הקשר בין מני נפתלי לקרן שתומכת במאות אלפים דולרים ב-
BDS

צדוק 30

New member
הקשר בין מני נפתלי לקרן שתומכת במאות אלפים דולרים ב-
BDS

אראל סג"ל חושף: הקשר בין מני נפתלי לקרן שתומכת במאות אלפים דולרים ב-BDS
האם שורטט לראשונה קשר בין ה־BDS לבין הפעיל החברתי מני נפתלי, שמפגין נגד השלטון בישראל? איתמר פליישמן, עורך תוכניתו של אראל סג"ל ב-103FM, הביא היום (שני) מידע חדש שממנו עולה כי קיים קשר שכזה, וייתכן גם כי מעורבים בו כספים. לפי הדיווח, המקור הכספי הוא קרן הענק 'טיידס', שנתמכה בסכומי עתק על ידי המיליארדר ג'ורג' סורוס, שתומך בארגוני שמאל ומבקר בתכיפות את הממשלה ומדיניותה. 'טיידס' מוגדרת בחלק ממדינות העולם כקרן שנויה במחלוקת, והיא העבירה מאות אלפי דולרים לארגוני BDS.

בשנה האחרונה הקימה הקרן מעין שלוחה בישראל, במימונה, תחת השם 'הברית הישראלית'. על פי המידע שהגיע למערכת התוכנית, מתקיים שיתוף פעולה בין 'הברית הישראלית' לנפתלי. "התמונה של נפתלי מופיעה באתר 'הברית הישראלית'", אמר פליישמן, "ובעמוד הפייסבוק של הארגון אף נכתב: 'אנחנו ומני אומרים לכם: זה הזמן לצאת לרחובות ולאקטיביזם כדי לנקות את השחיתות השלטונית'".
נשאלת שאלה האיש לא עובד ממה הוא חי ?
[URL]http://www.maariv.co.il/news/politics/Article-639038[/URL]

לאIנרד

New member
במקרה אני יודע ממה הוא חי

הוא עובד קשה למחייתו אבל נראה לי שתביעת לשון הרע תכניס לו סכום יפה.
&nbsp

סוהי

New member
עובד קשה?.....ממש הגדרה ברורה לשאלה ״ממה הוא חי״.

בעיני הבחור הזה הוא שרלטן ואופורטוניסט ועושה צרות מטבעו.מצידי הוא יכל להיות מנהל בכיר וחשוב בכל אירגון החרמה אנטי ישראלי כי זה מה שמתאים.ובעיניין הגורל המחכה לו,הרי כבר אמר הזמיר:״הכל זה מלמעלה״.

לאIנרד

New member
הוא סוג של הנדימן

משפץ כל מיני דברים בבתים, מתעסק בשרברבות, התקנה של ארונות ומטבחים.
הקיצר, רק ממעגל החברים שמקיף אותו, יש לו שפע של פרנסה.
שלחתי לו בווטסאפ כרגע את הכתבה והוא צחק ואמר שהעניין כבר בטיפול משפטי.

אתה באמת מצפה מאיתנו להאמין

שבטלן הלא יוצלח הזה יכול לארגן מחאה חברתית ? הרי האיש הזה לא היה מסוגל לנהל את בית ראש הממשלה בלי להתבכיין .
"עובד קשה למחייתו" הצחקת אותי

jackie111

Well-known member
תביא עוד ציטוט

על הקרן הזאת הקרן שאתם מלכלכים עליה.
מה האידאולוגיה שלה?
למי הן תורמים?
מי עומד בראשה?

אל תביא את הסיפורים מהלינק שהבאת
כי הם מעוותים.

למעלה