שאלה '' לשמאל הנאור'' מדוע אתם לא מפגנים נגד רקטות מעזה

צדוק 30

New member
שאלה '' לשמאל הנאור'' מדוע אתם לא מפגנים נגד רקטות מעזה

הסיפר הוא כך ירי ירקטות מעזה כבר מעל לשבועים צה''ל מגיב באיפוק הרי בסוף צה''ל יצטרך להגיב בחוזקה באף מדינה בעולם לא היו מקבלים ירי רקטות ואז כאשר צה''ל יצא למבצע צבאי יוצאות מהמחליות בתל אביב להקת השמאל הנאור בצעקות צה''ל מבצע טבח בעזה די למלחמה מדוע עכשיו אתם לא יוצאים בהפגנות בקריאה די לירי הרקטות מעזה על זה נאמר צבעיות ה''שמאל הנאור'' כאן מתגלה הפרצוץ האמתי שלך גייס חמישי אחרת אין הסבר אחר בתמונה נשות השמאל '' הנאור'' מביעות'' סולדריות עם תושבי עוטף עזה'' [URL]https://www.youtube.com/watch?v=PV8osLZ5PXw[/URL] בסרטון הגייס החמישי בפעולה בעת מלחמה

הפרבולה

New member
אולי בגלל שאפילו הממשלה "הימנית" שלנו תומכת באויב

על יד הזרמת מאות משאיות של אספקה יום יום לאויב בעזה.

צדוק 30

New member
לפרבולה אם הממשלה '' הימנית''לא תזרים אספקה השמאל יצעק רעב

פרבולה אם הממשלה '' הימנית''לא תזרים אספקה השמאל יצעק רעב בעזה סכנה של מוות

הפרבולה

New member
זה לא רק בגלל זה, אלה ביבי עצמו הוא שמאל- מרכז כזה

הוא רק יודע לדבר "ימנית" , תכלס אין הבדל משמעותי בינו לבין ציפי לבני.

ayb1

Well-known member
כי הפגנה נועדה להפעיל לחץ על מישהו שבכוחו לשנות ולתקן,

מישהו שלחץ ציבורי של אזרחי ישראל ישפיע עליו .

כעת יסביר לי נכבדי נגד מי בדיוק אתה חושב שצריך להפגין במקרה שהעלת?
כי הרקטות לא מושפעות מהפגנות ולא איכפת להן.כך גם החמאס.
נגד ממשלת ישראל?

ayb1

Well-known member
צדוק קיבלת תגובה למרות שאני לא שמאל, ונאור רק כשבא לי..

צדוק 30

New member
תגובה לayb1 אם כך מדוע אתם מפגנים למען תושבי עזה

אתם הרי הנאורים אנשי המוסר הנעלים יוצאים בעת מלחמה כאשר מעזה יורים רקטות ואתם צועקים צה''ל מבצע טבח בעזה די למלחמה מלחמה שנכפתה עלינו בעקבות ירי רצוף של רקטות לעבר כול מדינת ישראל בעת צוק איתן החמאס נגד מדינת ישראל ואתם בעד תושבי עזה? אם אתם בעד השלום אתם צרכים להפגין מול עזה בדרישה להפסקת הירי הדרישה תפנו כלי תושבי עזה שיצאתם להגן עלהם בעת מלחמה הרי עם ישראל לא טיפש והוא יזכור לכם את אותם הפגנות תמיכה ב'' תושבי עזה'' כאשר אתם מקראים את שמות ההורוגים תושבי עזה ופוגעים בהימנון התקווה אני אומר כך אתם [ אולי לא אתה] חבורה של צבועים יש לכם אולי מוסר וכבוד כליפי הערבי / הסודני /אבל כלפי יהודים אין לכם אתם גזענים מהסוג הגרוע בגלל הצבעיות שלכם המתחסדת תשכחו לחזור לשלטון

[URL]https://www.youtube.com/watch?v=PV8osLZ5PXw[/URL]

ayb1

Well-known member
אתם זה החרדים בירושליים אני מבין.כי אני,לא מפגין בעד/נגד

עזה מול ממשלת שקרניהו.
זה מיותר, ממשלת שקרניהו האימפוטנטית לא תעשה כלום עם עזה.

הגיע הזמן לחסום כבישים בהפגנות בקריאה "ליישר" את עזה

בעולם רואים רק את הזעם של הערבו איסלאמים תוך קריאות "מוות לישראל" ו"מוות לאמריקה", מה שמראה אותה כ"נחושים" ומכאן שאולי גם "צודקים"...

אולי הגיע הזמן למהלך נגד?

למעלה