מעניין אם איש הימין הלא אמין גונן שגב

מעניין אם איש הימין הלא אמין גונן שגב קיבל מהאיראנים כיסוי ביטוחי לסיכון מקצועי?

הפרסים האלה....

marabo

Well-known member
הוא היה ימני עד ששיחדתם אותו בשביל פשע אוסלו שלכם וכעת גש למסגד לבדוק את מצב הרמקולים ללילה

ayb1

Well-known member
האיש היה ימין ונשאר ימין.הוא כמו החרדים עבור בצע כסף
ישנה הצבעתו בהתאם לדרישת המשלם.
זה עדיין לא משנה את דעותיו הפולטיות הימניות ושייכותו למחנה הימין.

קצה

New member
מעניינים אותך דברים שוליים על סף רכילות
קלפטע ערבי

אלי.

New member
אומרים שמימנו לו ביטוח חובה למיצובישי (שבעצם היתה טויוטה)
ומחשבון של קאסיו מתוצרת יפנית משובחה, שבו יוכל לחשב אם שר לכל שלושה ח"כים בקואליציית 1995 מהווה שוחד פוליטי גדול יותר משלושה שרים ל-8 ח"כים בקואליציה הנוכחית.

הוא תמך באוסלו תמורת טובת הנאה שנתן לו רבין
אלו העובדות היבשות.
כל השאר רכילות

אלי.

New member
אז לפי העובדות היבשות, או שכל הסכם קואליציוני הוא טובות הנאה
או שכל הסכם קואליציוני הוא קביל. כל אחד יכול להחליט מה שירצה, אבל לגבי כולם - כי סיעת שלושת המנדטים לא קיבלה שום דבר מעבר למה שקיבלו ומקבלות כל הסיעות, ואף קיבלה פחות מסיעת 'הבית היהודי' כיום.
&nbsp
ועוד לעניין העובדות היבשות: מי שתמך באוסלו היתה הקואליציה של רבין, וסיעת 'יעוד' (נדמה לי שכך קראו להם) נכנסה לקואליציה בתחילת השנה, כאשר ההסכם נחתם בסופה.

marabo

Well-known member
זה גילגול עיינים הסכם קואליציוני הוא לא רק טובות הנאה אלא גם סוג של מו"מ אידיאולוגי או לפחות למראית עין של מו"מ כזה.
כאן לא היה שום מו"מ כזה, פשוט שני חברי כנסת מהמפלגה אולי הכי ימנית מקבלים טובות הנאה ומבצעים פליק פלאק לאחור והופכים לשמאלנים ב 180 מעלות הפוך לגמרי מהאידיאולוגיה עליה נבחרו.

אלי.

New member
מו"מ, מטבעו, הוא משא ומתן, והפוליטיקה היא צינית.
אפשר להגיד שהאידאולוגיה של ממשלת בגין שמסרה את כל סיני, או האידאולוגיה של ממשלת שרון שמסרה את רצועת עזה הן "ימניות" ו"לאומיות" יותר מהאידאולוגיה של ממשלת רבין שלא מסרה מטר ולא הורידה מתנחל אחד מביתו.
&nbsp
המילים הן חופשיות, אבל המציאות קצת יותר מורכבת.

זה לא היה סתם מו"מ קואליצוני
של הרכבת הממשלה
לרבין לא היה רוב להעביר את הסכם אוסלו ב' אז הוא מינה שני אנשים מפוקפקים שערקו ממפלגת האם שלהם לשר וסגן שר וכך השיג את הרוב. אם רבין לא היה ממנה אותם הם לא היו מצבעים בעד אוסלו ב .

tgranot

New member
אם רבין היה מסלק לדרעי את התיק, ש"ס היו מצביעים לאוסלו ב
ולא היה צורך בשגב. גם אם לסבתא היו גלגלים , היא הייתה סבתאבוס.

קצה

New member
אבל מצביעי ש"ס ברוב מוחץ נגד אוסלו
בכל מקרה רבין שיחק עם הדמוקרטיה בדרכים לא הגונות
דרעי גם הצטרף לממשלת רבין רק בגלל שממילא היה לו בלוק חוסם

לא אם רבין באמת ניסה לסגור את לדרעי
ואת התיק ונכשל הגולש גבי העלה פה קישור לספר של מוטי גילת יצאת חומוס

אלי.

New member
זה היה מו"מ קואליציוני לכל דבר, רק באמצע הקדנציה.
עובדתית, הסיעה הקטנה הזו לא קיבלה שום דבר חריג ממרכיב הקואליציה - אבל זה כמובן לא סותר את העובדה שמקבל תיק שר האנרגיה היה אופורטוניסט שקיבל אותו בכדי לייצר לעצמו משרה וכיבודים.

אלי.

New member
אני יכול, אבל גונן שגב האיש מעניין אותי
בדיוק כמו שאביגדור קהלני ועמנואל זיסמן כאנשים מעניינים אותי.

למעלה