיים באופן ישיר כמוה.
על החטאים שלהם כלל הציבור משלם בריביות. לפחות הנזק היקפי.
אם תחליטי להתפשט בחוף פרישמן גם כן אנשים ינעצו בך מבט. זה מושך את העין.
להזכירך , אור היא זאת שצילמה ויזמה את ההפצה. למה, ליצור מודעות ופרסום לעצמה.
אין שום הבדל בינה לבין נשים מפורסמות בציבור הבוחרות להצתלם לפלייבוי. יוצר עניין .זאת לגמרי בחירה שלה.

MissStefani

New member
אי אפשר להגיד שזו בחירה שלה כשהיא במצב תודעתי מעורפל

היא בתחתית של התחתית, ולא מחוברת למציאות.
הסרטונים ההזויים שלה וגם הסרטון הפורנוגרפי הזה לא יוצרים לה פרסום או מודעות, זה רק פועל לרעתה ועכשיו אין סיכוי שהיא תקבל משמורת חזרה על הילדים.

yemanim tipshim

New member
ממתי את או סתוונית הפכתן מומחיות לפסיכיאטריה או פסיכולוגיה

היכולות לקבוע את מצבה הנפשי?
יש אנשי מקצוע לעניין הזה.
אז היא לא תקבל משמורת. אז מה. יש לילדים , עוד הורה , וגם סבים וסבתות.
היא עדיין בגיר המסוגל לקחת אחריות על מעשיו. יאללה נקסט. חזרה לשגרה זה הדבר הכי טוב שאנחנו יכולים לעשות עבורה.

למעלה