בית המשפט הרשיע את ח"כ לשעבר גטאס

tgranot

New member
באמת צריך להיות מסטול על מנת לחשוב להגן על ...

אוכלוסיה אזרחית מפני כובשים. הגיון ימני מחייב להתעלל בהם עד כמה שאפשר. אני יודע.

אתה לא יודע מה הן זכויות של אסיר בכלל ושל ביטחוני בפרט

אתה קשקשן בלתי נלאה וממציא המצאות מדימיונך הפרוע .
לפי אמנת זנבה מותר לאסיר בטחוני לכתוב מכתב של 25 מילים פעם בחודש .
אם לאסיר כזה נולדו ילדים כשהוא בכלא סימן שמשהוא פגום במאסרו .
לפי אמנת ז'נבה מותר לשפוט למוות את מי שהם אסירים בטחוניים .
תלמד יא טמבל .

ספי111

New member
הביטחונים שנשפטו כאן הם לא נחשבים לשבויי מלחמה

ולכן אין קשר בינם לאמנת זנבה.
עד כמה שאני יודע נולד ילד או שניים ליגאל עמיר.

אין לך יידע . אסירים "ביטחוניים" נשפטים לפי אמנת ז'נבה .

אתה יכול לקרוא את האמנה ואז תלמד כמה דברים .

דבריך הם שקר . הנה סעיף (5) מאמנת זנבה

נמצא אחד מבעלי הסכסוך שמוגן הנמצא בשטחו חשוד לחלוטין על פעולות, או עוסק בפעולות, לרעת בטחונה של המדינה, לא יהיה אותו אדם זכאי לתבוע לעצמו את הזכויות וזכויות-היתר לפי האמנה הזאת, שאילו השתמשו בהן לטובת אותו אדם, היו פוגעות בבטחונה של אותה מדינה. נעצר אדם בשטח כבוש, כמרגל או כמחבל או כחשוד חשד של ממש בפעולה לרעת המעצמה הכובשת, יהיו רואים אותו אדם, מקום שהביטחון המוחלט מחייב את הדבר, כאילו הפסיד את זכויות-הקשר שלו לפי האמנה הזאת. בכל מקרה מן המקרים האלה ינהגו בכל זאת בבני אדם כאלה במידה אנושית, ואם הועמדו לדין, לא ישללו מהם את הזכויות של שפיטה הוגנת וסדירה שנקבעו באמנה הזאת. כן יעניקו להם בהקדם האפשרי, ובמידה שאין בכך פגיעה בביטחון של המדינה או של המעצמה הכובשת - הכל לפי העניין - את כל הזכויות וזכויות-היתר של אדם מוגן לפי האמנה הזאת.

סעכיף (25) באמנת זנבה

סעיף 25
לכל הנמצא בשטחו של אחד מבעלי הסכסוך או בשטח שכבוש על ידיו תינתן האפשרות לשלוח ידיעות בעלות אופי אישי גרידא לבני משפחתו, בכל מקום שהם, ואף לקבל ידיעות מהם. החלפת מכתבים זו תיעשה במהירות ובלי דיחוי שלא לצורך. אם יהיו הנסיבות מכבידות על החלפת מכתבים משפחתיים בדרך הדואר הרגילה או עושות אותה לבלתי אפשרית, יפנו בעלי הסכסוך המעונינים למתווך ניטראלי, כגון הסוכנות המרכזית האמורה בסעיף 140, ויחליטו, תוך התייעצות אתה, כיצד להבטיח את קיום התחייבויותיהם בתנאים האפשריים ביותר, ובייחוד - תוך שיתוף עם האגודות הלאומיות של הצלב האדום (הסהר האדום והאריה והשמש האדומים). היו בעלי הסכסוך סבורים שיש להגביל את החלפת המכתבים המשפחתיים, יצומצמו הגבלות אלה כדי שימוש-חובה בטפסים אחידים, שיכילו עשרים וחמש מלים שנבחרו בבחירה חפשית, וכדי הגבלת מספר הטפסים האלה לאחד בחודש.

דיברגנט חדש

Well-known member
ח"כ שמסייע לטרור הוא מקרה הרבה יותר קיצוני מהמקרה המדובר

ח"כ אמור לייצג את המדינה ולא את אלו שרוצים להחריב אותה!

בוזגלו קיבל 3 שנות מאסר בגלל שזרק נעל על השופטת בייניש .

רוצחים נשים
בגלל השופטים .
נהגים עם מיליון עבירות תנועה יושבים על ההגה
בגלל השופטים
טרוריסטים בכלא שובתים רעב
בגלל השופטים
בכל שבוע נהרג עובד בנין
בגלל השופטים
המושחתים לא נמאסו
בגלל השופטים
השופטים הם אחד הצדדים המכוערים והמזיקים במדינת ישראל .

זה לא רק גטאס. יש לחקור איך הכניסו ציוד אלקטרוני לבית סוהר.

הענין יותר חמור ממה שזה נראה לעין. אם אני נכנס לבקר את הדוד שלי אני לא יכול להכניס ציוד אלקטרוני. בודקים אותי לפני שאני נכנס ואם מוצאים ציוד אלקטרוני עוצרים אותי עד שמגיע חוקר משטרה. במקרה כזה עם חבר כנסת ערבי מהרשימה המשותפת היה צריך להזמין חוקר שב"כ. יתכן יש לגטאס קשרים עם ארגוני טרור. העונש שהוא קיבל זה רק סמלי. אולי היה צריך להאשים אותו בחברות בארגון טרור
ולתת לו לפחות 20 שנים או יותר.

Henry0

Well-known member
וכשהשב"כ רוצה להכניס ציוד אלקטרוני כדי להאזין לו?

פלרית

New member
ביזיון לבית-משפט

בכל מדינה מתוקנת על כזה פשע העבריין היה חוטף שנים רבות...
בישראל לערבים הכל מותר והחוק זה רק המלצה.

evglev1

Well-known member
מנהל
במדינה בה האופוזיציה משתפת פעולה חופשי עם האויב

הכול אפשרי, ב-1982 נקבעה הנורמה דמוקרטיה = זכות האופוזיציה לבגוד. וזה שבכלל מאפשרים לאזרחים שמגדירים את עצמם כפלסטינים להחזיק תעודות כחולות, להצביע לכנסת, לקבל ביטוח לאומי וכדומה, זה ביזיון. ברגע שאדם מגדיר את עצמו כפלסטיני הוא מספח את עצמו למחנה האויב והוא בוגד מבחינה מבנית כי הוא בעצמו מצהיר על היותו גייס חמישי.

לאIנרד

New member
מה אתם מבלבלים בשכל על אופוזיציה ושמאל?

גאטס נתפס, הואשם וסגר עיסקת טיעון בכהונת הכנסת הכי ימנית בתולדות ישראל.
את מי אתם מאשימים בדיוק?

אנחנו מאשימים אותך ואת השופטים .

את השופטים בגלל שהם הורסים בישראל את תנאי החיים .
אותך בגלל שאתה מקבל זאת בהסכמה .

למעלה