לריסה טרימבובלר: מוקם צוות לבקשת משפט חוזר ליגאל עמיר

יו"ר סניף הבית היהודי חיפה:"רבין נרצח מקדימה - לא ע"י יגאל "

יו"ר סניף "הבית היהודי" בחיפה: "רבין נרצח מקדימה - לא ע"י יגאל עמיר"
בארץ |
עודכן 16:15 05/11/2017
חדשות עשר

בתגובה לפוסט שכתב אתמול ברק על הרצח, כתב אבי קפלן כי הוא כלל לא בטוח שעמיר הוא הרוצח, ותקף את שב"כ. "אני מאמין שיש כאן הסתרה, לא סתם צילמו את הרצח, יש הרבה סימני שאלה", אמר בשיחה עם חדשות עשר

גם ביום ה-22 שנים לרצח ראש הממשלה, יצחק רבין, שוב עולות תיאוריות קונספירציה באשר לרצח, ולמעורבותו של שירות הביטחון הכללי.
אתמול העלה ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר, אהוד ברק, שמותח ביקורת על נתניהו והממשלה, ובתגובה העלה ראש סניף הבית היהודי בחיפה, אבי קפלן, פוסט מפתיע.

"רבין נרצח מקדימה על ידי מישהו אחר. יגאל עמיר ירה מאחור. החורים בחולצת רבין היו מקדימה. והקליעים נשארו בגופו של רבין. כך שהחורים בחולצה הם לא יציאת הקליעים. למה לא מתירים המידע?", כתב בפוסט.

בשיחה עם חדשות עשר אמר היום קפלן, כי הוא עומד מאחורי הדברים.
״אם ראש השב"כ דאז כרמי גילון כבר אמר שהוא לא יודע מי רצח את רבין, אז איך אני אדע? ברור שהיו כדורים שנכנסו מקדימה. אני מאמין שיש כאן הסתרה. אין כל ספק".

http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1272567

אלה שרצחו את השיכור לא יהססו לרצוח גם את יגאל עמיר

כדי להשתיק אותו ואת הפרשה - לנצח.

רוב הזמן נח

Well-known member
נראה לי שזה רלוונטי כמו מה שזדורוב אמר

בשני המיקרים התעלמו מהעובדות שהפריעו להרשעה.

כנראה נתנו לו סמים כדי שיתנהג כפי שהם רצו

הסמאלנים מומחים בגביית הודאות מפוברקות - ראה משפטי מוסקבה.

אני ביקרתי אותו כמה חודשים לאחר הרצח

בגדול הבן אדם היה באופוריה בגלל שהוא דפק את רבין כמו שרבין דפק את האלטלנה שאותה הוא דפק כמו שהוא דפק את הערבים.
היו לו 2 סייגים לתוכנית
א תוך כדי נפגע אחד המאבטחים באופן בינוני ועמיר הצטער על כך.
ב התכנון המקורי היה להוריד גם את פרס ועמיר חשש שלרבין לא יהיה עם מי לשחק בגיהנום.
אבל אחרי כמה שנים עמיר שינה את דעתו וסבר שרבין כלל לא נרצח מהכדורים שלו אלא ע"י מישהו אחר שתפר אותו בדרך לבית החולים.

זה בכלל לא יזיק - בתנאי שיצליחו להביא לכך שזה יחשוף ויענה

על סימני השאלה שמסתובבים בציבור בהקשר הזה!!!

למשל:

1. למה לקח לרכב עם רבין הפצוע בערך כחצי שעה (פלוס מינוס)
להגיע לבית החולים שנמצא כמעט מעבר לפינה?

2. לקבל הסבר החלטי ומספק לתעלומת הכדור שפגע בחזה של
רבין מלפנים.

3. מאחר ויגאל עמיר לא רוקן את כל האקדח ברבין, האם שאר
הכדורים שנמצאו בו היו באמת סרק? או כדורים חיים?

4. האם נערכה בכלל בדיקה בליסטית לכדורים שפגעו ברבין
שקבעה ללא עוררין שהכדורים הללו נורו מהאקדח של עמיר?

ואני משוכנע שיש עוד, אבל זה מה שעולה בדעתי כרגע.

tgranot

New member
אני נגד עונש מוות....

רשאית כי זה נוגד את החוק במקרה שלו, ושנית עדיף שיסבול מאסר עולם למשך שארית חייו. עונש מוות רק יגאול אותו מיסוריו.

" ברשותנו למעלה מ-18 הוכחות חותכות ..."

רעייתו של יגאל עמיר: הכדורים שירה לא גרמו למותו של רבין
רעייתו של יגאל עמיר טוענת כי נמצאו הוכחות שהכדורים שירה לא גרמו למותו של רבין.
בעמוד הפייסבוק שלה פרסמה עמיר-טרימבובלר מייל שנשלח אליה מצוות ההגנה בשוויץ. "הריני שמח להודיעך כי יש ברשותנו למעלה מ-18 הוכחות חותכות לכך שהכדורים שירה יגאל עמיר בראש הממשלה יצחק רבין ב-4 בנובמבר 1995 לא היו אלה שגרמו למותו", נכתב בראשית ההודעה.
"האם את יכולה לבקש מהנוער של ארצך היפה ומשאר אזרחיה (למעט כל הפוליטיקאים ואנשי התקשורת, העיתונאים ואנשי הטלוויזיה!) לשתף פעולה במחקרים ובחשיפת האמת. מי שיש לו ראיות נוספות, נא לשלוח לנו אפילו באופן אנונימי", נכתב בהמשך הפוסט.
מבזק
א' בכסלו תשע"ח , 19/11/17
08:37
ערוץ 7

tgranot

New member
שפטל מתנדב גם הפעם...

לאחר הגדולות והנצורות שעשה למען משפחת אזריה.

רוב הזמן נח

Well-known member
שפטל אפילו מתנגד לתאוריות הקונספירציה

הוא רק מדבר עם יגאל. ויגאל לא סיפר לו. יש גורמים בשוויץ שמטפלים בזה. צריך לשאול את אנריף

למעלה