נתן זהבי מסביר למה זה לא הגיוני שהוא עשה מה שמאשימים אותו

סוהי69

New member
נתן זהבי מסביר למה זה לא הגיוני שהוא עשה מה שמאשימים אותו

אז עכשיו אני מאמין עוד יותר לאישה המאשימה.

לאIנרד

New member
אתמול הדס שטייף סיפרה שיש לה נגדו עדויות מלפני 35 שנה

האם זה נראה לך הוגן לשפוט אדם על התנהגות לכאורה לא מוסרית לפני 35 שנה, ע"פ ערכי המוסר של היום?
יש המון דברים שהיו עוברים אז בשתיקה או במקסימום נזיפה והיום נגמרים במשפט ובמאסר.

סוהי69

New member
אומר לך את האמת.

אם לא מדובר באונס או בהטרדה אלימה או מתמשכת וכפייתית הרי שנגיעה פה,נשיקה שם ולחישה מגונה פה ושם שלא התלוננו עליהם מידית לא יכולים להוות בסיס לתלונה על הטרדה מינית שהיא עבירה פלילית,אבל אם אותו גבר ממשיך לעשות חיל ולהתקדם ולא לחדול מדרך ההתנהגות הזאת - יש לפרסם אותו ואת מעשיו ברבים ולהוקיע אותו בפרהסיה - אם הוא לא יתבייש ויתנצל,לפחות ידחה ויפסל ע"י הציבור.....אבל אם מדובר באונס ממש,ניסיון לאונס או השפלה קשה ומתמשכת - אסור שמעשיו יכללו בתקופת התיישנות כלשהי.

רוב הזמן נח

Well-known member
במינימום זאת תלונה ציבורית

הם לא יכולים להמשיך להסתתר תחת כסות מוסרית ונאורה מזויפות.
&nbsp
אם עשו מעשים כאלה בעברם, לציבור יש זכות לדעת ולשפוט אותם ציבורית בהתאם.
&nbsp

סוהי69

New member
מסכים בהחלט

אבל אני חוזר ואומר.יש הבדל בין אונס לנשיקה כפויה.ואם עבורו 15-20 שנה - על אונס לא צריכה להיות התישנות לעולם,ונשיקה,גם אם היא ללא רשות ומעליבה לא גורמת לפוסט טראומה גם לאישה הרגישה ביותר.

איציק3332

New member
אתם שופטים אדם שמת שלא הואשם,אתה מדבר על הוגנות?

זאבי מת ואתם שופטים אותו על התנהגות לא מוסרית לפני 35 שנה

ayb1

Well-known member
לא חשבתי שעד כדי כך אתה חסר יכולת הבחנה.רוצים להנציח

על חשבון כספי הציבור, מי שיש לגביו תלונות מנשים המעידות שבעת ששירתו תחת פיקודו הישיר כחיילות צעירות בסדיר האלוף רחבעם זאבי אנס אותם.

האשמות כאלו המעמידות אותו באור מאוד מפוקפק, שלא לדבר על קשריו הידועים מזמן עם דמיות מרכזיות בזמנו מהעולם התחתון דמיות המעידות שמפעם לפעם קיבל מהם זאבי שרותים מפוקפקים דברים שאמרו עליו אותן דמיות גם בעודו בחיים.
אין כל הצדקה להנציחו בוודאי שלא על חשבון הציבור הרחב .

להזכירך אנחנו מדברים על יותר ממתלוננת אחת הטוענת שנאנסה ע"י זאבי בחדרו בפיקוד כאשר הן אינן מכירות האחת את המתלוננת האחרת.

מהשלב שהופסק המימון הציבורי להנצחה המתלוננות חדלו לעסוק בו.
יתחילו בני משפחתו וחבריו הפוליטיים מחדש בהנצחתו על חשבון הציבור מניח שיצוצו עוד פרשיות ואלו שהועלו יעלו מחדש עם הרחבות ופרוט נוסף.
זאת היא דרך העולם וטוב שכך.

סתוונית333

Well-known member
אני מתפלאת עליך לאונרד

ערכי המוסר לא השתנו מאז ועד היום ועובדה שהגברים המכורים למין ממשיכים להטריד מינית ולאנוס גם היום כי בשבילם האישה הייתה ונשארה חפץ מיני שמותר לעשות בה ככל העולה על דעתם ורצונם .
הדבר היחידי שבא לבלום את המתמכרים ,המטרידים הסדרתיים, הוא חוק ההטרדה המינית וגם זה לרוב ללא הועיל .
להבדיל מאדם נורמטיבי ונורמלי ששולט בעצמו, המכור אינו מסוגל לעמוד בפיתוי והוא כנראה ימשיך להטריד נשים למרות המחיר הכבד שהוא עלול לשלם על כך.

