קרוב משפחה של דגנרל איזנפוץ מעורב בפרשת ההונאה הגדולה בצה"ל

נו, סמאלנים מסריחים, אתם הרי 'לוחמים בשחיתות'

אז יאללה, קדימה 'להפגין' עם הליצן המושחת אלדד יניב מול ביתו של דגנרלכם איזנפוץ.

סטילהוק

New member
כל מעורבי נתניהו כולל הוא עצמו מעורבים בפרשת הצוללות

ובה מדובר בשחיתות של מיליארדים, לא מיליונים ואפילו לא מאות מיליונים, מיליארדים.אבל כבר הבנו שאתה ואובייקטיביות זה שמיים וארץ, לעולם לא נפגשים.

אתה מפנה אצבע מאשימה לרמטכ"ל בגלל שכמה ממקורביו מעורבים בפרשה, אך לא ראיתי אותך מעולם מפנה אצבע מאשימה לנתניהו שכל המעורבים בפרשה הם מקורביו, ואף יותר מזה, פיטר שר ביטחון ממפלגתו שלא הסכים לקחת חלק בפרשה המושחתת הזאת ומינה במקומו חותמת גומי עלובה שיסכים לקחת חלק בכל פרשת שחיתות ויצביע לכל מה שנתניהו יגיד לו להצביע, בדיוק כמו שהיה עם מתווה הגז המושחת. שלא לדבר על כך שאתה קונה בעיניים עצומות את הטענה של השקרן הסדרתי הכי גדול במדינה שלא ידע בכלל ממה שקורה מסביבו ולא היה מעורב בזה, בזמן שהכל מצביע בדיוק על ההיפך הגמור.

אז לפני שאתה מפנה אצבע מאשימה בחוסר אובייקטיביות משוועת, כדאי שתפנה אצבע מאשימה לנתניהו שאה מעדיף להתעלם לגמרי משחיתותו ופגיעתו בביטחון המדינה.

סטילהוק

New member
ואגב כל מה שקורה בצה"ל קורה במשמרת של נתניהו 2012-2017

ובעיקר בהשראתו. נתניהו נותן דוגמא לשחיתות והפך אותה כבר לנורמה בכל מקום במדינה הזאת. כך שלא מפליא אותי כלל שיש כל כך הרבה פרשות שחיתות ומושחתים בתקופת כהונתו.

אתה לא רק סמאלן מטומטם, אלא גם סומא בארובה

ביבי הקיף את עצמו במושחתים, כמו 'השיכור הקדוש' בזמנו
גלובליסט
<< ההודעה הנוכחית
12/12/2017 | 09:28
1
בנוסף אולי יעניין אותך
Flix וידאו - עצמאות סקוטלנד דרך עיניו של ווילי השרת ממשפחת סימפסונס
שסרחון השחיתות של שלטונו נדף למרחקים, החל משיחוד חברי כנסת ועד לעסקות נשק פליליות במזרח הרחוק.

עדיין לא ידוע איך ייגמר עם ביבי, אבל המושחתים שסביבו נופלים אחד אחד.

נכון שבהמות הסמאל חוגגות, אבל הסמאלנים אינם המקור והגורם לשחיתות של הליכוד, שמקריב את גורלו של עם ישראל לטובת תאוות הבצע של עסקניו, יועציו, עורכי דינו וכד' בכל הרמות. הליכוד הביא את זה על עצמו.

זאת האמת העצובה.

http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/54/182762580/אקטואליה/אקטואליה

תתנצל מייד, טינופת.

סטילהוק

New member
סמאלן מטומטם עשה אותך טרול מקלדת עלוב בתשלום

לא נמאס לך כבר לעלות את רבין מהקבר בכל פעם שמדובר באדונך המושחת נתניהו? אם כולם גנבים, אז גם אני גנב, יופי, אחלה קייס יש לך, תמשיך לחשוב כך ונראה כמה רחוק תגיע עם הגישה המפגרת הזאת.

תודה שאתה מספר לנו מי ומה אתה

אם לפחות היית שותק...
&nbsp
לכבוד החנוכה השתא אני מאחל לך שכל חייך תרוויח את מה שאני 'מקבל' תמורת התעסקות עם אשפה סמאלנית כמוך - ורק את זה.

סטילהוק

New member
מאחל לך טרול מקלדת עלוב שאת כל הכספים המושחתים שקיבלת

תוציא רק על רופאים ותרופות מאריכות חיים.
מי שבוגד במדינה שלו ואזרחיה תמורת בצע כסף לא מגיע לו לחיות חיים בריאים.

איך הוציאו? קצינים נותנים שם משתמש וסיסמה לקרובי משפחה?

אני לא נותן פרטים אלה לאף אחד מהמשפחה.

העמק

New member
של נעליך מעל רגליך כשאתה מדבר כל הרמטכל

זבל מסריח וחסר בושה שכמותך

למעלה