בואו נכניס דברים לפרופורציות.

בואו נכניס דברים לפרופורציות.

לא יהיה שום משא ומתן עם הערבים בשטחים המשוחררים.
מפלגת העבודה תרד בבחירות הבאות ל6 מנדטים כי אין לה מנהיג שיכול להביס את נתניהו.
הגל העכור שנחת על בלופלנד בחסות הנשיא טראמפ והפליפ שעשה ביחסו לסכסוך ובהעברת השגרירות לירושלים ימשיך לחוג מעל מדינת הבלוף ולא ימוג במהרה ומערכת היחסים החמה בין הממשל בוושינגטון תתקרר מה.
וממשלת ישראל תמשיך לשחק בקקה ולעשות טעויות על גבי טעויות ביחסיה עם ערביי ישראל אלה המחזיקים בת"ז כחולה.
האמירה למשל שצריך לבנות בקלקיליה עוד 20 אלף יחידות דיור לערבים כדי להרגיע אותם ולמנוע מהומות נראה בבירור שמפלגת הליכוד והעומד בראשה עוד לא השתחררו מהלפיתה הרעיונית הפסיכית השמאלנית ובעטו בה לכל הרוחות.
החשיבה שערבי שמקבל מתנות הוא ערבי רגוע היא מחשבה מוטעית לחלוטין שלא רק שאין לה סימוכין עובדתיים במציאות אלא נהפוך הוא ,ערבי שמקבל מתנות הופך להיות יותר ויותר לאומן רצחני.
לעומת זאת האמירה שערבי שמקבל מכות קשות וכואבות זוחל בחזרה לחור שלו והופך להיות רגוע.מגובה במאות ואלפי מקרים שקרו בעבר הרחוק והקרוב יותר.

מרשים מאד

האופן בו אתה משלב עובדות, עם תחזיות, עם הזיות, ועם נבואות, יוצר בליל מרשים מאד
כל הכבוד

סוהי69

New member
אכן,בליל מבולבל של שונא ישראל ("בלופלנד") מצוי.....

אתה בלוף והמדינה שלך בלוף.

אתם כולכם חיים בבלוף אחד גדול.
מה לא נכון כאן מה שכתבתי ולמה זה הופך אותי בעיניך לשונא ישראל?
כבר 20 שנה אנחנו כותבים כאן בפורום ולא למדת כלום.
זה מה שמדהים אותי אצל בני האדם כמוך.
חוסר היכולת ללמוד והמשך הלדפוק את הראש בקיר פעם אחר פעם ולחשוב שבפעם הבאה יהיה יותר טוב.
אני לא שונא ישראל ולא בטיח.
זה נכון שאני מתעב את צורת המשטר שלכם ולא מוכן לשלם מיסים ולהיות אזרח מטומטם כמוכם שמשלמים משכורות לחברי כנסת ערבים ששונאים אתכם ומייחלים לחיסול מדינת ישראל היהודית והפיכתה לקונפדרציה שמאלנית ערבית מטומטמת.
אז מי כאן יותא המטומטמם בה הידיעה? אני שלא מוכן לשלם כסף לאחמד טיבי או אתה שמשלם למחבל ערבי כדי לעזור לו לחסל את הזהות היהודית שלך בבלופלנד?

כשאתה כותב: "צורת המשטר שלכם", אתה מוכיח שאתה לא חלק מאיתנו

אם אתה לא חלק מאיתנו, מה איכפת לך על צורת המשטר שבחרנו לעצמנו?
רוצה לשנות?
בוא תצטרף אלינו, אז תוכל להיאבק מבפנים על שינוי, כך זה אצלנו בדמוקרטיה היחידה במזרח התיכון.

אני מבטיח לך שביום שתקום במדינת ישראל

ממשלה שתיימג את הימין בישראל ולא את האידאולוגיה השמאלנית על דו קיום ושיוויון ביו ערבים ליהודים בזכות הבחירה,וביום שישראל תזרוק מהכנסת ערבים חברי כנסת מסיתים ופועלים בגלוי נגד המדינה היהודית אני מבטיח לחזור להיות אזרח ישראלי.
כרגע במתכונת המשטר שלכם והמדיניות של שיוויון מלא בין ערבים ליהודים כולל זכות בחירה דעתי שאתם לא מדינה יהודית אלא מדינה דו לאומית כלומר גם מדינה יהודית אבל גם מדינה ערבית כי חבר כנסת ערבי יכול לפעול בחופשיות נגד הרעיון שהוכרז במגילת העצמאות בו נקבע שמדינת ישראל תהייה מדינה יהודית.

כרגע אני ישראלי לשעבר כי נולדתי במדינת ישראל

שירתתי בצבא לימודים אוניברסיטה מילואים וכו'
כרגע אני מחזיק באזרחות אמריקאית מעצם היותי מתגורר שם עם משפחתי.
אני מכבד את רצונך אבל כמובן לא מסכים איתך.
אני בכל מקרה אתייחס לדבריך גם אם אני חושב שאתה חי בבלוף במדינה שהיא בלוף.

איציק3332

New member
מה אתה מציע שנעשה עם ערבי ישראל?

אני דדוקר חושב שדבריך נכונים ומסכים איתם.

דווקא הוא ואתה ניוספיקרס .

