נתניהו על טורו של נדב העצני שפורסם במעריב: "'ימני המחמד'

סתוונית333

Well-known member
נתניהו על טורו של נדב העצני שפורסם במעריב: "'ימני המחמד'

של אולפני הטלוויזיה"

בליכוד התייחסו למאמר ומסרו כי "העיתונאי ממשיך להתחנף לשמאל רק כדי לקושש זמן מסך ולזכות בתשומת לב ציבורית. הוא ימשיך לשמש כשוטה הכפר"
אריק בנדר
/ 22/11/2017

בליכוד התייחסו לטור של נדב העצני שפורסם הבוקר (רביעי) במעריב ומסרו כי: "נדב העצני, 'ימני המחמד' של אולפני הטלוויזיה, ממשיך להתחנף לשמאל רק כדי לקושש זמן מסך ולזכות בתשומת לב ציבורית - ומה הדרך הקלה יותר מאשר לתקוף את ראש הממשלה נתניהו. העצני לא מייצג את המחנה הלאומי ודבריו עומדים בסתירה מוחלטת לתמיכה העצומה לה זוכה ראש הממשלה בקרב הציבור בכלל ובקרב הציבור הימני בפרט".

"יש מי שמסרבים ללמוד מטעויות העבר ומסייעים לשמאל בניסיונו להפיל את שלטון הימין ולהביא לוויתורים ונסיגות. ראש הממשלה נתניהו ימשיך לשמור על ההתיישבות ועל האינטרסים הביטחוניים והלאומיים של מדינת ישראל. העצני - הוא ימשיך לשמש כשוטה הכפר".

כזכור, מוקדם יותר היום, עיתונאי מעריב התייחס ב-103FM לטור שפרסם הבוקר (רביעי) במעריב בו קרא לראש הממשלה להתפטר מתפקידו: "אני אכן סבור שהסיטואציה שנתניהו הביא את עצמו ואת המחנה הלאומי אליה היא סיטואציה מאד מסוכנת שצריך ואפשר לפתור אותה באמצעות חילופי הנהגה במפלגה. אין צורך להפיל את הממשלה והקואליציה, אני טוען שכל אחד ממועמדי ההנהגה לליכוד טוב יותר עבור הליכוד, עבור הקואליציה ועבור המדינה".

לדבריו, "אם אנחנו בוחנים את הדברים, נתניהו לא מכחיש את מעשיו בפרשת 1,000 ומדובר על דפוס שמבחינה ציבורית לא מתקבל, גם אם אחרים עשו זאת לפניו".

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לומר על העצני שהוא מתחנף לשמאל

זאת בדיחה.
העצני נגד נתניהו כי נתניהו מוביל אג'נדה שמאלנית מחרבון אוסלו של הקמת מדינה פלשתינית בשטחים.
האם ה חחחחחחחחחחחחח שלך מגיע מהמקום בו גם אני צוחק על הליכוד ועל התירוצים העלובים שלהם?

סתוונית333

Well-known member
מסכימה איתך שדבריו של ביביהו על העצני

שמתחנף לשמאל וכו' הם הזויים
ועל זה צחקתי .
על ביבי היום אי אפשר להגיד שהוא מזוהה עם ימין או שמאל או שמחזיק באידיאולוגיה כלשהי , כי הוא עסוק בהישרדותו שנובעת מתאוות השלטון בלבד.

evglev1

Well-known member
מנהל
גם כשלבנט יש ביקורת, הליכוד מגיב שהוא שמאל

כך הם מגינים על העובדה שביבי לא ימני אמיתי. והם תופסים שלל רב על מי שימינה מביבי שמקבל מחמאות בידיעות אחרונות או מוזמן לערוצי 12, 13, 14 בתור פרשן. מסיום הבחירות ביבי עובד על לקיחת קולות מבנט, ליברמן, ישי ופייגלין ולכן מתחפש למי שיותר ימני מהם.

אבנר ג2

New member
ומה רצית שנתניהו יגיד?....

שהעצני אכן צודק, שהוא נתניהו אכן מושחת ושעליו להתפטר?...
אל תגזימי....

סתוונית333

Well-known member
אתה יודע בדיוק מה אני רוצה ,

שיגררו את מושחתיהו בשערותיו הסגולות היישר למעשיהו
תוך כדי שהוא צועק "לא היה כלום , אין כלום ולא יהיה כלום."

