האם שותלים לנו פה ניקים מוכרים כסוסים טרוייאנים ?

rimat11

New member
האם שותלים לנו פה ניקים מוכרים כסוסים טרוייאנים ?

בזמנו למשל , לפני מספר חודשים הפציע פה ניק מוכר בשם מראבו
עם כושר התבטאות של ילדבכיתה ה + גידופים שלא מביישים
לקוי בשכלו ונעלם כלא היה האם מוטי מחוף מציצים זו וריאצייה
נוספת של פעולות אלה . כן אני יודע שזה נשמע כמו מישהוא
פה ששותל לנו את מרגליו של סטאלין עיתים לבקרים ... אבל עדיין ...
שווה התייחסות

evglev1

Well-known member
מנהל
פשוט יש שיבה של גולים ישנים

בעקבות חסימה לא מוצדקת של גלובליסט על ידי איש פשוט והטרור שעמיש הפעיל בפורום ללא ענישה מרתיעה גלובליסט הזמין ימנים להחרים את הפורום ולעבור לפורום אחר. היחידים שהצליחו באמת להיעלם מפה ולהתאפק ולא לתת לשמלאנים לשלוט כאן אלה גלובליסט, מוטי, מראבו ופלורית.

בעקבות העובדה שהפורום היה צנוע מוטי כתב פי 20 יותר מהאחרים והפורום התחיל להיראות כמו הבלוג האישי של מוטי וגלובליסט האשים את מוטי בהרס הפורום ואז התחיל דו קרב של קללות ביניהם שבעקבותיו מוטי חזר לפה, מראבו חזר קצת קודם וגלובליסט חזר וכנראה הנהלת הפורום ראתה את כמות הקללות בעמוד הראשון וסגרה את הפורום שהיה די פורום של הימין כאן בפורום.

בנוסף הנרי חזר לפה באופן מפתיע לאחר העדרות של חודשים. וכך הפורום התמלא בניקים ישנים-חדשים.

להעמיד דברים על דיוקם: אני לא קיללתי את ציצים ואת הקקטוס

כי אני לא נוהג לקלל משתתפים, אלא לעגתי להם, והם כ'קונטרה' התחילו לקלל אותי, את מוצאי האשכנזי ואת הורי.
&nbsp
הבעייה עם ציצים היתה שהוא השתלט על הפורום בהצפות בלתי פוסקות שגרמו לדחיקת ההודעות של האחרים, מה שמנוגד לתקנון של תפוז.
&nbsp
&nbsp

אנטישמי מבזה מחלל כבוד יהודי נפטר בטרם נקבר, מתחזה לימין.

ערס בער עילג בור ועם הארץ
מחרב פורומים סידרתי
פסיכופט
שקרן
הרסת את הפורום שם
כעת באת להרוס כאן
זבל -נט
חוץ מלקלל אתה לא מוסיף שום ערך מוסף לפורום
אפס מאופס

מנהל רשת בתי ספר בינלאומית לטרולים

500 אלף מתנחלים ימנים אבלים ומורידים את הדגל לחצי התורן

ואומרים תודה לשמעון פרס היקר ,הנחשון בן עמינדב היוזם והדוחף של ההתנחלות היהודית בשטחים .
רק גלו-אהבל האנטישמי ביזה את שמעון פרס כשהיה על ערש דווי .

כהנא-רפול-גנדי-טראמפ צדק ובענק

בוש1005

New member
אל תריבו בניכם בימין

מוטי אחלה גבר,מראבו לשונו נקייה,גם אתה בסדר גלובוליסט.אשכנזים,ספרדים,כולנו יהודים,אני פולני,אימי פרג'ידית ואף אחד לא זקף זאת נגדי,קוביקה היה בסדר,אפילו גולדי העריך אותו.
הבעיה היתה מצאי למפה.גם רוברט לבנדובסקי פולני והוא בסדר.אישתו מקסימה.

למעלה