ההתנהגות החלאתית של החרדים החשוכים

katomish

New member
אם התחרות הייתה - מי מדבר יותר שטויות

אני מכריז עליך כמנצח
&nbsp

jackie111

Well-known member
אני מאד מקווה

שאתה לא מאמין לשקרים שאתה מפיץ.

הרי החרדים כקבוצה ומפלגותיהם מעודדים
את בניהם לא להתגייס.

סטילהוק

New member
הבן אדם סותר את עצמו כל שני וחמישי

אני כבר הפסקתי להתייחס לשטויות שמוציא מפיו כל פעם פיצול אחר שלו.

סוהי

New member
אתה סוטה מהנושא

והנושא הוא הזילזול בזכר קורבנות השואה וחללי צה״ ל ונרצחי פעולות האיבה האזרחים.

סוהי

New member
אני מסכים איתך על הצורך להימנע מהכללה

והייתי מצפה מחרדים או אנטי ציונים להישאר בבתיהם בזמן הצפירה הן ביום השואה והן ביום הזיכרון לחללי צה״ל ושם שיעשו כרצונם ויסתדר לבדם עם מצפונם בהנחה שהוא קיים.

טקס כומתה אוג' 13 - לוחמים חרדים נצח יהודה

טקס כומתה של חיילי נצח יהודה פלוגות ארז והעוז - אוגוסט 13 - נצח יהודה לפרטים והצטרפות לנצח יהודה: 03-60-90-708.

סטילהוק

New member
החיילים האלה לידיעתך נחשבים לכופרים ועוכרים בקהילותיהם

לפני שהם חוזרים לבתיהם הם מסירים את המדים, כי חייל שנכנס עם מדים למחוז חרדי נזרקים עליו אבנים. וגם כך הם רק עלה תאנה מתוך מיליון חרדים שרק הולכים ומתרבים. חוק הגיוס שהחרדים מתכוונים להעביר בממשלה ובכנסת בקולות הערבים בתמורה להימנעות מהצבעה בחוק המואזין יבטיח שלא יהיו עוד חיילים חרדים בצה"ל. והם אף מאיימים שהם יפילו את הממשלה של אדונך נתניהו אם החוק הזה לא יעבור בקיץ.

האמת
הכי קל במציאות הדורית הנוכחית של חוסר סבלנות ואפס סולידריות מתגברת להכליל אולי במודע עם ניחוח סטריאוטיפי נגד החרדים או כל קבוצה אחרת ולפטור את הצורך מלהטיל אחריות על המדינה או יותר מדוייק ממשלת הימין האנטישמי שדרכה היא דרך ההסתה, השיסוי, המרמה ותרבות השקר, הכיבוש והאטימות לחוליי החברה.
&nbsp
הממשלה הזו מטפחת בחרדים כמכלול את התחושה שלהם מותר הכל והם יקבלו הכל, וזה מתחדד עם הפדגוגיה החרדית המקבלת רוח גבית וכלכלית לפיה אסור לכבד אף יהודי שאינו חרדי וכל מי שאינו יהודי הוא עבד נחות שאפשר להשמיש אותו כשואב מים וחוטב עצים בשירות המגזר....

מצד שני, הממשלה האנטישמית הזו עושה כל מה שאפשר כדי להדיר את ערביי הארץ ובאותה נשימה היא מצפה שנהיה נפש יהודי הומיה....

MP3217

New member
כיורד מסריח אין לך זכות ציוץ בנושא

אתה גם אוטו אנטישמי - שזה הרבה יותר גרוע
טול קורה יא זבל

תדרוש מהשכנים שלך בחו"ל שיציינו את יום השואה.

בינתיים תסתפק עם ציון של היום כמו שזה נעשה בישראל.

עוד הודעה אנטישמית שקרית

ולחשוב שהנרי מתחזה לדוקטור לפיזיקה.
כמה טיפש צריך להיות כדי לפרסם כאלו שקרים שקופים ואינפנטילים??
אם 90 אחוז מהחרדים לא עומדים בשואה איך זה שמעולם לא צילמו רחוב בני ברקי /ירושלמי כשחרדים מתהלכים בו??
למה תמיד כל הכתבים נוסעים לאותה כיכר בירושלים שם "מתקהלים" קומץ נטורי קרתא שעושים את ההצגה השנתית לצבא העיתונאים?

סטילהוק

New member
עכשיו שיש ערוץ 20 בוא נראה תמונות מבני ברק ביום העצמאות

ואגב, למה הביביתון של אדונך נתניהו לא הביא תמונות עם דגלי ישראל תלויים על המרפסות וחגיגות יום העצמאות שלטענתך מתקיימות בבני ברק? מה, גם הוא עיתון 0מולני? ומה לגבי בית שמש המתחרדת והנשים עם האוהלים על ראשיהן ברחובות?

למעלה