הטרור בברצלונה עונש מוות למחבלים ומה שבינהם .

הטרור בברצלונה עונש מוות למחבלים ומה שבינהם .

נאוה בוקר - Nava Boker :
{ 8 שעות · }
" פיגוע הטרור הרצחני אמש בברצלונה מוכיח שוב - הטרור האיסלאמי הוא נחלת העולם כולו.
קיצוניים מוסלמיים רואים בברצלונה יעד שיש לכבוש כמו את ירושלים.
יש להביס את הטרור מוקדם ככל הניתן.
זאת יעשה באמצעות שורה של צעדים עליהם אני שוקדת בימים אלה ממש.
כשלב ראשון, הצעת החוק שלי ״עונש מוות למחבלים״ תוגש מיד בתום פגרת הקיץ.
דבריה של מיכל, אלמנתו של אלעד סלומון ז״ל שנרצח בחלמיש :
״את בית המחבל אפשר לבנות מחדש את שלי החריבו לתמיד״,
צריכים להדהד בראשו של כל חבר כנסת בבואו להצביע על הצעת החוק שלי.
מצרה על מות הנרצחים בפיגוע אמש.
שבת שלום, בשורות טובות."

לאIנרד

New member
היא באמת מטומטמת

שאל אותה בשמי איך עונש מוות אמור להרתיע מחבל שבא להתאבד מראש?

זה צעד אחד קטן אבל חובה בערכה רחבה

שמטרתה להשמיד ולמגר ולחסל את טרור הערבו/איסלם החובק עולם .

וטרור יש לחסל מיד לא לתת לו תנאים של אוכל חינם במלונות של בתי הכלא

katomish

New member
בוא ונעשה את זה קצת יותר רציני

1. הרוב המאוד מוחלט של האנשים פוחד מהמוות, גם אלה שיודעים בוודאות שמותם קרוב, אפילו כאלו שקצו בחיים ויעידו על עצמם שהם חפצים במוות. עד כמה גדול הפחד שלהם מהמוות? בערך כמו "פחד מוות".
עונש מוות הוא בהחלט דבר מרתיע, אבל... יש חסרונות אליהם אגיע בהמשך.

2. לא בדקתי מספרים לעומק אבל נראה לי שיש סיכוי של לפחות 30% שמחבל ייצא חי מזירת פיגוע, כלומר מחבל שפניו לפיגוע יודע שקיים סיכוי סביר שייצא בחיים.
לא כל הפיגועים הם פיגועי "התאבדות" ובחלק מהפיגועים אפילו לא נתפסו המחבלים.

3. בתי כלא - גם הסיפור הזה לא עובד הכי טוב גם בפשעים שאינם טרור בתי כלא הם בהרבה מקרים חממה לעבריינים מתחילים שיוצאים בשלים אחרי תקופת ההתלמדות.
כשמדברים על עברייני טרור בית כלא הוא הרבה יותר מחממה הוא אוניברסיטה ללימוד הטרור, תעיד על כך הכמות הגדולה של המחבלים שחזרו לעסוק בטרור מיד לאחר ששוחררו. די ברור שכליאה לא רק שלא מרתיעה אלא יוצרת נזק בטווח הארוך.

4. להוצאה להורג כמובן שיש חסרונות - הפגנות שמאל בארץ ובעולם שילוו את המשפטים, הפיכת המוצאים להורג לקדושים שמשרתים את המטרה וכמובן מתן תחמושת לאלו שטוענים שישראל היא שלטון אפרטהייד אפל.

אז כל מה שכתבתי כאן הביא אותי לחשוב על כמה פתרונות
1. בדיוק כפי שאתה טוען - מחבל לא אמור לצאת חי מזירת פיגוע
2. גופות מחבלים לא מוחזרות למשפחות לשם קיום תהלוכות הלוויה המוניות, הן יקברו בחלקה מבודדת. אולי אז החמאס יאות להחזיר לנו את גופות החיילים שלנו.
3. קרה שמחבל יצא חי או שנתפס מבוקש בפעולה צבאית הפתרון - גירוש, אין שום טעם והגיון בכליאה.
אבל איזו מדינה תרצה לקלוט טרוריסטים מורשעים ? ובכן יש ישות שיותר מתשמח לקלוט אותם, והיא אפילו נקראת פלסטין ונמצאת רק כמה דקות נסיעה מדרום לאשקלון.
4. לא להחזיק בארץ מעבר ל 1000 אסירים ביטחוניים במתקני כליאה, רק את הבכירים ביותר שיהוו קלפי מיקוח למקרה שנצטרך קלפי מיקוח.

