אשה לא בריאה מעלה סרטון פורנו של עצמה בפייסבוק. תשתפו?

MissStefani

New member
אשה לא בריאה מעלה סרטון פורנו של עצמה בפייסבוק. תשתפו?

אשה לא בריאה מעלה סרטון פורנו של עצמה בפייסבוק. תשתפו? הסיפור של ענבל אור. \\ אריאנה מלמד
https://www.haaretz.co.il/blogs/ariana/.premium-1.6266132

בעידן הניראות הטוטאלית, אין צופים תמימים. אלפי אנשים נחשפו אתמול לסרטון שהעלתה ענבל אור בפייסבוק. אם לא ראו את המופע החי והפורנוגרפי שלה שם, יכלו – בקליק אחד – לצפות בו כשהגיע אליהם דרך הווטסאפ. כן, הוא הגיע גם אלי, מצופה מודאג שמצוי ברשימת אנשי הקשר שלי שכתב, את מוכרחה לראות את זה, זה הסוף שלה. עניתי שאני לא מוכרחה וחסמתי אותו. אני לא יודעת אם המשיך לשתף בכל הכוח.

ראיתי את המופע הקודם שהעלתה ענבל אור לפייסבוק, והיה ברור שהיא איבדה את היכולת להבחין בין פרי דמיונה לבין מציאות, בין הצורך שלה בהגנה לבין עכבות חברתיות, וכמו רבים אחרים שצפו, קיוויתי שתהיה כאן התערבות של מומחי בריאות הנפש לפני שיהיה מאוחר מדי. 12 שעות של שידור חי, נהיגה מסוכנת, ליווי משטרתי, אשפוז קצר בבית החולים ברזילי – כל זה תחת הכותרת "רגע האמת שלי", וחלק ממסע ארוך ומתועד היטב של אור להצטייר כמי שלא פגעה באיש, אלא הפכה לקורבן של רדיפה ממסדית מאורגנת. ככל שניתן להבין משלל הדיווחים על עלילותיה שנחשפו בבית המשפט, היא טועה.

בערב, אחרי המוני הקלקות של המוני ישראלים על סרטון פורנוגרפי של אישה לא בריאה, משטרת ישראל מצאה לנכון להתערב ופירסמה אזהרה מפני הפצת הסרטון, כאילו מדובר בעבירה פלילית. ובכן, לא. יסודות העבירה מתקיימים רק אם האדם המופיע בסרטון לא הסכים לפרסומו והפצתו. ענבל אור רצתה בו. עובדה, היא צילמה ושיתפה. החוק אינו מתייחס למצב בו עצם הרצון, ההסכמה או היכולת להביעם פגומים מחמת מצב נפשי בעייתי.

מי שצופה ומי שמפיץ אינם עבריינים. אבל גם לא צופים תמימים, כמובן. בכל מופע שהוא סוג של וידוי, או תיעוד עצמי בעייתי, עצם מעשה הצפייה הוא הגדרה של גבולות ועכבות של הצופה: עכשיו, הוא צריך לומר לעצמו, אני צופה במופע פורנו של אישה חולה. מה זה אומר עלי? מה זה אומר על מה שאני חושב עליה, ועל עצמי?
אפשר, כמובן, גם לא לצפות. מתברר שאלפי אנשים פסלו את האפשרות הזאת, או שההצצה הקלה כל כך אל הגוף העירום, וההתעלמות הקלה כל כך מהנפש, הופכים את הפיתוי לכזה שקשה לעמוד בו. בסך הכל פיסת פורנו-ריאליטי שהכוכבת שלה היא אישה שנויה במחלוקת ויודעת היטב לנצל לטובתה כל פלטפורמה תקשורתית שעומדת לרשותה. לא עכשיו: עכשיו היא מנוצלת, בכל פעם שעוד ישראלי משתף ומשכנע את עצמו שזה ממש בסדר גמור.

ai21

New member
עוד שקר ברשימת השקרים הארוכה שהפיצו עליה

יתכן אשה לא בריאה שמפיצה סרטי פורנו של עצמה תתאבד. צריכים

לחקור ולבדוק. אולי לא מאוחר להציל אותה.

