האמת מאחורי ההצבעה של אונסקו

marabo

Well-known member
האמת מאחורי ההצבעה של אונסקו

ככל שאני חושב על זה, אין לי הסבר.
כיצד זה מדינות נוצריות או מערביות שהתלות שלהם בערבים תומכת באפס תמכו בעניין הזה?
הרי כל נוצרי שתומך בהצבעה הזו שומט את הקרקע גם לנצרות. כי הרי ישו שהיה יהודי חי ופעל בירושלים והתנגד לעבודת בית המקדש, אז אם ליהודים אין קשר לירושלים איך לנוצרים יש?
ואיך מדינות אחרות שאין להם תלות בנפט הערבי או אינטרסים עם הערבים פתאום מצביעות עם הערבים בעניין הזה?
ככל שאני חושב על זה המסקנה שלי היא ברורה: מי שעומד מאחורי ההצבעה הזו זה אובמה. רק הוא מסוגל ללחוץ על כל כך הרבה מדינות לעוות את ההיסטוריה בצורה כזו.
לא פלא שהוא וממשיכתו קלינטון נערצים על ידי הסמאלנים כאן. מצא מין את מינו. שניהם מחפשים לקעקע את היהדות כל אחד מסיבותיו הוא.
הוא מסיבות אנטישמיות גרידא.
הם כי מאז ומעולם זו הייתה מטרתם, עקירת היהדות מעם ישראל והשלטת הסוציאליזם-קומוניזם-החילוני שלהם על עם ישראל.

מסקנה מרחיקת לכת

להזכירך שארה"ב הפסיקה את המימון לארגון אונסקו לפני מספר שנים עקב החלטות אנטישמיות
לדעתי, האמת הרבה יותר פשוטה: אנטישמיות נטו
זה הכל
&nbsp

marabo

Well-known member
זה לא סותר, אל תהיה תמים

אין אפשרות שכל כך הרבה מדינות יצביעו על הצבעה כל כך תמוהה אלא אם ארה"ב עמדה שם מאחורה.

טעות בידך ...

אונסקו ידוע כגוש של חרא אנטישמי (כמו הסמול הישראלי)
ואם הייתה עבודה דיפלומית של ארה"ב על כל חברות אונסקו, אי אפשר היה להסתיר את זה
לא נראה לי ...
&nbsp
&nbsp

marabo

Well-known member
זה עדיין לא סותר

שארה"ב עבדה מאחורי הקלעים. לא קשה להסתיר את זה. אובמה מרים טלפון לראש ממשלת מקסיקו, מסביר לו איך להצביע ואומר לו לשתוק לגבי קיום השיחה.

jackie111

Well-known member
ההסבר מאד פשוט

ישראל מזניחה את החזית הדיפלומטית. אין לנו משרד חוץ
אמיתי. פוליטיקאים דוברי עברית טובה נבחרים לדבר איתנו
ממוסדות האו"ם כמה הם מוכשרים.

בהצבעה האחרונה של אונסקו נציגי ישראל היו צריכים
להפגש עם נציגים של 195 מדינות. הם הפקירו את שדה
המערכה ולכן לא צריך להתפלא על התבוסה הדיפלומטית.

רוב הזמן נח

Well-known member
אתה בעצם טוען שהנציגים של 195 מדינות טיפשים

ושבגלל שישראל לא נפגשה והסבירה להם, אז הם לא ידעו שבשביל היהודים ירושלים היא המקום הכי קדוש ושהיה שם בית המקדש הראשון והשני.

jackie111

Well-known member
אני טוען שלפני כל הצבעה

צריך להסביר לכולם את הצד שלנו. כשקוראים את
הסעיפים עליהם מצביעים זה לא מובן מאיליו. הם
לא מכירים את הערכים הרגשיים שלנו. הם לא מבינים
שאנחנו מסתמכים על ספר בראשית. הם מכירים את
התנ"ך רק מספר שמואל א.

רוב הזמן נח

Well-known member
הגויים יודעים יותר טוב מהשמאלנים שלנו

כמה ירושלים קדושה וחשובה ליהודים. החלטות שלא מקבלות את זה הם החלטות ממניעים אנטישמיים.

Ron W

New member
אחרי2000 שנה נזכרו בבית מקדש חרב? מה עם התישנות?

מיותר לטעון היום לקשר יהודי לירושלים כאשר ישראל שולטת בה
כל טענה שכזאת היא בבחינת תמריץ לנגוס באחיזת דתות אחרות
כפי שהימין מכריז השכםוהערב על מדינת יהודים כדי לא להכיר במיעוטים שבה
ובדתות האחרות.. העובדה ששרפו את כנסית הלחם ומיררו את חיי המוסלמים
במסגד אלאקצה דורשת מינימום התרסה כזאת מאונסקו הם היו עדינים מדי
כל עוד ימשיכו הקיצונים בכוונה לבנות בית מקדש יענשו כל הישראלים בגללם.

marabo

Well-known member
כרגיל, חשיבה סמאלנית שטחית

הרי למה שבכלל יהיה צורך במאמץ דיפלומטי סביב עניין כזה?
לו מחר הם היו מחליטים שהשמש היא זו שמקיפה את כדור הארץ גם היה צורך במאמץ דיפלומטי?
הרי ברור שמאחורי החלטה הזויה כזו שכל כך הרבה מדינות שפויות תומכות בה עומד כניראה כוח מאוד גדול.

תיאוריה מעניינת

עכשיו כל מה שאתה צריך זה, שאונסקו באמת יקבלו החלטה ששוללת קשר בין היהודים לירושלים, הכותל או הר הבית.
&nbsp
האם תסתפק בינתיים בפירסומות?

הפרבולה

New member
החלטה הקובעת שהר הבית שייך לערבים מבלי להזכיר את

הקשר היהודי אל המקום = שלילת זיקתו של העם היהודי לירושלים לכותל ולהר הבית.

אין החלטה כזאת

אין שום החלטה, של אונסקו או של כל ארגון אחר, שקובעת שהר הבית ׳שייך לערבים׳ או שייך למישהו ספיציפי בכלל.

הפרבולה

New member
ויקיפדיה

https://he.wikipedia.org/wiki/פרשת_החלטת_אונסק"ו_בעניין_הר_הבית_והכותל

לצד נקיטת עמדה חד-צדדית כנגד ישראל,[דרוש מקור] החלטת אונסק"ו כללה טקסט ממנו עולה כי הר הבית (הקרוי בהחלטה "מסגד אל-אקצא/אל-חרם אל-שריף") ובכלל זה הכותל המערבי, מקודש למוסלמים:

תרגום מאנגלית
חובת ישראל לכבד את האותנטיות והמורשת התרבותית של מסגד אל-אקצא / אל-חרם אל-שריף, כפי שהיא משתקפת בסטטוס קוו ההיסטורי, כאתר תפילה קדוש מוסלמי וכחלק בלתי נפרד של המורשת התרבותית בעולם.
רחבת הכותל המערבי קרויה בהחלטה Al-Buraq Plaza - המונח המוסלמי אל בוראק ולאחר מכן מוזכר במרכאות “Western Wall Plaza” - "רחבת הכותל", כהמשך לכך ההחלטה גם תוקפת את הכוונה לבנות מעלית (שמטרתה לשמש נכים) ברחבת הכותל: ......
כלומר שמעלה המוגרבים הוא חלק בלתי נפרד מ"מסגד אל-אקצא/ אל-חרם אל-שריף" (כלומר האתר הקדוש המוסלמי).

למעלה