בסופו של תהליך את תראי שצדקתי.

נתניהו אינו מושחת. הוא נהנתן .
הם לא יצליחו למצוא קשר בין המתנות לבין שוחד.
שאר הפרשות אין בהם כלום.

סתוונית333

Well-known member
המתנות באלפי דולרים עברו מזמן את הגבול של נהנתנות

ונחשבות לשחיתות .
הכל תלוי בהחלטת היועץ המשפטי לממשלה כי הוא זה שמחליט לגבי הגשת כתב אישום .
נקווה שהוא לא יחקה את ווינשטיין .....

אני אומר לך מה הבעיה של חוקרי המשטרה והפרקליטות

כדי להביא את נתניהו לדוכן הנאשמים עליהם למצוא קשר בין המתנות שקיבל לבין מתן טובות הנאה לנותן המתנות.
נכון לעכשיו הם לא הצליחו למצוא קשר .

אבנר ג2

New member
הבעיה ש"היועץ המשפטי" הנ"ל שימש קודם להתמנותו פקיד של נתניהו

ואת המינוי הוא קיבל מאותו נתניהו
לכי תדעי אם קודם להתמנותו לא נדרש ולא התחייב
להימנע מהגשת כתבי אישום באיזה מתיקי השחיתות שבהם חשוד נתניהו

לאIנרד

New member
הגיע הזמן שמישהו במחנה הימין יפקח את העיניים

ויגיד שהמלך עירום!
איפה שאר הפחדנים?

marabo

Well-known member
המלך ממש לא עירום

אולי לא המלך המושלם ואני גם לא בחרתיבו (כי אני כלל לא הולך לבחור) אבל הוא ממש לא עירום, מדינת ישראל בסך הכול במצב מאוד לא רע בלשון המעטה בכל המובנים הכלכלי, הבטחוני, האזורי וכו'.
לא שהכול מושלם ושתמיד יש מה לשפר וגם ההתנהלות האישית שלו בעייתית אולי אבל המלך באופן כללי ממש לא עירום.

marabo

Well-known member
אלו זוטות

אם העבודות על הרכבת יהיו בשבת או לא זה ממש לא מה שישנה את מצב המדינה, גם אם לא יעבדו בשבת אז לכל היותר יקח עוד חודש חודשיים לסיים את הפרויקט. לא משהו מהותי.

marabo

Well-known member
הפוך גוטה

העובדים ברכבת ינוחו בשבת. מה הטרגדיה?
הם עבדים שלך שצאיכים לעבוד שבע ימים בלי מנוחה?

ספי111

New member
היתממות חרדית.

הם ינוחו ביום אחר על פי החוקים הנהוגים בישראל.
מי שלא רוצה,לא חייב לעבוד בשבת.
החרדים מקבלים את האתנן שלהם ומה שקורה במדינה לא מעניין אותם.

evglev1

Well-known member
מנהל
הטרגדיה שהרכבת תושבת במשך שבועות בימי חול

ואנשים יצטרכו לנסוע באוטובוסים שעושים סיבוב ונתקעים בפקקים או להוציא כסף על מוניות. בבקשה שהחרדים יארגנו הסעות במיניבוסים, טנדרים, מוניות שירות ומכוניות פרטיות בימים בהם הרכבת מושבתת על חשבונם.

evglev1

Well-known member
מנהל
הוא עירום במובן אחר

הוא לא ימני ולא שמלאני אלא אחד שלא עושה כלום ומאחר שהצליח לגנוב לפחות 3 מנדטים מבנט, מאז שזה הצליח הוא מתחפש לימני ובהצהרות מנסה לעקוף את בנט, שקד ואפילו סמוטריץ' מימין. ולכן כשימני אמיתי מבקר אותו, אז זה שיתוף פעולה עם התשקורת השמלאנית ואיום על שלטון הימין כשלמעשה אין שלטון ימין חוץ מאשר במשרדי המשפטים, החינוך והתרבות, במשרדי ראשות הממשלה, החוץ, הביטחון והאוצר אין מדיניות ימין ובעצם גם לא במשרד הבנייה והשיכון.

ספי111

New member
נתניהו הוא ימני שמנסה לשרוד את המציאות.

המציאות,מה לעשות,לא מאפשרת לימין חופש פעולה.
בית הדין בהאג נתן לנו הצצה למציאות עבור כל מי שמאמין שאפשר לזרוק מכאן את הערבים.

למעלה