זו בדיוק התגובה הנכונה!בניגוד לדיעה המטורללת של סטפני

חייבים לנסות ולהציל את המסכנה , אמא לשלושה ילדים.
זה הדבר היחידי שחשוב כאן ונראה לי שהיא במצב מאוד קשה
ישתפו ברשת לא ישתפו ברשת זה מענין את הסבתא.
אני אישית לא הייתי נהנה ממישהי שאיבדה את שפיותה ומשתטית ובטח שלא מפיץ דבר כזה

Yam7M

New member

MissStefani

New member
מה הדעה המטורללת? שוב תגובה פבלובית? זו כתבה של אריאנה מלמד

אפילו לא טרחת לקרוא, רק להתנפל.
כמובן שלא ציפיתי מתגובה עניינית מזנאי שתומך בהתלהבות בזכותו לנצל ולצלק נשים לכל החיים רק בשביל הסיפוק שלו.
אנשים מכוערים מוצאים סקס אם הם ממש רוצים. אנשים כמוך שהם מכוערים בנשמה הולכים לזונות. מקווה שלפחות לצאצאים שלך ייגדל מצפון.
&nbsp

aaa123

Member
התגובה שלך אינה עניינית

אלוואתאן אולי טעה כשייחס לך את הדברים של אריאנה מלמד אבל את מגיבה לא לעניין שלא בטעות.
&nbsp
עד מתי תתקיפי שוב ושוב אישית את הכותב על דעות שהביע בעבר שלא רלבנטיות לנושא הדיון?
&nbsp
לגבי הטענה שלא ציפית לתגובה עניינית אז חלק מהדברים שלו הם עניינים ואת אפילו מסכימה איתם:
&nbsp
ציטוט:"אני אישית לא הייתי נהנה ממישהי שאיבדה את שפיותה ומשתטית ובטח שלא מפיץ דבר כזה"
&nbsp

MissStefani

New member
הוא הגיב לגופה של כותבת השרשור ולא לגוף השאלה, ולכן

נענה בתשובה דומה. כשהוא מגיב לי לעניין אני גם מגיבה לעניין.
לא מוכנה להטפות מוסר מצורכי זונות או תומכים בהם, שמעמיסים נשים מחוררות מהזרקת הרואין, עם פצעים ומוגלה בגוף ובאיבר המין, רק בשביל הסיפוק המסריח של הקטן שלהם.

מצטער אבל את והסטיות שלך הפכו לנושא השרשור

אם אישה עומדת על מעקה וצורחת שהיא רוצה להתאבד ואת במקום להזעיק משטרה מקללת את מי שמצלם את הגברת במצוקתה אז את לא נורמלית.
מה עוד שלאורך כל התקופה האחרונה הוכחת שוב ושוב
שאת פועלת בצורה לא רציונלית, מצדדת בדיעות שמאלניות קיצוניות ביותר שלעומתן גם דב חנין ייחשב למתון, ובעיקר מונעת משנאת גברים מטורפת
זוכרת את הסיפור המטומטם על הגבר האומלל שבאומללותו מוכן לשלם כסף לנרקומנית מכוסת פצעים ואת בטירופך האשמת את הגבר "הנצלן"??

aaa123

Member
לא מסכים שהיא מונעת משנאת גברים מטורפת

אין שום חובה קיומית לגבר לצרוך זנות,ואפשר לחיות גם בלי לקיים יחסי מין עם אישה.
די ברור שהצד המסכן בסיפור הוא הנרקומנית מכוסת הפצעים ולא הגבר.
&nbsp
בכל מקרה אפשר להתנגד למעשים של אדם בלי התקפות אישיות,והגישה לפיה מכנים את הגבר בסיפור מפלצת רק בגלל שאני מתנגד למעשה שלו פסולה.