כיום מוחזקים בישראל מעל 10,000 אסירים בטחוניים שהוותיקים ביניהם מקבלים "משכורת" של 12,000 ש"ח בחודש ממשלת ישראל, כלומר ממני וממך, אל תשאל אותי למה זה כנראה קטע כזה של זכויות אדם.
תוסיף לזה הוצאות כליאה אוכל קנטינה לימודים גבוהים ומשכורות סוהרים מה שאומר שבשנה זה עולה לי ולך לפחות 100 מליון שקלים חדשים.
בכסף שיחסכו יכסו את החוב של תאטרון הבימה וכך גם השמאלנים יתמכו במהלך.

לאIנרד

New member
תתפלא אבל אנחנו תמימי דעים

אני כמוך חושב שמחבל לא אמור לצאת חי מאירוע אבל מיד אחרי הכדור בגוף צריך להגיע כדור לראש. לפני שהצלמים של בצלם מספיקים ללחוץ על כפתור ההקלטה.
עונש מוות הוא לירות לעצמנו ברגליים.

katomish

New member
אני דווקא לא מופתע, טענת את זה הרבה יותר מפעם אחת

ואפילו תראה שרשמתי :"בדיוק כפי שאתה טוען - מחבל לא אמור לצאת חי מזירת פיגוע"
השאלה היא, מה אתה חושב לגבי שאר הדברים
&nbsp

לאIנרד

New member
אני די מסכים עם רוב דבריך

חוץ מהקטע של גירוש לעזה. אני עדיין חושב שיש לכלוא מחבלים ורוצחים.
אבל אני חושב שיש להקשיח את התנאים בכלא לפחות לתנאים של הבית ברחוב בלפור.

evglev1

Well-known member
מנהל
כלומר אתה מסכים שבמקרה אזריה

זאת הייתה רשלנות מצד החיילים שלא ירו לו בראש מיד?

לאIנרד

New member
ממש לא!

אין הוראה כזו בצה"ל שחייבים לבצע וידוא הריגה במחבל.
ההוראה היחידה היא להוציא אותו מכלל פעולה וברגע שהוא לא מהווה סיכון לסביבה יש לעצור ולהעביר אותו לגורמים משפטיים.
אני רק אומר שחבל שבמסגרת הנטרול לא נטרלו אותו סופית.
זה היה חוסך לנו הרבה סכסוכים פנימיים.

ספי111

New member
כנראה שלא שירתת בחייל קרבי אם אתה לא יודע

מהן הוראות הפתיחה באש.

tgranot

New member
ממתי מחבל מקבל "משכורת" ממשלת ישראל? נשמע הזוי.

ועוד דבר. אדם הפועל ממוטיבציה עבור בתולות בגן עדן מהיותו שהיד , לא ממש מוטרד עוד מענייני העולם הזה. דווקא שהות בכלא מרחיקה אותו מהמטרה.

evglev1

Well-known member
מנהל
אם כך למה המחבל ציפה לטיפול רפואי

למה הוא לא התחנן שישלחו אותו לבתולות. חלק ניכר מתקציבי הרשות באים מישראל ולאן הכסף של הרשות הולך כולם יודעים. וזה עוד בלי לדבר על כך שכל האסירים אוכלים ושותים מכספי משלם המיסים.

סתוונית333

Well-known member
למה לבשה הזברה פיג'אמה ?
מה השאלות האלה?

בישראל לא הורגים מחבלים אלא מנטרלים אותם מכלי נשקם ומטפלים בפציעה שלהם . (הורגים במקרה של הגנה עצמית רק אם המחבל מהווה סכנת חיים מיידי)
כשהימין הקיצוני המטורלל ,ההזוי והמשיחי ישלוט ואתה תהיה הרמטכ"ל אז תקבעו חוקים חדשים.

עד אז תשלימו עם הערכים של שלטון החוק הקיים .

סוהי69

New member
הכל נכון.

אז למה מגיעה להם הטבה כלשהי בתנאי המאסר להחר שהם שופטים ואסורים כחוק בבית הסוהר?

סתוונית333

Well-known member
לא התייחסתי להטבות של המחבלים אלא להשקפת עולמם

של הימין שתומך בהריגת מחבלים.

סוהי69

New member
הדרישה לעונש מוות למחבלים רוצחים לגיטימית

גם אם אני עקרונית מתנגד לכך להוציא מקרים יוצאי דופן במיוחד.....אבל לחילופין,השאלה שלי לגבי תנאי מאסרם מאוד רלוונטית.

סתוונית333

Well-known member
שוב, הויכוח הוא לא על תנאי מאסרם שזה ברור מאליו ,

אלא על התמיכה של הימין בהרג מחבלים בזירת הפיגוע.

למעלה