שוטר שוודי שובר שתיקה: המהגרים הרסו את שוודיה - המשטרה הרוסה

שוטר שוודי שובר שתיקה: המהגרים הרסו את שוודיה - המשטרה הרוסה

ניוזדסק ישראל :
‏8‏ שעות ·
שוטר שוודי שובר שתיקה: המהגרים הרסו את שוודיה - המשטרה הרוסה לחלוטין .

שוטר שוודי: המהגרים הרסו את שוודיה – המשטרה הרוסה לחלוטין
פברואר 7, 2017מערכת newsdesk
פיטר שפרינגר, שוטר ששירת 47 שנים במשטרה השוודית, החליט לשבור שתיקה, ותקף בפוסט בפייסבוק את המהגרים: "נמאס לי, מה שאני הולך לומר אינו תקין פוליטית אבל לא אכפת לי… הפנסיונרים שלנו לא עוברים את החודש, בתי הספר בצרות, שירותי הבריאות ברצפה, המשטרה הרוסה לחלוטין. כולם יודעים שזה כך אבל אף אחד לא מעז לומר למה".
השוטר לשעבר הבטיח לפרסם מדי שבוע מקרים שעבד עליהם ומי הם החשודים בתיקים הללו. לטענתו הוא התמודד עם מספר מקרים קשים של תקיפה, סחיטה באיומים, נסיונות רצח ואלימות כנגד המשטרה.
שוודיה מתמודדת עם גלי פשיעה חסרי תקדים, בשעה שהמדינה הודתה כי למעלה מ-50 אזורים נחשבים כ"בלתי ניתנים לאכיפת החוק בהם", ולמעשה המשטרה לא נכנסת לשם בכלל. לפי הדו"ח הממשלתי ישנם אירועים רבים של תקיפות כלפי השוטרים עצמם, מקרים בהם ילדים נושאים נשק ומקרי תקיפה מינית.

http://www.newsdesk-israel.com/שוטר-שוודי-שובר-שתיקה-המהגרים-הרסו-את-ש/

~~ " מי שהולך לישון עם כלבים מתעורר עם פשפשים... עכשיו תמשיכו להצביע לטובת הערבים בא"ום יה זבלים..."
~~ "שאל את פרדריקה מורגריני מה לעשות היא יודעת"
~~ "מה פה חדש איפה שיש מוסלמים יש בעיות המנטליות שונה"
~~ " בתאבון שיהיה לכם"
שרת החוץ של שוודיה א-0מולנית אנטישמית מ-מצב?

מי שרוצה לקחת לנו את הארץ ,אז אצלו בבית תהיה מדינה פלסטינית

~~ " זה מה שקורה למי שרוצה לקחת חלקים מארץ ישראל ולתת לערבים . אז אצלו תהיה מדינה פלסטינית . תאכלו מה שבישלתם . בתאבון "

~~ " היה ברור שזה מה שיהיה נתתם יד לדבר החלטתם לגנות ולשנוא את ישראל מפחד מפניהם, סגרתם עיניים... העדפתם לא לראות את האמת ותמכתם בטרוריסטים הזמנתם וקבלתם .........."

עיתונאי בריטי ימני בקטע חזק חושף את האמת בפנים של המוסלמים

טראמפ כחול-לבן Trump White & Blue
לפני ‏16‏ שעות ·
עיתונאי בריטי בקטע חזק חושף את האמת בפנים של המוסלמים
צפו: MILO עיתונאי בריטי ימני, שלא מזמן השמאלנים פוצצו לו הרצאה בקליפורניה - חושף בלי פחד את כל האמת על האיסלאם בפניהם של חלק מהמוסלמים בקהל, וכל זאת כשהוא מצויד בשכפ"ץ שהמשטרה דרשה שילבש בגלל החשש לחייו ⚡️

https://www.facebook.com/trumpwhiteblue/videos/594121414122188/?hc_ref=NEWSFEED

למעלה