קבל 2 סיפורים בקטנה על הגברת

א הגברת הביעה את מחאתה כנגד העוול שכביכול גורמים לענבל אור.
לו אני הייתי עושה זאת זה בהחלט היה סביר כי אני מאז ומעולם התרעתי כנגד הפגיעה בזכויות חשודים בעבירות טרם ההרשעה.
אבל הגברת הזו לאורך כל הדרך השתלחה באנשים שרק נחשדו בביצוע עבירות פחותות בהרבה מהעבירות שבהן נחשדה גברת אור.
הסיבה היחידה היא לטעמי שנאת גברים.
ב איך שלא תהפוך את זה , זה לא נכון.
אדם סביר שרואה נרקומן שמכוסה בפצעים עובר לצד השני של הרחוב.
מי שהגיע למצב שהוא מוכן לשלם לו כסף כדי להתחכך בו אז הוא האבא של המסכנים.
מי שרואה זאת בצורה שונה אז יש לו השקפה מעוותת ובמקרה של הגברת העיוות הזה נובע משנאת גברים.
ג ובכלל אתה יכול לערוך לגברת מבחן, תשאל אותה האם לדעתה רוב הנשים הכלואות נמצאות בכלא בגלל גברים שהפילו אותן, תשאל אותה האם יש צורך בקביעת רף עונשים שונה לגברים או נשים , האם יש להעדיף נשים בקבלה לעבודה וכיו"ב.
אפשר שאדם ישיס בחיוב על שאלה אחת אבל כשזה שיטתי זה כבר מצביע על בעייה קשה מאוד.
קוראים לזה שנאת גברים.
ודבר נוסף.
ג אני לא מבין למה אתה נכנס לפינה של "חיים או מוות".
השאלה היא האם הפללת לקוחות הזנות היא מעשה חכם וצודק או לא.
האם זה יפחית את כמות הזונות המסכנות?
אני יכול לומר לך בתור אחד עם השכלה כלכלית שזה יפחית את ההיצע ל אלו שיש להם אלטרנטיבה כלומר הזונות חסרות האלטרנטיבה יישארו .

aaa123

Member
לגבי ב הנרקומנית לדעתי יותר מסכנה ממי שמוכן לשלם כסף

כדי להתחכך בה.
&nbsp
יש אנשים רבים שיעדיפו לא להתחכך באף אחד ולא לשלם כסף כדי להתחכך בנרקומנית.
&nbsp
אני משער שעצם הנכונות לשלם כסף כדי להתחכך בנרקומנית מעידה ברוב המקרים על זה שהמטרה היא לא רק להתחכך אלא להתעלל,ולא לקיים יחסי מין באופן שגבר נורמלי מקיים יחסים עם אישה נורמלית.
&nbsp
לגבי הפללת לקוחות הזנות אז מה שאתה אומר נכון בהנחה של אכיפה חלקית של החוק.
&nbsp
זאת עובדה שזונות לא יכולות להתפרנס מזנות בלי לקוחות,ובהנחה שתהיה אכיפה מספקת לא תהיה לנרקומניות אפשרות להתפרנס מזנות.
&nbsp
לדעתי במצב כזה או שיעסקו בפשע כגון שוד וגניבה ,ויעצרו על ידי המשטרה או שיפנו לעזרה לגמילה מסמים או שאולי יעברו לעיסוק אחר דומה לזנות שאינו זנות במובן שאין עסקה מפורשת של כסף תמורת מין(למשל לפגוש גברים תמורת תשלום בלי הבטחה למין תמורת התשלום כאשר בפועל ברוב המקרים יהיה מין כי אם לא יהיה אז בהמשך גברים לא ירצו לפגוש אותה תמורת תשלום).
&nbsp
העיסוק הדומה לדעתי טוב יותר לנשים מזנות כי בניגוד לזנות ,הגבר יודע שהאישה לא חייבת לקיים איתו יחסי מין תמורת התשלום, כך שהגבר ידע שגם אחרי ששילם כסף כדאי לו להתחשב ברצונות האישה במין,ולא להתייחס אליה כחפץ חסר זכויות כמו שלדעתי קורה לפעמים בצריכת זנות שאחרי שהגבר שילם הוא לא מסתפק ביחסי מין כמו עם אישה נורמלית אלא מתעלל ומשפיל את הזונה.

אני לא מבין באיזה עולם אתה חי

א נראה לי שהסיבה שגבר יסכים לשלם לנרקומנית תמורת שירותי מין היא שאין לו את הסכום הדרוש לשלם לזונה אחרת.
ככל שאני מנסה לדמייין אינני מצליח לראות איך נכה קשה יום שלא מסוגל לקיים מערכת יחסים נורמלית ואין לו מספיק כסף עד שהוא פונה לזונה נרקומנית ומשלם לה הוא הצד המנצל
ב מצד אחד אתה משוכנע שהמשטרה תאכוף את החוק אכיפה מלאה והבעייה תעלם, אבל רגע, איך המשטרה לא אוכפת את החוק ועוצרת את סוחרי הסמים שמוכרים לנרקומנית?
ואיך אתה מעלה בדעתך שהנרקומנית תעבור לגניבות?
עד כמה שאני יודע גם זה לא חוקי...,
ג בשורה התחתונה התחזית שלך היא יותר משאלת לב.
להערכתי גם אתה בסתר ליבך די מודע לזה.
ישנם נתונים קשים ביותר ממדינות אשר ניסו את השיטה הזו, הנתונים מצביעים על כך שהזונות עובדות בתנאים קשים הרבה יותר , שארגוני פשע חדרו לתחום והחמור ביותר
בירת האונס העולמי היא שבדיה המדינה אשר החלה בפיילוט המאוד לא מוצלח הזה