סוהי69

New member
לא מדובר בגברים מכורים למין.

המין במקרים האלה הוא בדרך כלל רק הביטוי החיצוני שמאחוריו מסתתרים גורמים אחרים כגון שוביניזם,שינאת נשים,מגלומניה גברית,שתלטנות ונטיה לאלימות.

סתוונית333

Well-known member
יש קשר הדוק בין הטרדה מינית והתמכרות מינית.

מטרידים מינית הם בדרך כלל מכורים מינית. זו הסיבה מדוע הם ממשיכים להטריד גם כאשר ברור להם שהם אינם יכולים לעשות זאת באווירה הציבורית המודרנית.

המטרידן המיני "לא יכול" שלא להטריד. ברוב מכריע של המקרים מדובר בעבריין מין סדרתי, בעל קו פעולה מדויק שחוזר על עצמו שוב ושוב עם מספר רב של קורבנות.

סוהי69

New member
את טועה.

הטרדה מינית אינה בהכרח מגע מיני אלא ממש חלקי מעשית.מכור למין מבצע אקטים מיניים,בדרך כלל עם נשים ולפעמים עם עצמו אפילו כתוספת בתדירות גבוהה בהרבה מהמקובל.ליטוף,נגיעה או נשיקה ממש לא קשורים להתמכרות למין.

סתוונית333

Well-known member
אני לא טועה

מרבית המטרידנים המיניים שמגיעים לעין הציבורית הם עברייני מין לכל דבר ומכורים כבדים של מין מזדמן. זו אחת הסיבות מדוע הם "לא מבינים" מה פשעם ובהחלט מאמינים בחפותם.

סוהי69

New member
צביקה לא נשמע מכור למין......

מכור להימורים לא מפסיק להמר גם כשאין לו כבר כסף...........מכור למין אינו כפייתי רק בתיאוריה - הוא צריך משהו המשמש למימוש......

סתוונית333

Well-known member
פלרטטנות של איש נשוי עם נשים אחרות

היא התמכרות למין כי זה מה שהוא רוצה מהן.

לאIנרד

New member
דברים השתנו באבוה

מה שהיה מקובל לפני 30 שנה, מעורר חלחלה בימינו.
מספיק שתצפי בסרט "מציצים" כדי להבין את הלך הרוח אז.
לסרט כזה לא היה סיכוי לעבור למסך היום.

סוהי69

New member
גם אורי זוהר ודן בן אמוץ היו יושבים בבית סוהר....

לו היו צעירים (או חיים) היום.

סתוונית333

Well-known member
דברים השתנו חיצונית

אבל לא באמת .
כי למרות החוק , ההטרדות המיניות לא פסקו .
ורק גל מחאת הנשים שהתעורר עכשיו יכול לשנות את המציאות !

צביקה531

New member
האם זה הטרדה מינית?

לומר לאישה שהיא נראת פיצוץ?
האם זה הטרדה מינית לומר לה שיש לה רגליים יפות?
לטעמי הטרדה מינית זה לשלוח ידיים לאזורים אינטימיים כשזה לא מתאים.
מעולם לא קרה שחיבקתי בחורה והיא דחתה אותי.
לא משום שאני מלך היופי או פנטזיה רטובה של כל נקבה
אלא בגלל שיש לי מספיק אינטואיציה להבין מתי זה מתאים ומתבקש.
כשבחורה מתלבשת פרובוקטיבי היא רוצה למשוך תשומת לב, זה נכון.
הבעיה מתחילה כשלא אתה המטרה שלה. אליך לא "עומד לה"
ואת זה הגברבר הישראלי המצוי מתקשה להבין.
תמצא אחת שכן "עומד לה" אליך, ותאמין לי,,, תמצא!

marabo

Well-known member
כן בהחלט, זו הטרדה

נתחיל בזה שאם היא אישה נשואה אתה לא אמור להכנס בינה לבין בעלה, אם היא נשואה רק בעלה רשאי להחמיא לה על המראה ולא משנה מה היא לובשת ואיך היא ניראית, זה לא עניינך, נ ק ו ד ה.
על זה בדיוק כתוב בעשרת הדיברות "לא תחמוד אשת רעך". ועל זה גם אלוקים מעניש וחזק.
אם היא אישה פנויה, תבדוק קודם אם היא מעוניינת בך בכלל ואתה מעניין אותה, אל תתנפל עליה בניגוד לרצונה לא עם מחמאות ובטח לא עם הטרדות פיזיות.

למעלה