ועוד פעם הדת הארורה הזאת. חתן פרס חידון התנ"ך..............

ועוד פעם הדת הארורה הזאת. חתן פרס חידון התנ"ך..............

אנס את בתו מגיל שש ועד גיל 12.

מה הוא יגיד לבורא עולם? היא רכושי ומותר לי? ישר לשריפה באש הגיהנום
או שהוא מאמין שיום כיפור מכפר לו
[URL]http://news.walla.co.il/item/3019261[/URL]

Carlson

New member
העיקר שהוא אוכל רק כשר ושם כיפה על הראש

זה משהו שמאפיין את כל החרדים. "צדיקים" מבחוץ, ממזרים רקובים מבפנים (כאשר "צדיקים" מוגדרים כטמבלים המבצעים פולחן של מנהגים מטומטמים שהם המציאו לעצמם)

זה הרבה יותר חמור, אלו אנשים שמשחקים אותה כמאמינים באיזו

יישות דמיונית ומיחסים לה כל מיני סיפורי אגדה ומצוות, ומקפידים בקטנה כבגדולה ועדיין מזיינים את הילדות הקטנות שלהם.
&nbsp
כשזה קורה אצל חילוני (שהוא גוי לצורך העניין) אז אומרים שהוא חסר מוסר, אבל אלו? הם בוגדים באושיות אמונתם, כל ההצגה שהם עושים היא הונאה לא כלפי שאר האנשים במדינה זו רמאות מהסוג המטונף ביותר כלפי האלוהים שלהם שהם עובדים אותו כל חייהם - אלא אם כן, הם יודעים שאכן מדובר ביישות דמיונית והכל חרטא גדולה

Yam7710

New member
הם לא בוגדים באושיות אמונתם.

הם מנסים להתמודד עם אמונתם ועם המהות של להיות אדם.
וחלקם כמו כולם..פשוט חיים ומספרים לעצמם סיפורים והסברים למה הם עושים ככה או ככה..
מסתבר שהם בני אדם..

הו לא...הם טוענים שהם מאמינים ביישות הדמיונית ובחוקיה.......

ולמרות הכל עוברים על אחת החוקים החמורים ביותר והוא איסור גילוי עריות ומבצעים זאת בידיעה שלמה שבבוא יומם יתנו על כך את הדין וזה ישר לגיהנום, שום תירוץ לבורא עולם לא יזכה אותם, אלא אם כן הם יודעים שהכל סיפורים מצוצים מהדימיון והם לא יתנו שום דין

איציק3332

New member
מה שכתבת מחריד ומסית,מזכיר ימים אפלים

זה כמו שחילוני יאנוס ותרשום דברי הסתה על החילונים,או שיהודי יאנוס ויבוא גרמני וירשום עוד פעם הדת הזאת היהודים....אני לא סובל חרדים אבל הגזמת.

איציק3332

New member
סגן הרמטכל התכוון גם אליך,אתה מכליל דת שלמה ודתיים

בגלל מנוול אחד. ושוב אני לא סובל חרדים אבל תירגע קצת ותחשוב בהיגיון,אתה לא יכול לכתוב ולהגיד כאלה דברים בגלל מנוול אחד או עשר.מה כל הדת היהודית הם אנסים? כל הדתיים הם אנסים? הגזמת תהיה גבר ותתנצל

בגלל אחד: היום התפרסמו על 3 מקרים של עבירות מין שנעשו.......

בידי אנשים המצהירים על עצמם, בכל דרך, כמאמינים ביישות הדמיונית
&nbsp
שער בנפשך על כמה מקרים לא שמענו, כי הרי מדובר במגזר ששומר הכל בפנים

איציק, אם היית עוקב אחרי העיתונות, היית מגלה שלא מדובר ב-10

ולא ב-100 ובשנים האחרונות מדובר באלפים רבים של אנשים המציגים את עצמם כמאמינים ולמרות זאת מבצעים פשעים כנגד מצוות הדת.

איציק3332

New member
ואחי אני לא צדיק גם אני בשעת כעס כתבתי כאן

דברים איומים על החרדים.ושוב אני גם לא סובל אותם . אבל אתה גם כתבת נגד הדת הזאת...להזכירך לחרדים אין מונופול על הדת והם לא מייצגים אותה ולא יותר יהודים מחילוני שאוכל חזיר.זאת הדת של כולנו חרדים חילונים רפורמים הומואים וכולי..אז שאתה כותב ככה על הדת שלנו את מעליב גם את עצמך וגם אותנו החילונים

איציק3332

New member
אוכלי חזיר ולא בעלי זקן מסריח

אלה ההודעות שמעצבנות אותי. אז תקבל תגובה בהתאם. את הדת היהודית מייצג כל מי שהוא יהודי, יש יהודי חילוני ויש שומר מסורת וחרדי ודתי והומו וכולי וכולי...היהודים זה לא דת של רובוטים שכולם צריכים להיראות לחשוב ולהיות אותו דבר ולהיות באותה דיעה.

איציק3332

New member
בסוף היהודים יזרקו אותכם יחד עם הערבים מישראל

ההתגרות שלכם ושלך לא לעיניין, ואני חושב שיש לגלות חוסר סובלנות כלפי חזירות חרדית או דתית.אתם כל הזמן מתגרים במקום שתשבו בשקט ולתלמדו לכבד,בינתיים אנשים נהרגו פה בשביל להקים ולחיות במדינה ושאתם תוכלו לשבת ולהתפלל,אז לפחות תשבו בשקט,כי אתם מביאים שינאה כלפיכם שבעתיד תזיק לכם.וממש לא בא לי להתווכח עם חרדי ואין לי סבלנות אליכם.תשבו בשקט ותכבדו או שנבעט בכם זאת צריכה להיות הדרך,לא תכבדו לא נכבד אתכם,תסגרו לנו מקומות בשבת נסגור לכם בתי כנסת. מה שתיתנו זה מה שתקבלו

איציק3332

New member
ואגב אני לא כמו השמאלנים,אני לא רוצה אתכם בצבא

אפשר לגייס אתכם רק כג'ובניקים,אתם לא מתאימים להיות לוחמים אתם פחדנים. רק תהרסו את הצבא שלנו,אם תיתגייסו הצבא שלנו יראה כמו צבא של ערבים.חבורת זבלים אוכלי חינם שעוד מנסים להכתיב איך לחיות ומעבירים ביקורת

Carlson

New member
אני בכלל לא יהודי

למעלה