aaa123

Member
קודם כל הצד המסכן הוא בעיני קודם כל הנרקומנית ואני הייתי

מעדיף להיות נכה קשה יום ולא נרקומן או נרקומנית שמכורה לסמים.
&nbsp
דבר שני:אני בספק כמה צרכני זנות משלמים לנרקומנית עבור יחסי מין נורמלים דומים ליחסים שמקיימים עם אישה ,ולא עבור זה שיתעללו בה.
&nbsp
אני מסכים שהתגובה הטבעית של אדם סביר היא לעבור לצד השני של הרחוב כשרואים נרקומן מכוסה פצעים,ואדם סביר לדעתי יעדיף לא לקיים יחסי מין בכלל על פני האופציה של קיום יחסי מין עם נרקומנית מכוסה פצעים.
&nbsp
השאלה המעניינת היא מה החלק של לקוחות הזנות של הנרקומניות שמטרתם היא באמת יחסי מין נורמלים בלי התעללות שדומים ליחסים בין גבר לאשתו ,ומה החלק של לקוחות הזנות שמטרתם היא התעללות בזונה ,והם דורשים דרישות שלא סביר שבת זוג רגילה שמקיימת יחסי מין תסכים להן. בגלל שאני חושב שאדם סביר יעדיף להתרחק מהן אני מנחש שכבר היום רוב הלקוחות שלהן הם כאלו שרוצים להתעלל בהן.

גלגולי העיניים לא יעזרו הבאת את הכתבה כי הזדהית איתה

ואני מאמין שגם כעת את חושבת באותה צורה ורק מטעמים טקטים החלטת להסוות זאת.
באיזו שהיא נקודה הבנת שאם את הופכת את נושא השיתוף לנושא הראשי אז את הופכת למפלצת שונאת גברים שזה כל מה שמעניין אותה ומצידה שהגברת האובדנית תלך לעזאזאל.
זה לא שאת לא מפלצת, רק שמטעמים טקטים את קצת נזהרת יותר לפני שאת פותחת את הפה.
אבל כמו שאני מכיר אותך לא להרבה זמן

קצה

New member
היא נוכלת וכנראה זו שיטה להציג בבית המשפט טענות על אי שפיות

לא לרחם על הכלבה

aaa123

Member
אני לא צפיתי אבל אני לא רואה משהו פסול בצפיה בניגוד להפצה

לא רואה איך עצם הצפיה גורמת נזק למישהו.
הפצה אני מבין שיכולה לגרום נזק לילדים שלה כי ילדים הם אכזרים ויכולים להתנכל למישהי בגלל תמונות פורנו שראו אבל אדם שצופה בסרטון ולא מעביר אותו לא רואה איך הוא גורם נזק.
&nbsp
אם אדם צופה במופע פורנו של אישה חולה זה לא אומר עליו אישית דבר לדעתי.
יכולות להיות סיבות שונות לצפיה,ויכולות להיות מחשבות שונות לצופה.
&nbsp
טבעי לדעתי שמי שאכפת לו ממצבה של ענבל אור ירצה לראות את מה שהיא עצמה משתפת גם אם הוא נגד השיתוף,ואילו אדם קרוב אלי היה(היתה) משתפ(ת) אינפורמציה כאשר אני מתנגד להפצה הייתי מעדיף לדעת בדיוק במה דברים אמורים ולא לטמון את הראש בחול.

MissStefani

New member
ובכל זאת, מדובר באמא ל-4 ילדים, שנמצאת במצב נפשי לא סטנדרטי

מה שהולך בפייסבוק שלה מעיד על כך שהיא תחת השפעת סמים/תרופות ובמצב נפשי ותודעתי לא סטנדרטי. המעשה הראוי זה למחוק את זה.
לא היית אומר שאתה פוסל צפייה בניגוד להפצה אם זו הייתה מישהי או מישהו שקרוב לליבך, או חס וחלילה אפילו אתה.

למעלה