כי
במדינת ישראל יש אזרחים שהם ערבים . מיעוטם נוצרים ורובם מוסלמים .
האנשים הללו בחרו לקרוא לעצמם פלסטינים . זו בחירה שלהם .
ומרגע שכך הם נוהגים הם אינם ערבים ישראלים אלא פלסטינים אזרחי ישראל .

איציק3332

New member
למה?הם בעצמם לא אוהבים שמכנים אותם ערבי ישראלי

ומעדיפים להגיד שהם פלשטינים

יש להפריד בין הערבים אזרחי ישראל

יש אולי 2 % ערבים מוסלמים מתוך ה100% אזרחי ישראל שהם נאמנים למדינה היהודית וילדיהם משרתים בצה"ל.
אז כל מי ששרת בצה"ל מגיע לו אזרחות וזכות בחירה לכנסת.
שאר ערביי ישראל שאינם משרתים בצבא יש לשלול מהם אזרחות ולתת להם תעודת תושבות עם זכויות סוציאליות.
ערבים שיוצאים בגלוי נגד מדינת ישראל והם אזרחים יש לגרשם ממדינת ישראל לצמיתות.
ככה אנחנו העם היהודי נצליח לשמור על המדינה האחת היהודית שלנו.
למשל ערבים אזרחי ישראל שטוענים שהם פלשתינים ולא ערבים ישראליים יש לגרשם לרצועת עזה שם מקומם.

"ערבים בישראל", בדיוק כמו אמריקאים או אתיופים בישראל

מבחינת אזרחית הם שווים.
לא מצדד במדיניות גירושים מהארץ, אבל בהחלט מצדד בקבלת קריטריונים שיאוגדו בחקיקה מיוחדת שתקבע מי זכאי לקבל אזרחות במדינה ומי זכאי לקבל תושבות במדינה.
לדעתי "אזרח" יוכל להיות אך ורק מי שגילו לפחות 22 והוכיח כי עמד בקריטריונים הקבועים בחוק האזרחות החדש.
אחד מהקריטריונים צריך להיות: "עמידה בחוק שירות הביטחון", כאשר גם כאן יוכנסו שינויים שיאפשרו לכל אחד שירצה לשרת בצה"ל, בכפוף למגבלות פיזיות/מנטליות או ביטחון שדה.
לדוגמה: חלק מהערבים בישראל יוכלו להיות מגוייסים לטובת עבודות בנייה, גידור, תחזוקה, ניקיון ועוד.
הייתי מוסיף 2 קריטריונים נוספים:
1. היעדר רישום פלילי ב 5 השנים שלפני הבקשה.
2. מעבר בהצלחה של מבחן בגרות באזרחות בשפה העברית, כאשר חלק מהמבחן יכלול כתיבה בעל פה של הצהרת נאמנות למדינה בחתימת המבקש.

אבל היום אין חוק כזה כי השמאל מתנגד

וילכו עם זה לבג"ץ והבג"ץ יחסום כרגיל את המהלך שנועד להציל את מדינת היהודים.
אין לי כלל בעיה עם ההצעות שלך ולדעתי בגלל מצב הטרור העולמי והבטחון האזרחי הרעוע כל אזרח ישראלי לא משנה מוצאו אם ויסרב לשרת בצבא מטעמים פוליטיים או אידאולוגים צריך לשלול לו את האזרחות וזה כולל גם יהודים.
הצהרת נאמנות ושבועה לדגל השמאל מתנגד לכך בתואנה שזה אנטי דמוקרטי וזה מצחיק כי בארה"ב למשל לא תקבל אזרחות אם לא תצהיר נאמנות ללא תנאי והשבעה לדגל.
מי שעבר את התהליך הזה מבין בדיוק למה הכוונה.

לא מסכים אתך בעניין זה, הממשלה בהחלט יכולה לחוקק חוק אזרחות

זכותה של כל מדינה לקבוע קריטריונים לקבלת אזרחות אצלה.
על פי הצעתי לא לוקחים אזרחות ממי שכבר קיבל אותה, אלא פשוט לא מעניקים למי שלא יעמוד בקריטריונים כאשר אלו יהיו כלולים בחוק שיעבור ברוב קולות בכנסת ישראל ומכאן שייכנס לתוקף.

ומי שלא יעמוד בקריטריונים?
הוא יוכל להישאר בישראל במעמד של "תושב", כאשר המשמעות תהיה שיימנעו ממנו זכויות אזרחיות שאזרח יוכל ליהנות מהן והן:
1. הזכות לבחור/להיבחר
2. הזכות להיות מועסק במשרה ציבורית
3. הזכות להיות בעל נכס בישראל
4. הזכות לביטוח לאומי וביטוח בריאות
5. הזכות לקבל תעודת הסמכה או סיום לימודים במוסד חינוכי גבוה בישראל.

בגיל 17 כל צעיר וצעירה יצטרכו להחליט בעצמם מה המסלול המועדף עליהם, זאת כאשר כל המשמעויות ברורות

סוהי69

New member
סליחה על שאני לא מסכים איתך כמעט בכל תחום.

אבל זה בדיוק היחס שלי ליהודים אנטי ציונים שונאי העם והמדינה המשמיצים ומכפישים אותה בכל מקום כל הזמן (שוברים שתיקה,למשל).........לכאלה אני חש בעיקר בוז ושאט נפש.

למעלה